Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiono o tym już na E3, posiadacze PS3 dostaną oprócz DS2 jeszcze DS: Extraction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cos w rodzaju Hordy w Gearsach i bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZLLLEEEEEE. Jezeli juz mowisz o Girsach to jest to bardziej jako Beast mode, ale juz samo porownanie tworcow do Left 4 Dead mowi na czym sie wzorowali ;) I dobrze, bo wyglada solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy gra bedzie po naszemu (polsku) czy w nieznanym nikomu obcym języku (angielskim) ? bo jakoś nie mogę nic znaleźć na ten temat.

Edytowane przez Irass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie przesądzone, jednak klimat jedynki był bezcenny :) odpowiadała mi pod każdym względem również od strony spolonizowania.

Klimat "spolonizowania" był bezcenny również. Szczególnie podobało mnie się, kiedy informacja na drzwiach głosiła "OTWARTE" pytając, czy otworzyć. Jeszcze lepszym była możliwość "ZADZWONIĆ" po windę. Rozumiem, że ta gra miała przerażać... ale przerażanie polskim językiem było... też bezcenne. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym demem bo każdy gada 22-go a tu nagle nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym demem bo każdy gada 22-go a tu nagle nic

Ja juz miedzy 14 a 16 sciagnalem, nie wiem jak sprawa sie ma na EU PSN, na US byl i jest praktycznie caly dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak! Demo dziś :) zapomniałem, zaraz zaciągam, fajnie będzie ograć zwłaszcza że jestem świeżo po splatynowaniu pierwszej części :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ograne i pierwsze wrażenie jest takie jak bym grał DS 1,5, ale wcale mi to nie przeszakdza. Pełną kupię na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie klimat jedynki został zachowany a to najważniejsze w tym tytule :) jedyne zmiany jakie zauważyłem to lepsza animacja/wykonanie broni, dużo lepsze oświetlenie i udźwiękowienie całości w 5.1 - moment z "dziećmi" w demie naprawdę straszy samym dźwiękiem :) no i Isaac jakby "lżej" się porusza albo to tylko złudzenie...na plus zaliczyłbym jeszcze możliwość swobodnego poruszania się w stanie nieważkości.

Podsumowując jako fan pierwszej części z niecierpliwością czekam na drugą i mam przeczucie, że się nie zawiodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem graczem, którego raczej ciężko przestraszyć ale powiem że po demie zagranym przy zgaszonych światłach, na słuchawkach późną nocą jestem miło nastawiony do "dwójki". Są momenty wgniatające w fotel i poziom adrenaliny i udźwiękowienia jest jeszcze lepszy niż w "jedynce", którą zaraz wkładam do czytnika celem wprowadzenia w klimat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie pozytywnie zaskoczony jestem, w pierwsza czesc jeszcze nie gralem, gdyz w czasie premiery to jezscze bylem pc-towcem i komp mi nie pociagnal tego tytulu. A tutaj po tym krotkim demie strasznie pozytywnie zostalem naladowany klimatem i adrenalinka :)

Bede zatem musial przysiasc do pierwszej czesci przed wzieciem sie za druga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie pozytywnie zaskoczony jestem, w pierwsza czesc jeszcze nie gralem, gdyz w czasie premiery to jezscze bylem pc-towcem i komp mi nie pociagnal tego tytulu. A tutaj po tym krotkim demie strasznie pozytywnie zostalem naladowany klimatem i adrenalinka :)

Bede zatem musial przysiasc do pierwszej czesci przed wzieciem sie za druga ;)

a ja jestem rozczarowany, .. popatrzcie na desing przeciwnikow (jednego rodzaju klony?? co to ma byc?) i poziomow, (wiem ze chodzimy po statku ale za duzo tego jednego pomieszczenia tak wiele razy) ... poza klimatem ta gra nie oferuje nic czego bym nie widzial, RE5 lepszy.

aaa ... slaby - wrecz smieszny desing broni (wygladaja jak narzedzia budowlane rodem z NOMI) ... chyba nie zostane fanem tej serii, animacje bohatera rowniez zostawiaja wiele do zyczenia, ... nie wiem co wy w tym widzicie, ale wyskakiwanie potworow z szafy w grach kiedy mam XXI wiek kiedy wchodzi 3cia generacja gier na nexgeny to prymitywny zabieg. Jestem na nie.

estem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że jak uwielbiam grę Dead Space, tak demo na mnie nie zrobiło żadnego wrażenia. Może dlatego, że widzieliśmy już po części niektóre jego elementy w różnego rodzaju trailerach, itd.

Sama rozgrywka również nie zmieniła się nic a nic od poprzednika. Ale to w sumie tylko na plus. Bez większych problemów po kilku sekundach śmigało się jak po kilku godzinach grania.

