Skocz do zawartości
BPik

Dzieci Neo? Gorzej...

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że bardzo was to interesuje, można powiedzieć że jesteście tym zafascynowani... to jest dopiero paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest fascynujące i odrzucające jednocześnie, jak to zostało powiedziane w pewnym klasyku kina podczas sceny gdy jakiś facet uprawiał seks z koniem "to obrzydliwe, nieludzkie...ale...nie moge sie przestac patrzeć", ja i tak cicho licze ze te SłittTT!!!!!!111oneoneoneeleven strony to prowokacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jebnięcie... Tego trzeba się nauczyć czytać, nie mówiąc już o pisaniu. W niektórych zdaniach co drugie słowo trzeba rozszyfrowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że na takich forach znajdują się ludzie, którzy potrafią przeczytać i napisać takie hieroglify, nie używają wujka google xD Jestem tego pewny, że korzystają z translatora, normalnie parodia ludzi xD

Aaa nie czekajta, edycika zrobię xD Boję się jednego, jak zaczną ewoluować to wszyscy zginiemy xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, to jest po prostu straszne :woot:

Co do "metod" na zajście w ciążę - ostatnio gdzieś czytałam post dziewczyny, która bała się, że zajdzie w ciąże po ogoleniu bikini maszynką swojego chłopaka :nuke:

Mamo, tato, jestem w ciąży z maszynką do golenia... :biggrin2:

Nie inaczej moja droga ,nie inaczej :biggrin: . BTW. Te fora są poprostu masakrycznie.... żenujące! Nie dość ,że błędy można napotkać gdzie tylko się znajdzie. To jeszcze zdrowym laskom przeglądającym takie fora na mózg odbija. BTW.Co skutkuje takimi wypowiedziami jak np. Bać się o błahe powody(Zajście w ciąże z maszynką jak koleżanka wymieniła u góry ,czy też inne porąbane wymysły) Więc byłbym za ,gdyby można było takie forum zamykać:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są dzieci NEO ale EMO.

Dziecko Neo w trakcie gry na PC... To dopiero jest tragedia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież ten sweetbrokacik ktoś założył dla beki...Jedne nerdy kręcą sobie beke z nudów a inne nerdy, te mniej bystre mogą się poczuć lepiej stwierdzając, że jeszcze są w miare normalni na tle innych post-598-0-99710200-1347608005.gif W skrajnych przypadkach ktoś ich nawet nazwie podludzmi :biggrin:. Idee Adolfa wciąż żywe w narodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu Panu chyba już nic nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech on się najpierw ogarnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on sobie jaja robi :) Ale miał fajny filmik o padach chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież bez różnicy czy on tak na serio czy beke kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem to zasadnicza różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo tak czy siak jest dzieciakiem który z nudów kręci głupie filmiki bo jeszcze nie ruchał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drk2 ogarnij to Ty lepiej słownictwo bo Cię jeszcze wyr*cha regulamin forum :rtfm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zmyliły mnie wpisy Araba i innych modów gdzie raczej w słowach nie przebierają i myślałem, że się tego nie przestrzega na tym forum ;). Tylko nie pisz "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" bo to słabe by było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie chciałem się wypowiadac na "temat tego tematu"...

Ale jednak... Na boga zamknijcie to gówno i przeorajcie aby TO zniknęło na amen.... Przecież, samo w sobie jest niezdrowe a wy sie tym jaracie i (o zgrozo) nawet spieracie :P

Dziwię sie że od razu temat nie wylądował na ścianie płaczu.. A tu po 3 dniach, 3 strony...

ten temat ma mało wspólnego nawet z "humorem" ;) no chyba że was to jara ...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zmyliły mnie wpisy Araba i innych modów gdzie raczej w słowach nie przebierają ....

Co wolno wojewodzie to nie Tobie Smrodzie ;)

Peace Brother i bez odbioru ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni nie mam pojęcia jak, mam priv zablokowany :( Jak jest sprawa to może dla takiego weterana forumka jakiś mod/admin odblokuje mi po tylu grubych miesiącach banicki SB albo chociaż wiadomości...

A odpisuję tu, bo fakt tylko w dziale humor pasowało ;) Bo gdzie indziej, jak nie tu śmiać się z sytuacji gdy nawołujesz ślepego i niemego (lecz nie głuchego), więc błądzę za Twym głosem po omacku, nie widząc jak Tobie odpowiedzieć ;)

 

No po prostu 100% forumkowy czarny humor ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×