Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd masz tą pewność?

Sklepy jak ultima, gry-online czy gram.pl podają, że będzie angielska wersja. Tak samo napisał redaktor z PSX Extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle słyszałeś...będzie wersja kinowa

Pierwsza część była ze spolszczeniem kinowym. Póki co żaden sklep internetowy nie pisał na temat polskiej wersji Dead Space 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie jest napisane że wydawcą jest Konami a nie EA i w to też mamy wierzyć ???

tak czy inaczej wszyscy liczymy na wersję PL do wyboru, jeżeli takiej nie będzie to chyba podziękuję bo to nie jest tylko zwykła strzelanina ale również bardzo fajna historia i szkoda byłoby przegapić jakieś aspekty

Edytowane przez bartas28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie jest napisane że wydawcą jest Konami a nie EA i w to też mamy wierzyć ???

Nikt nie twierdzi, że nie masz racji. Tylko podaj źródło tej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to niezrozumiała decyzja EA. Pierwsza część była po polsku, a druga już nie :whistling:

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie jest napisane że wydawcą jest Konami a nie EA i w to też mamy wierzyć ???

tak czy inaczej wszyscy liczymy na wersję PL do wyboru, jeżeli takiej nie będzie to chyba podziękuję bo to nie jest tylko zwykła strzelanina ale również bardzo fajna historia i szkoda byłoby przegapić jakieś aspekty

Ja nie liczę, gdyż wiem że nie będzie polskiej wersji, i nie jest to kwestia wiary a informacji.

DS2 do zakupu z drugiej reki poniżej 50 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/de...1390098404.html

Hmm... ja już zamówiłem dawno swój pre-order w sklepie ps3site, oby gra była w wersji z polskimi napisami. W innym wypadku będę rozważał cofnięcie zamówienia <_<

Na sklepie ps3site niema informacji na temat wersy gry, w takim wypadku wg. mnie należy założyć, że jest to jeżyk angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze nie będzie nawet polskich napisów, tak samo w ME2, Bulletstorm czy Dragon Age 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS2 po dzisiejszym dniu i wielogodzinnym szukaniu okazuje się crapem, nie tyle gra ale EA Polska, której najwyraźniej szkoda było kilkaset zł na tłumaczenie. Jeżeli to faktycznie prawda to kasuje zamówienie na DS2

Dragon Age 2 ma mieć PL wersję, gdzieś to już było potwierdzone,,

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8909189,Dead_Space_2_w_Polsce_tylko_po_angielsku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS2 po dzisiejszym dniu i wielogodzinnym szukaniu okazuje się crapem, nie tyle gra ale EA Polska, której najwyraźniej szkoda było kilkaset zł na tłumaczenie. Jeżeli to faktycznie prawda to kasuje zamówienie na DS2

Dragon Age 2 ma mieć PL wersję, gdzieś to już było potwierdzone,,

http://polygamia.pl/..._angielsku.html

Prawdopodobnie mylisz się. To nie jest kilkaset złotych, ale bardziej coś w okolicach paru bądź parunastu tysięcy złotych. Trzeba zapłacić tłumaczowi - najlepiej takiemu na poziomie i z dobrymi umiejętnościami, a to kosztuje. Dodajmy do tego korektora, który sprawdzi by w tłumaczeniu nie pojawiły się potworki w stylu "RoboCop - Policyjny gliniarz" - kolejny wydatek. Dodajmy do tego jeszcze wynagrodzenia osób, które mają to wrzucić do gry i sprawdzić czy wszystko działa - znowu pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednej bardzo ważnej rzeczy. Niby zaoszczędzą, ale w końcowym rozrachunku mogą o wiele więcej stracić. Patrząc na poziom języka angielskiego wśród obecnych Polaków można śmiało wysunąć jeden prosty wniosek BRAK JAKIEJKOLWIEK POLONIZACJI = NIE KUPUJĘ. Szczególnie dotyczy to produktów gdzie wątek fabularny odgrywa jakąś większą role.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak gry bywają tłumaczone w Polsce mi jest ta decyzja obojętna, bo i tak szukałbym wersji angielskiej. Po tym jak Cenega przetłumaczyła BlackOps'a w sumie się powinienem cieszyć z tego. Co najwyżej mogli by robić w miarę profesjonalne kinówki jako, że jeśli już wsadzą jakieś polskie głosy to najczęściej są drętwe jak trupy na cmentarzu :happy:

