Skocz do zawartości
kerrang

PS3 w domu

Rekomendowane odpowiedzi

A więc - kontynuując swoją relację z wątku o preorderze w Empiku - sprzęt mam już podłączony. Co jest w zestawie każdy pewnie wie. Przestraszyłem się, że instrukcja jest w jakiś bliżej nie określonych językach. Na szczęście na dnie pudełka znalazłem drugą książeczkę w części napisaną po polsku. Z podłączeniem żadnego problemu nie było. TV - tak jak PS2, net przez wifi, dźwięk kablem cyfrowym z wzmacniaczem. Nie mogłem uruchomić konsoli ponieważ przycisk POWER jest bardzo bajerancki. Z pomocą instrukcji udało się. Pierwsza rzecz do zrobienia - podłączenie pada kablem USB. Kto wymyślił, żeby ten kabel miał 1,5 m ? Nic tam, konfiguracja: język, data, użytkownik i coś tam jeszcze. Net znajduje przez wifi bez problemu. Uruchamiam od razu update systemu do 1.6. Mam więc chwile żeby napisać te kilka zdań.

Ogólnie: konsola wygląda Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E. Bałem się że będzie wyglądała kiczowato, ale prezentuję się pięknie. Wielka jest za to jak cholera. PS2 slim gdzieś tam leżała i nikt jej nie widział. Żona jak rano wstanie i TO zobaczy to dopiero będzie się działo. Pad - hmm. Wygląda jakoś tandetnie ale to może złudzenie i zmęczenie. Jest bardzo lekki.

Po 8 minutach....

Update systemu zakończony. Wszystko przebiega bez problemu. Mam wrażenie, że konsola nie działa - tak cicho pracuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnei to samo :d teraz zrobilem przerwe w graniu ;p ale zaraz wracem na online w motorstormie ;d Resistance'a jeszcze nawet nie odpalilem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wsadzam płytkę MS. Jakby co - user: kerrang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, a ja jestem skazany na Empik (raty). No nic, zostało mi z grubsza 6,5h. Wszystkim, którzy zakupili konsolę w nocy gratuluję pozytywnego zakręcenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 wyścigi offline, 2 wyścigi online. Bomba. Czujniki ruchu rewelacja. Coś pokręciłem z dźwiękiem i mam go tylko przez wzmacniacz. Przez TV cisza.

Idę spać. Wstaje za 3 godziny. Ciekawy dzień w pracy się zapowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach konsoli możesz wybrać jedno albo drugie :) Niestety - musisz się zdecydować które :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak sprawuje się online w MotorStrom? Jakieś lagi albo inne problemy?? No i jakim łączem internetowym dysponujesz? Jaki router itp.  Poza tym więcej więcej.. Ja swoją konsolkę będę miał dopiero na miesiąc.. więc "nakarm" mnie nowymi newsami i opiniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagow nie doswiadczylem, gra sie swietnie, jak na single . heh tego posta pisze  z ps3 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:) piszcie więcej :) Rozumiem, że się zagrywacie, ale podzielcie się wrażeniami  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak czytam Wasze wypowiedzi to mi sie cisnienie podnosi, mialem miec dzis swoja konsole i nie bede mial bo nie ma w empiku.

Jak widac u nas preorder nie znaczy nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

aaaaa :((( robicie mi tutaj smaka :(((( powinni tego zabronic ... :(

prosze fotki :P recenzje  :D !!! filmiki :DDD

slinka mi leci :( i wlasnie jak sie gra na necie ? cos przycina ? jakies zmiany w zachowaniu pomiendzy online offline ? :P

@ Logan "u nas " ee czyli gdzie ? :( bo ja z Opola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do siebie po nocce. Cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem.

Kilku rzeczy nie mogę jeszcze rozgryźć w systemie. Z netem łącze się przez kablówkę 1536/170 kbps, więc nie jest źle. Dodatkowo w domu mam bezprzewodowy router. W MS przejechałem po kilka wyścigów offline i online. Super wrażenia, sterowanie sensorami ruchu. Grafika na moim 29" Sony bardzo fajna. Spodziewałem się czegoś dużo gorszego. Lagów praktycznie żadnych nie uświadczyłem. Wszystkie wyścigi przegrałem = nie ukończyłem. Każdy praktycznie na innej trasie innym samochodem. Grałem w lobby EU i wiara gadała między sobą przez headseta. Wszystko było bezproblemowo słychać.

