Skocz do zawartości
DaraS

Hustle Kings

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie czysty obłęd, czysta fizyka! Nowy patch:

- Ulepszone rozbicia – teraz ułożenie bil w trójkącie nie jest identyczne, za każdym razem bile są odrobinę poprzesuwane

- Można powtarzać uderzenie w trybie attract mode

- Większa ilość statystyk w czasie wczytywania

- Opcje gry mogą być modyfikowane w online rooms

- Nowy tryb Spectator

- Nowa ikonka wczytywania

- Oglądanie profilu zawodnika w online

4606722130_0fb635b5d6.jpg

Klik - http://blog.eu.playstation.com/2010/05/19/hustle-kings-breaking-news/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko, ze wydali kolejny patch uwielbiam tą grę ciągle zapewnia dla mnie świetną zabawę, ja tylko nie rozumiem jak są typy co mają po np. około 240 koron :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wyjdzie dodatek "Snooker Pack" to według mnie Hustle Kings zasługuje na tytuł najlepszej gry bilardowej :ohmy:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem podstawke i snookera ... jest bosko ... tego mi bylo trzeba :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie dodatek "Snooker Pack" to według mnie Hustle Kings zasługuje na tytuł najlepszej gry bilardowej :ohmy:

Zasługiwałaby na takie miano, gdyby do wygrania większości pojedynków na wysokich poziomach trudności nie trzeba było kupować kredy. To tyczy się też Turnieju Snookera. Nie wyobrażam sobie, że ktoś jest w stanie skończyć tą grę bez wydania dodatkowych kilkudziesięciu złotych na samo smarowanie kija. To jest trochę nie fair.

Poza tym odkąd gra ma snookera jest kompletna i przejedwabista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy (i ewentualnie jak) da się ustawić grę dla dwóch graczy (ludzi) na jednej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się kto pytał, to patch 2.0 wprowadził obsługę MOVE.

Niestety moim zdaniem nie da się tak grać. Można poćwiczyć, ale przy dokładności jaka jest potrzebna w tym sporcie to trzęsąca się ręka w powietrzu mija się z celem. Że już nie wspomnę o sile strzału, która teraz zależna jest od wielkości zamachu jaki weźmiemy swoim MOVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z trofeum "gracz sieciowy"-nie wpada mimo ,że grałem w sieci kilka partyjek .Czy to trofeum się dostaje za wygrany mecz?Dwa wygrałem ale przez ucieczkę przeciwnika.Nie mieliście problemów z tym trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z trofeum "gracz sieciowy"-nie wpada mimo ,że grałem w sieci kilka partyjek .Czy to trofeum się dostaje za wygrany mecz?Dwa wygrałem ale przez ucieczkę przeciwnika.Nie mieliście problemów z tym trofeum?

Ok.Już wpadło.

Dawałem szybką grę i grałem mecze rankingowe ,a trzeba było zagrać o stawkę i wygrać.

Zmyliło mnie polskie tłumaczenie opisu trofeum "zmierz się z graczem w sieci"co sugeruje ,że wystarczy zagrać jakąkolwiek partyjkę sieciową i niezależnie od wyniku trofeum wpada.

Dopiero teraz wczytałem się w angielską wersję opisu i zrozumiałem o co biega...

Swoją drogą to dziwnie to przetłumaczył ktoś robiący polską wersję językową gry.

