Skocz do zawartości
DAWIDONLY

Awaria Przy Aktualizacji - Software Czy Hardware ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam do forumowiczów następujące pytanie. Pewnego pięknego dnia przyszło do mnie COD MW 2 postanowiłem zagrać - najpierw PS3 musiało się zaktualizować z płyty - 60% aktualizacji i nagle pojawia się czarny ekran - TV tylko pokazywał, że działa na wyjściu HDMI. Trwało to długą chwilkę no i brak reakcji - czy to na pada, czy na cokolwiek. Wyłączam pstryczkiem co znajduje się z tyłu konsoli - włączam ponownie no i ekran zaczął się robić zielony w kratkę było słychać tylko głos. Pomajsterkowałem trochę - zresetowałem ustawienia, przeczyściłem "pleja" i teraz mam tak, że im dłużej konsola jest odłączona od prądu ( to jest istotne ! ) tym dłużej później działa - jednak max 10 min. 8 h czekania jest w stanie zapewnić 10 min czas "zabawy" w tym czasie zdążyłem zaktualizować konsolę do Firmwaru - 3.15 - jednak ściągał około 60-70% po czym nagle pokazał 100% włączył się ekran powitalny i znowu zielony ekran i psikus na 8h. 

Moje pytanie do Was - co moze być przyczyną tego, że konsola działa, ale musi być odłączona od prądu przez długi czas i dlaczego 10 min jest wszystko ok - działają filmy, muzyka, zdjęcia nawet MW2 działa a później pokazuje się jakiś zielony ekran bez żadnego komunikatu i konsola pada ? Jest to wina software'u czy coś ze sprzętem ?

Może ktoś z Was miał kiedyś taki problem ? Z góry thx za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wydaje mi sie ze to wina sprzetu. Cos sie moze przegrzewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak włącz konsolę "pstryczkiem" poczym trzymaj przycisk ten dotykowy do odpalania konsoli by konsola 3 razy pikła, może to coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×