Dziwnie też było usłyszeć po raz pierwszy Isaaca Carka, który w jedynce był mimem, a tutaj przy pierwszym lepszym kontakcie otwiera buzię :)

Nie mówię, że gra jest zła. To po prostu przedłużenie jedynki o nowe elementy, przeciwników, poziomy, itd. Mi to pasuje, bo po co zmieniać coś co było już bardzo dobre.

Mam nadzieję, że pełna gra mimo wszystko nas czymś jeszcze zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie demko bardzo się podoba. Ciekawe jest to, że teraz widok twarzy Issack'a to nic nadzwyczajnego w przeciwieństwie do jedynki, gdzie jego wygląd był tajemnicą do ostatniej chwili :D Fajnie też usłyszeć go mówiącego, bo w jedynce zbytnio się nie odzywał. Oprócz sapania idt. ;) I kurde brakowało mi tych odgłosów menu i otoczenia, ajj :D

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko klasa ;) Fajnie podrasowali grafikę, nie zapuszczam się zbytnio w szczegóły ale ogólny efekt cieszy oko, przynajmniej moje. Urojenia Isaaca to pierwsza klasa, myślę że będzie kilka dodatkowych podskoków na fotelu przy dead space 2. Warto też dodać że jeśli ktoś nie ograł jedynki a planuje zobaczyć demko dwójki to warto się wstrzymać, we wstępie dema jest skrót z praktycznie całej jedynki i większość ciekawych scen można tam zobaczyć.

Dla mnie must have, standardowo nie kupię gry w dniu premiery ale na 100% zakręci się w moich chlebaku :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak chwalicie to demko że ..... aż muszę ściągnąć i sprawdzić.Pierwsza część była niesamowita , ciekawe co w drugiej części nas spotka ......

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS ma swój specyficzny klimat i nie każdemu może przypaść do gustu. Tym którzy się zastanawiają nad zakupem DS2 niech zagrają sobie w pierwszą część i obowiązkowo gdy będzie ciemno na dworzu to może wtedy zrozumieją na czym polega fenomen DS. Jak dla mnie to nawet nie muszę ściągać demka bo pierwsza część mnie już przekonała a dodatkowym plusem w DS2 będzie tryb multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy malkontenci narzekający na DS2 grali/ukończyli pierwszą odsłonę...

Dla mnie "musthave" tego roku.

Grafika przyjemna; sterowanie praktycznie nie uległo zmianie (dołożono tylko możliwość swobodnego lewitowania w zerowej grawitacji) - to co było najmocniejszą stroną pierwszego DSa - klimat - nie uległo zmianie, nadal jest strasznie; strona audio jest niesamowita.

Jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam połączenie ciemny pokój + zestaw audio 7.1. Atmosfera gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedwczoraj zagrałem w demko dead space 2. Nowa gra, druga część, ale jakiś zupełnie obcy mi tytuł. Nie wiedziałem nawet czy chce mi się go ściągać no ale co mi szkodzi. Ściągnąłem, odpaliłem. Pierwsze wrażenie oczywiście padło na grafike. Piękna, klimatyczna, dużo szczegółów i mnóstwo przedziwnych świateł okalających mroczne przejścia. Zaraz po grafice da się poczuć zgrabny gameplay jakby prosto z resident evil 4 ale bardziej dopracowany. Następny przystanek to przeciwnicy. Tak mrocznych, przerażających i za razem pięknych scen z potworami nigdy nie widziałem, a wszystko to przy klimacie grozy jaką daje nam otoczenie i ten motyw izolacji gdzieś w kosmosie. To przekonanie, że jesteśmy w tym wszystkim sami i musimy jakoś przebrnąć przez to piekło. :ohmy:

Osobiście najbardziej dopadły mnie nieokreślone dźwięki wydawane przez te małe stworki podobne do dzieci. Ni to piski ni to krzyki i lecą na Ciebie nagle całą falangą, małe krwiożercze wygłodniałe bestie najwyraźniej niedokarmione wszak napotkanie świeżego mięsa w kosmosie musi być nie lada rzadkością. Co mi jeszcze w grze przypadło do gustu? Na pewno design postaci i strój. Pomysłowa sprawa ze wskaźnikiem zdrowia na pancerzu. :smile: Bronie mniam, takich jeszcze nie widziałem i do tego każda ma różne opcje i wymaga rozsądnego wyboru w zależności od tego kogo lub co spotkamy na swej drodze. Podoba mi się też trójwymiarowy sposób wyświetlania inwentarza bo np. jeśli czegoś niedowidze to moge zmienić pozycje w taki sposób aby móc bliżej przyjżeć się temu co tam mi się pojawiło.

Podsumowując wrażenia z dema gry są na duży plus i zachęcają mnie do kupna pełnej wersji. Narazie nie doszukałem się jakichś błędów i prawde mówiąc nawet nie zamierzam bo po pierwsze to tylko wersja demonstracyjna, a po drugie bardzo mi się podoba i chyba sam nie chce zniechęcać się do tego tytułu drobnymi potknięciami bo większych nie dostrzegam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×