Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale do żadnej części DS DLC nie opłaca się kupować. Nie wnoszą praktycznie nic ciekawego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś ciągle mało Dead Space 2 to zawsze można wbić kolejną platynę niemieckiego wydania Dead Space 2 (GER). Do kupienia na allegro. Tak też zrobiłem i dlatego grę sprzedaję dalej. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - czym ta wersja różni się od innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza pudełkiem to chyba niczym. Gra z automatu na polskim koncie uruchamia się po angielsku. Możliwy też jest znany błąd na duplikowanie przedmiotów. Co bardzo ułatwia grę na hardcorze. Na Dead Space 4 raczej nigdy się nie doczekamy, tak więc to wydanie jest obowiązkowe dla fanów serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2011 o 20:37, kill napisał:

Gra jest świetna to prawda. Klimat pozostał. Ale jest jednocześnie krokiem w tył w porównaniu do swojej poprzedniczki. Zauważcie, że teraz zabrakło wielu elementów obecnych w jedynce. Gdzie mini gierki? Gdzie manipulacja stasis i wiele związanych z tym zagadek (może ze dwa razy trzeba coś tam pyknąć). Teraz staza przydaje się tylko do walki i to praktycznie tylko na najwyższych poziomach. Na zwykłych jest kompletnie niepotrzebną funkcją. To samo z Vacuum. To co kiedyś grało kluczową rolę w pewnych miejscówkach teraz w ogóle nie istnieje. Walka też wydaje się bez polotu. Potwory lecą na nas w prostych korytarzach. W jedynce niektóre pomieszczenia wymagały sporo taktyki. To samo z bossami. To znaczy miałem powiedzieć... gdzie ci bossowie? Oj daleko tej grze do jedynki. Już zapomnieliśmy pierwszą część i teraz grało się świetnie i w ogóle gacie pełne kupy, ale mimo wszystko... Klimatyczny surwiwal, ale jednak na szynach, phew, phew, phew i do przodu. Jedynka miała duszę, dwójka jest tylko fajnym mission packiem.

 

Az polubilem i wyciagnalem ten historyczny post.

 

Zanim ktos wreczy mi zlota koparke - mam w opisie Archeolog mam....

no to do dziela.

 

Dead Space 1 ukonczylem w 2016r. I gra byla dobra z plusem. Klimat, mapa!!!! (a nie tylko auto podpowiadacz zniechecajacy do eksploracji) mini gierki i inne elementy o ktorych wspomnial  Kill. To co mnie jednak w jedynce meczylo i dlaczego ocena taka a nie inna to fakt ze zostalem niemym kurierem. Isaak przynies power cell, Isaak przekrec wajhe, Isaak dostarcz paczke. Ale gra miala klimat, budowala go a spotkania nekromorfami i walka wymagala taktyki.

 

No dobra ale to temat o DS2 ukonczylem i powiem "moze byc" lub naciagane "dobry na szynach." (6/10 lub 7=/10)

Dlugo nie moglem zabrac sie za ta gre, jak juz sie zabralem otwarcie bardzo dobre ale zamiast jak u Hitchocka "zaczac od trzesienia ziemi a potem napiecie ma nieprzerwanie rosnac" tutaj owszem napiecie jest ale tylko dlatego ze nie wiemy czy skrypty akurat nie zrzuca nam wroga na plecy czy za plecy co dzieje sie dosc czesto. Bronie, sa dalej dzialaja jak powinny ale zwiekszenie ilosci miesa armatniego powoduje ze obiera sie jeden moze 2 sposoby i wio do przodu. A juz koncowka... o ja piernicze - blood bath. I owszem jest to uzadadnione fabulernie, i owszem momenty lepsze sa szczegolnie kiedy Isaak miewa wizje, i sklada sie to calkiem ok a jednak zostaje grubo z tylu za czescia piersza - ja rozumiem ze mapa 3D to zbyt trudny temat do ogarniecia dla wielu ale jej brak to minus zamiast tego dostajemy idz tam. Plus ze bohater przemowil, dzieki temu choc troche mniej czulem sie ja kurier.

Moim zdaniem (a gralem na PS3) gra graficznie daje rade mimo uplywu lat.

 

Zostal mi DS3 - ale pierwsze wrazenia w stosownym watku i nie sa one dobre... Dla mnie rownia pochyła. Szkoda ze EA zabilo tak dobra marke - ale oni to potrafia wystarczy spojrzec na ilosc studiow ktore ubili.

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×