RFoM jeszcze nie ruszałem i pewnie szybko to nie nastąpi. Trzeba dorwać się do PSShopa. U mnie w Sony gość powiedział, że na hdd są jakieś dema/filmiki. Czy i jak można dostać się do zawartości dysku ? Czy takie dane dostępne są z poziomy Data Saved ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Logan "u nas " ee czyli gdzie ? :( bo ja z Opola

Chodzilo ogolnie o Polske ale widze ze chyba tylko ja mam taki problem co tez mnie nie dziwi bo ten empik u mnie w miescie (Świnoujście) jest jakis dzwiny, co dzisiaj potwierdzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam w domu, dziś do 22 w pracy.

Jeden mały zgrzyt zauważyłem przy podłączeniu konsoli do TV przez eurozłącze, wtyczka nie pasowała!!!  >:( Całe szczęście, że ta od PS2 pasuje ...

Więcej z relacji jutro, jak się pobawię dobrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona zrobiła upgrade firmware i co gra z PS2 to działa (nawet te z Eye Toy'em).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie pijemy wódeczkę oblewając (nie dosłownie) PS3. Na ekranie Motorstorm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze pół godzinki i też się dołączę do imprezującej ekipy :) Chyba nam sie  offtopic lekki zrobił ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nam sie  offtopic lekki zrobił

PS3 w domu, więc jaki OT ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ok.. PS3 w domu ale napiszcie coś więcej..

Nie chodzi mi o to jak sie gra.. tylko o to czy mieliście z czymś problemy, jeśli hulacie online to na jakim łączu kabel czy radio, jeśli radio to jaki sprzet, jeśli podłączacie PS3'kę do monitora to czy są jakieś problemy.

PS. Wielkie GRATZY dla wszystkich którym udało się nabyć Sonkę.. już niedługo spotkamy się w sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, daj nam ochłonąć. Jutro zdam pełny raport ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 3, Piątek, wódeczka no nieźle - combo jak się patrzy :-)

Tylko TV by się lepszy i większy przydał co ? hehe

Pamiętam jak opijałem (piwkami) PS2 gdy mi znajomy z Niemiec przywiózł (bo tam cena była o wiele niższa).

No nic ale to już przeszłość :-)

Trzeba żyć PS3 i nowymi grami :-)

Zdrowie Wasze w gardło nasze!

Oby kaca jutro nie było za dużego :-) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

Własnie robi sie upgrade do 1.6. Więc mam chwile

ressistance świetny. Gram z kolegami na single w 2 osoby. Naprawde kozacki szkoda tylko że split screen zrobiony jest poziomo a nie pionowo.

Koledzy poszli czas na online. Ciekawe jak bedzie. Jak sie wkurze podłącze myszke i klawiature ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a nom - niestety - jake się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Enyłej - w tle sciągają się demka z PS3Store (oddzielny login na USA - chuje, ale nie było innej możliwości). Ridge Racer - wrażenie prędkości powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spy_

nie bede duzo pisal konsola jest jak juz ktos napisal zajebista !!!!  ten futurystyczny wyglad cacko w porownaniu do x360 ktorego mialem to poprostu wygladowa nie ma co porownywac bez komentarza grafika co tu duzo pisac motorstorm powala co do resitance to poczatkowa tylo tak dziwne wyglada potem jest tylko lepiej , GT HD mnie powalilo , F1 to samo !!! poprostu REWALACJA jak dla mnie ..pozdro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie bede duzo pisal konsola jest jak juz ktos napisal zajebista !!!!  ten futurystyczny wyglad cacko w porownaniu do x360 ktorego mialem to poprostu wygladowa nie ma co porownywac bez komentarza grafika co tu duzo pisac motorstorm powala co do resitance to poczatkowa tylo tak dziwne wyglada potem jest tylko lepiej , GT HD mnie powalilo , F1 to samo !!! poprostu REWALACJA jak dla mnie ..pozdro ;D

GT Cię powaliło? Daj spokój, nędzna grafika strasznie, kiepska trasa, nic ciekawego ta gra w sobie nie ma... Za to motorstorm - palce lizac i morda sie cieszy podczas gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×