Edytowane przez Silencer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednej bardzo ważnej rzeczy. Niby zaoszczędzą, ale w końcowym rozrachunku mogą o wiele więcej stracić. Patrząc na poziom języka angielskiego wśród obecnych Polaków można śmiało wysunąć jeden prosty wniosek BRAK JAKIEJKOLWIEK POLONIZACJI = NIE KUPUJĘ. Szczególnie dotyczy to produktów gdzie wątek fabularny odgrywa jakąś większą role.

Ale ilu ludzi podchodzi do tego tak jak ty, a ilu kupi tak czy siak? Poza tym Polska to mały nieliczący się rynek. To nie są Niemcy, Francja czy Hiszpania gdzie zarabia się ciężkie pieniądze. Ale przyznam ci rację, że będzie miało to wpływ na sprzedaż DS2 w Polsce.

Biorąc pod uwagę jak gry bywają tłumaczone w Polsce mi jest ta decyzja obojętna, bo i tak szukałbym wersji angielskiej. Po tym jak Cenega przetłumaczyła BlackOps'a w sumie się powinienem cieszyć z tego. Co najwyżej mogli by robić w miarę profesjonalne kinówki jako, że jeśli już wsadzą jakieś polskie głosy to najczęściej są drętwe jak trupy na cmentarzu :happy:

Trupy na cmentarzu? Akurat w DS2 pasowałoby to :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trupy na cmentarzu? Akurat w DS2 pasowałoby to :tongue:

Cóż pierwsza myśl jak przyszła mi do głowy, kiedy chciałem użyć słowa drętwy - a swoją drogą czy ktoś ma pomysł jak w polskiej wersji mógłby brzmieć "C99 Supercollider Contact Beam" albo jak nazwać Puker'a czy też Pregnant'a tak żeby nie zabić klimatu dosłownym tłumaczeniem :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2 nie kupuje i wielu ludzi w polsce powinno tak zrobić bo kiedy będzie je kupować to oni nie będą polonizować. Więc już stracili 4 klijętów (mnie i moich kolegów0 mam nadzieje że będzie nas jescze więcej i oduczymy ich że w polsce mają być gry po polsku. Polacy nie gęsi inny język mają. A po za tym ktoś mówi że BS nie będzie miał polskich napisów wytłumacz mi jak gra robiona przez polaków może nie być po polsku to KZ3 będzie a to nie. Jak tak to mam wyjeb.... na all gry i na tą firme PCF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odwołałem swój preorder na DS2 i to nie ze względu na mój angielski ale ze względu na to jak się traktuje polskiego gracza.

Zamówiłem LBP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie preorderów wbrew pozorom może odbić się echemi w EA, bo sklepy będą byc może głośniej krzyczeć że przez brak polonizacji sprzedaż moze spaść i ich obroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zróbmy tak nie KUPUJMY GÓWNA odwolajcie preordery i nie kupujcie tej gry. Do dnia uważałem że EA jest spoko i wogóle ale teraz mam na nią wyjeb..... i szacunek zostaje tylko przy SONY CE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też odwołałem preordera. Nie ze względu na mój kłopot z angielskim,bo sobie z nim radzę.

Ale trzeba ich nauczyć szacunku dla polskiego gracza. EA to nie mała firemka,taki wydatek na polonizacje to dla nich pryszcz. Ciekawe jakie języki będą dostępne w grze? Tak czy siak uważam,że warto bojkotem tego tytułu, powalczyć o poważne traktowanie polskich graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to by zwolac jakas grupke i napisac do nich petycje czy cos? by ruszyli lbami.

edycje kolekcjonerska na ps3 biedniejsza niz inne przeboleje, ale to ze nie bedzie polskiego...

no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również popieram taką akcję miałem złożyć pre ordera na grę ale nie po takim czymś. Ogólnie nie przeszkadza mi zbytnio, że gra będzie po angielsku ale nie można traktować polskich graczy jako graczy drugiej kategorii.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×