Skocz do zawartości
DaraS

Hustle Kings

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko

czy w tej grze można wybrać snookera ??

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma snookera, ale jest większość innych kombinacji. Przeważnie i tak gra się 8-Balla bo to najpopularniejszy bilard.

Ja kupiłem grę od razu jak się tylko pokazała, bo już nie mogłem się doczekać. Zdecydowanie najlepszy bilard jaki do tej pory się pokazał na konsolę.

Gra się świetnie. Po chwili grania, zaczyna doskwierać mała ilość pokoi, ale czy to ważne podczas gry?

Można odkrywać różne nowe kije, bile, itd. A grafika w maksymalnym przybliżeniu wygląda naprawdę ładnie.

Pograłem wczoraj troszkę na sieci i nie jest tak źle. Póki co nie ma jeszcze oszołomów siedzących po 24h przy tym, więc można pograć spokojnie.

Jedyne co martwi to uciułanie 100mln HKS'ów na złoty pucharek...jest to bardzo długa droga. No chyba, że ktoś gra non stop va bank i jest pewny swoich możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zmienić swój stół/pokój? Zawsze jak zaczynam grę online mam taki biało/fioletowy, strasznie mi on nie siedzi

Jedyne co martwi to uciułanie 100mln HKS'ów na złoty pucharek...jest to bardzo długa droga. No chyba, że ktoś gra non stop va bank i jest pewny swoich możliwości :)

Nie takie trudne jeśli dobrze grasz, zagrałem dziś jeden meczyk w jakimś pokoju (grywam Quick M) i zauważyłem że przed meczem ustawialiśmy stawkę, więc jeśli masz trochę kasy możesz szybko pomnożyć, no oczywiście musisz trafić na drugiego odważnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zachwycie jaki może wywołać część graficzna Hustle Kings nadchodzi gorzka prawda :( Niestety ale bilard zawodzi fizyką i gameplayem i to czasami na bardzo podstawowym poziomie. Ponieważ grałem semi-profesjonalnie w bilard przez wiele lat pozwolę sobie na kilka słów krytyki.

Po pierwsze rozbicia są wyssane z palca... hmm może inaczej, fizyka rozbić ogranicza się tylko do kilku bil. Polecam zwrócić uwagę chociażby na 3 końcowe bile, które po każdym rozbiciu stoją w tym samym miejscu. No bzdura, której nawet w bilardach na PSX nie było. O pięknie tego sportu decyduje między innymi jego niepowtarzalność, gdyż każde rozbicie jest inne, a tu co mamy? :(

Zaawansowane podkręcanie bili to kolejny śmiech. Gdyby twórcy gry próbowali w taki sposób grać w poola z pewnością w dość szybkim czasie złamaliby kij, rękę i podarli płótno. Stół jest koszmarnie wolny, bile siadają na narożnikach, wsteczna rotacja powoduje wypadniecie bili z łuzy itd. Koszmarek.

Zasady to kolejna wtopa. Brak push outa, wypadająca bila podczas rozbicia to nie re-rack, tylko faul zza bazy. Skok jaki prezentują nam twórcy gry samie w sobie są faulem niedopuszczalnym nawet w zawszonym klubie na przedmieściach i jest uważany za kompletne noobiarstwo. Wbicie czarnej i białej kończy się w grze faulem a w zasadach przegraną. Można długo wymieniać. Po prostu jeden wielki bałagan i uproszczenie. A grałem tylko 3 godziny. Szok jak można wypuścić takiego bubla.

Liczyłem na dobry, profesjonalny bilard a dostałem klopsa dla niewymagających. Cóż poczekam sobie dalej...

P.S. W dodatku ktoś ma czelność sprzedawać kredę za złotówkę. No ok, kupiłem niech mają. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że kreda ta wystarcza tylko na 25 nasmarowań. Przegięcie pały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

". Skok jaki prezentują nam twórcy gry samie w sobie są faulem niedopuszczalnym nawet w zawszonym klubie na przedmieściach i jest uważany za kompletne noobiarstwo." Zajeży czy kapka dotknie najpierw płótna czy bili... Dzisiaj kupię grę i porównam z turniejami na żywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się jakoś super na zasadach o których piszecie wyżej ale jak dla mnie gierka naprawdę dobra gwarantuje sporo zabawy, grafika bil i stołu dobra, cena przystępna-czego chcieć więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grafika jak prawie fotorealistyczna. Najlepszy bilard jest dostępny na PS3! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer -

Warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam też się wiesza ten bilard przy grze online gdzieś 1 na godzine W innych grach mi się nic prawie nie wiesza To wina konsoli czy tej gry ?

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ci się tak wiesza ? czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesza się czasem dramatycznie nie ma obrazu trzeba resetować twardo :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już myslalem ze coś mam z konsolą W inne gry moge grać godzinami i nic a ta się wiesza średnio z 1 na godzine i tylko w online

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi pierwszy i od razu dość spory update, a w nim:

  • General improvements to game stability
  • In game Voice Chat
  • In game Video Chat
  • Home Game Launching
  • More stats for the loading screens
  • The sound effect for the chalk has been turned down
  • Chalk can now be used by pressing the R3 button as well as shaking your SIXAXIS
  • Polish Language support
  • Free Play mode
  • Blue chalk only online rooms
  • Online: Opponents are now allowed to change view whilst watching the player at the table
  • Online: The player that breaks is now randomly chosen
  • A new minimal aim line
  • Damping effect on the pockets, to stop accurate high powered shots from always bouncing out of the pockets
  • Small adjustments to the fine tune aiming to make it easier to use

Cieszą ojca takie dzieci :) Najważniejsze, że dodali chat i poprawili tłumienie łuzy przy mocniejszych strzałach. Polski język? Co ich podkusiło? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy to będzie do ściągnięcia ? Ciekawe czy bedzie się jeszcze wieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ale dalej sie wiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne moze za duzo nie gram, ale jeszcze mi sie nie zawiesilo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się zawiesza średnio 1 na godzinę Gram zawsze na opcji "szybka gra" Od czego to może być inne gry mi się nie wieszają ? Może ustawienia jakieś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie ale z tłumaczeniem pucharków robi się coraz powszechniejsze bo hustle też ma

zdjcie643mini.jpg

trochę mała fota wiem<_<

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, tu jest tylko online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, tu jest tylko online?

Jest też singleplayer z karierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×