Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest kosmicznie pekna szkoda ze i cena jest kosmiczna:/ wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest kosmicznie pekna szkoda ze i cena jest kosmiczna:/ wrrr

Jak kosmiczna?

Kosztuje tyle ile kosztują inne gry po premierze.

Na szczęście to EA więc za jakieś pół roku będzie można wyrwać poniżej 100 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedwczoraj zagrałem w demko dead space 2. Nowa gra, druga część, ale jakiś zupełnie obcy mi tytuł. Nie wiedziałem nawet czy chce mi się go ściągać no ale co mi szkodzi. Ściągnąłem, odpaliłem. Pierwsze wrażenie oczywiście padło na grafike. Piękna, klimatyczna, dużo szczegółów i mnóstwo przedziwnych świateł okalających mroczne przejścia. Zaraz po grafice da się poczuć zgrabny gameplay jakby prosto z resident evil 4 ale bardziej dopracowany. Następny przystanek to przeciwnicy. Tak mrocznych, przerażających i za razem pięknych scen z potworami nigdy nie widziałem, a wszystko to przy klimacie grozy jaką daje nam otoczenie i ten motyw izolacji gdzieś w kosmosie. To przekonanie, że jesteśmy w tym wszystkim sami i musimy jakoś przebrnąć przez to piekło. :ohmy:

Osobiście najbardziej dopadły mnie nieokreślone dźwięki wydawane przez te małe stworki podobne do dzieci. Ni to piski ni to krzyki i lecą na Ciebie nagle całą falangą, małe krwiożercze wygłodniałe bestie najwyraźniej niedokarmione wszak napotkanie świeżego mięsa w kosmosie musi być nie lada rzadkością. Co mi jeszcze w grze przypadło do gustu? Na pewno design postaci i strój. Pomysłowa sprawa ze wskaźnikiem zdrowia na pancerzu. :smile: Bronie mniam, takich jeszcze nie widziałem i do tego każda ma różne opcje i wymaga rozsądnego wyboru w zależności od tego kogo lub co spotkamy na swej drodze. Podoba mi się też trójwymiarowy sposób wyświetlania inwentarza bo np. jeśli czegoś niedowidze to moge zmienić pozycje w taki sposób aby móc bliżej przyjżeć się temu co tam mi się pojawiło.

Podsumowując wrażenia z dema gry są na duży plus i zachęcają mnie do kupna pełnej wersji. Narazie nie doszukałem się jakichś błędów i prawde mówiąc nawet nie zamierzam bo po pierwsze to tylko wersja demonstracyjna, a po drugie bardzo mi się podoba i chyba sam nie chce zniechęcać się do tego tytułu drobnymi potknięciami bo większych nie dostrzegam :ok:

Szkoda, że w pierwszą część nie zagrałeś. Była też bardzo klimatyczna. Zrobiłeś sobie tym demkiem spoiler :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, ludzie, jakbym chciał bardzo zagrać w obie te części ale serducho mam słabe i nie da rady, kocham klimaty kosmiczne i chce zagrać w każdą grę która ma takie klimaty. A właśnie Dead Space ma niesamowite. Może kiedyś się przekonam i zagram ale to będzie jedna 10 minutowa rozgrywka na dzień :P Także zanim jedynkę przejdę to Dwójka będzie kosztowała 70 zł :P A w ogóle to korzystając z okazji chciałbym się zapytać czy ktoś ma projekty broni Isacca ? Bo chce zrobić sobie replikę, świetne ma te bronie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja nie wiem jak mogłem przepuścić taką grę jak Dead Space 1. Miałem pograć później ale w końcu zapomniałem. No nic teraz przy najbliższej okazji zakupię pierwszą część a do tego czasu pewnie dwójka stanieje.

Demo wymiata, widać że gierka podnosi adrenalinę. Bardzo fajnie powiązane elementy strzelaniny z survival horrorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem przed chwilą demko i muszę przyznać, że Dead Space 2 zapowiada się na jedną z lepszych produkcji w 2011 roku. Klimat, nastrój grozy, niepewności i strachu to duże zalety tego survival horroru. Szkoda, że wersja demonstracyjna jest tak krótka i kończy się w najlepszym momencie :tongue: Czekamy do końcówki stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glief miałeś okazję pograć w pierwszą część?

