Skocz do zawartości
BPik

Dzieci Neo? Gorzej...

Rekomendowane odpowiedzi

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE:yucky:. Ja tego nie wytrzymam. Rzeczywiście dla ludzi o mocnych nerwach :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, to jest po prostu straszne woot.gif

Co do "metod" na zajście w ciążę - ostatnio gdzieś czytałam post dziewczyny, która bała się, że zajdzie w ciąże po ogoleniu bikini maszynką swojego chłopakanuke.gif

Mamo, tato, jestem w ciąży z maszynką do golenia... biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cynizm i żenada!

Takie idiotyzmy wpływają tylko na szerzenie się analfabetyzmu wśród młodego pokolenia.

Zacofanie umysłowe i zatrzymanie funkcji jakiegokolwiek przyswajania wiedzy.

Lekiem na to powinna być szkoła, jednak stan teraźniejszego szkolnictwa i poziomu edukacji chyba nie da rady sprostać tej chorobie.

Tak właśnie uważam, że to choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba... Kreatywne... A nie w kolko szaro-buro jak w PRLu ;)

a patrzac na ortografie tej strony jestem przekonany, ze sporo osob z "naszego" forum udziela sie tam i odwrotnie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilku linijek już mnie zaczęła głowa boleć i pojawiła się chęć głośnego krzyknięcia K****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SuPeR, aLe fAjNa StRoNkA :rolleyes: A tak na serio oczy mi odpadły i nie mogę ich teraz znaleźć. Nic nie widzę, gdzieś na podłodze leżą, jeszcze się boję, że nadepnę na nie :unsure:

A tak na poważnie to nie tylko przeraziło mnie fakt, jakie jest "pismo" na tych forach. Tu nie chodzi już o ortografię itp itd. Po prostu tego nie da się czytać!!! Nawet nie wiedziałem, że naprawdę ludzie tak mogą pisać (myślałem, że takie coś istnieje tylko na opisach GG) <_<

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O JA PIER ....

Nie wiedzialem ze takie cos nawet istnieje ...

Biedak ponizej ponoc zalozyl sie ze przeczyta cale forum, oto jak skonczyl :( - uwazaj, to mozesz byc ty, omijac takie cos szerokim lukiem !!

shocked.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ku..a jest ale ludzie może oni są upośledzeni umysłowo może nie powinniśmy się z nich śmiać tylko wysyłać sms-y o treści Pomoc bezmózgim popaprańcom pod numer 999 (w zestaw pomocy wchodzi dożywotni pobyt w kosmosie w kaftanach) Pomóżmy tym ludziom wrócić do rzeczywistości :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliście w stanie tam cokolwiek przeczytać? Wiedziałem, ze poziom idiotyzmu na necie jest wysoki, ale z każdym dniem i tak znajduję coś, co mnie zaskoczy.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PaHnOnCeM KfJaTuShKi

O matko, to zarazliwe, nieeeeeee ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, ze pod "starym" adresem pisało kiedyś sporo "normalnie piszących ludzi" robiących sobie jaja,którym anlogicznie do przysłowia: Jesli wejdziesz miedzy wrony... sie po prostu zatarła granica pomiędzy zabawa a używaniem tego cały czas i jako jedynego sposobu komunikacji online.

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiSzEm Bo TaK LuBiEm AjCCC :o

Jednym slowem tragedia :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa juz pojeba** dziewczyny na tym sweetbrokacie czy jak on tam przeczytalem jeden temat i juz mnie glowa bolala a wiecie co pisalo tam? bylo pytanie ze dziewczyna widzi ze chlopak doniej rwie a wiecie co odpowiedzieli? zapoznaj sie pocaluj go i i idzcie sie po ... bzykac, ludzie paranoja normalne GALERIANKI tak piszą i tak mówią, mlode kurw*** a potem w telewizji 14 latka zaszla w ciaze z 20 letnim chlopakiem, paranoja

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur.... kiedyś przeczytałem ten blog brokatu ale nie wiedziałem, że mają forum i takie mądrości się dowiedziałem:

"KobJeta fJecznje mŁoda ZaFshe mosHe, Facet muSi Bydź PełNOLetNi "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest przerażające, jakiś nowy język? nie wiem jak wy ale ja tam czasami nawet nie wiem co jest napisane np. "chY zFfiązheK nHa OdlEghłoSĆ mA SeNsH . ? a jednak po zastanowieniu się doszedłem o co chodzi. Szczerze mówiąc myślałem że wiedziałem już wszystko ale to powala na kolana, analfabetyzm przy tym to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×