Tylko na PC i to nie za wiele, ale rozgrywka nie różni się zasadniczo od drugiej części, a najmocniejsze strony jedynki to świetna ścieżka dźwiękowa, ciekawa fabuła, no i przede wszystkim ten klimat. Sam muszę nadrobić ten tytuł w najbliższym czasie. Z tego co widziałem na allegro, Dead Space można już nabyć po przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj kupiłem dead space. Ale póki co idzie na półkę, na razie muszę pograć jeszcze w Demons Souls. Gierka extra ale z deka mnie zaczyna irytować.

Co do ds2 na pewno zagram. Demko świetne, poczekam, aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, ludzie, jakbym chciał bardzo zagrać w obie te części ale serducho mam słabe i nie da rady, kocham klimaty kosmiczne i chce zagrać w każdą grę która ma takie klimaty. A właśnie Dead Space ma niesamowite. Może kiedyś się przekonam i zagram ale to będzie jedna 10 minutowa rozgrywka na dzień :P

Heh, mam tak samo, do dzisiaj "męczę" się z jedynką - pogram chwilę i zaraz dostaje dreszczy ;] - w dodatku, nie mam miejsca pod łóżkiem na respirator, a melisa przestała mnie uspakajać :P Po ograniu demka, cóż...może i zachowuje się sadomasochistycznie, ale nie wyobrażam sobie, bym mógł odpuścić takie klimaty. Wygląda na to, że szykuje się godny następca 1, a uderzenia adrenaliny będą jeszcze potężniejsze :D Tymczasem, jak zdrowie pozwoli ;] pójdę po bandzie, czyli założę słuchawy i odpalę DS-a po zmroku. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się chyba nie da xD. Ciekawe czy mutli będzie fajne i czy będzie się dało NORMALNIE dołączyć ze ze znajomymi, a i mam nadzieje że będzie tryb survival bo jest to najlepszy tryb do grania ze znajomymi

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwsza ocena: 9,5/10! Oczywiście recenzja pochodzi z wersji na xbox'a :thumbsup:

http://www.ps3site.p...768/#more-60768

Ciekawe jak będzie z wersją na PS3. Miejmy nadzieję, że podobnie. Trzeba poczekać na kolejne recenzje i oceny, oby również oscylowały wokół dziewiątki. Szykuje się hicior!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy druga część jest mocno powiązana z jedynką?

Chodzi mi o to,że nie wiem czy kupować DS1.

Demo faktycznie robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy druga część jest mocno powiązana z jedynką?

Chodzi mi o to,że nie wiem czy kupować DS1.

Demo faktycznie robi wrażenie.

Tak, ponieważ akcja dzieje się jakiś czas po wydarzeniach z jedynki. Więc jeżeli chcesz wiedzieć co i jak, to kupuj jedynkę. Cena niska, a gra dobra i po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z rana przeszedłem demo i cóż mogę powiedzieć. Grafika ładna, nawet bardzo, widoczki na kosmos(jest jeden taki moment) wygląda oszałamiająco. Bronie praktycznie się nie zmieniły, doszła jak na razie tylko taka "MEGA piła tarczowa" z impulsem energetycznym chyba. Podoba mi się latanie, jest bardzo fajne i lepsze niż skakanie z płaszczyzny na płaszczyznę. Przeciwnicy są nowi, najbardziej mi się spodobały te małe stworki, jak rzuciło się na mnie z 20 to ledwo co ich rozwaliłem karabinem. :D Końcówka natomiast jest mega. I to co zamyka demo napawa człowieka w przekonaniu, że warto czekać na tą grę. :D

P.S. Dead Space: Extraction będzie w takiej wersji jak MoH: Frontlines? Czy będzie dodawany tylko do preorderów jako oddzielna gra? ;>

Edytowane przez Suteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ponieważ akcja dzieje się jakiś czas po wydarzeniach z jedynki. Więc jeżeli chcesz wiedzieć co i jak, to kupuj jedynkę. Cena niska, a gra dobra i po polsku.

Dziekuję za odpowiedź-zakup już zarezerwowany w mojej puli wydatków :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na tą gierkę. Miałem wziąść najpierw ME2 ale poczekam z tamtym. Tamtą ograłem, a tutaj sporo jak widać się będzie dziać. szkoda, że mało informacji na temat multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na tą gierkę. Miałem wziąść najpierw ME2 ale poczekam z tamtym. Tamtą ograłem, a tutaj sporo jak widać się będzie dziać. szkoda, że mało informacji na temat multi.

Oby tylko multi było jakoś sensownie zrobione i dało się bez problemowo grać. Nie obraziłbym się też jakby trofiki za grę wieloosobową nie wymagały kwadratowych jaj. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie taki tryb jak survival. Na l4d2 z kumplami można się tak wciągnać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×