Edytowane przez Blazkowicz73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w tą gre z ps move bo jestem ciekaw wrażeń przymierzam się do kupna ps move ale narazie nie widze gry dla mnie oprócz właśnie bilarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zamiar kupić tą grę pod Move ale najpierw przetestowałem triala na tym kontrolerze i mocno mnie zniechęcił więc kupiłem kilka innych gier. Jakoś niewygodnie mi się grało na PS Move. Może przez to, że kij billardowy jest dużo dłuższy i jakoś nie oddawało to rzeczywistości. Dla mnie wciąż idealny dla kontrolera ruchu jest ping pong.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zrobił pucharki na 100%. Przed dodaniem snookera miałem 100 ale ze snookerkiem niestety już tak łatwo nie jest. W grze dowolnej zrobiłem maxa 147 punktów, ale niestety pucharek nie wpadł. Turniej snookerowy tak jak kolega wcześniej pisał jest bardzo trudny i niestety wyżej jak półfinał nie doszedłem- gram bez dodatkowej kredy bo uważam, że to oszustwo i brakuje mi chyba jeszcze mistrz snookerowych pętli, kilka razy mnie ktoś wkurzył bo miałem 4 snookery i koleś sie rozłączał. Czy ktoś jest w pierwszej 50 rankingu to możemy sie na kiedyś umówić na popykanie. Ranking jest dla mnie też niezrozumiały, gram np z nr 1 w rankingu i wygrywam znim i dostaje tylko 20000. Wygrałem z nim pare razy ale punkty są za to małe. Ciekawe jak on nabił te 17 mln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tą grę, bo uwielbiam snookera i kupiłem w ciemno wszystkie dodatki. Pierwsze co zrobiłem, to grałem w tryb kariery. Doszedłem zaledwie do półzawodowiec i odechciało mi się grać. Poziom trudności jest chory. Wystarczy, że po rozbiciu nie wpadnie jakaś bila i już mecz jest przegrany. Komputer wbije każdą bilę, choćby nie wiem w jak huj.wym miejscu się ona znajdowała. Jak nie wbiję wszystkich naraz, to mogę pada odłożyć i przyjść za kilka minut. To samo jest z snookerem. Jestem w półfinale rozbijam jako pierwszy, staram się schować białą bilę, ale oczywiście nie zawsze się uda, a nawet jak zagranie wyjdzie, to i tak ruchy przciwnika są wręcz idealne i o ile nie zacznie punktować, to ustawi białą bilę dotykając inną co spowoduje, że ja muszę uderzyć od górnej bandy i zachaczyć o jedną z czerwonych bil, które się znajdują po drugiej stronie stołu. Po takim zagraniu oczywiście szanse wygranej spadają do minimum, bo przeciwnik w tym momencie nabija przynajmniej 80 pkt, i już można sobie darować. Jeszcze jedna sprawa z wbijaniem bil. Nie wiem czy wy też tak macie, ale na wyższym poziomie trudności, a nawet w klasie półzawodowiec, bile poprostu wylatują z powrotem z kieszeni? Rozumie jeśli uderzenie jest zbyt mocne ale z ujęć, które się automatycznie włączają widać, że bila leci powoli i w sam środek, a mimo to wypadnie z powrotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tą grę, bo uwielbiam snookera i kupiłem w ciemno wszystkie dodatki. Pierwsze co zrobiłem, to grałem w tryb kariery. Doszedłem zaledwie do półzawodowiec i odechciało mi się grać. Poziom trudności jest chory. Wystarczy, że po rozbiciu nie wpadnie jakaś bila i już mecz jest przegrany. Komputer wbije każdą bilę, choćby nie wiem w jak huj.wym miejscu się ona znajdowała. Jak nie wbiję wszystkich naraz, to mogę pada odłożyć i przyjść za kilka minut. To samo jest z snookerem. Jestem w półfinale rozbijam jako pierwszy, staram się schować białą bilę, ale oczywiście nie zawsze się uda, a nawet jak zagranie wyjdzie, to i tak ruchy przciwnika są wręcz idealne i o ile nie zacznie punktować, to ustawi białą bilę dotykając inną co spowoduje, że ja muszę uderzyć od górnej bandy i zachaczyć o jedną z czerwonych bil, które się znajdują po drugiej stronie stołu. Po takim zagraniu oczywiście szanse wygranej spadają do minimum, bo przeciwnik w tym momencie nabija przynajmniej 80 pkt, i już można sobie darować. Jeszcze jedna sprawa z wbijaniem bil. Nie wiem czy wy też tak macie, ale na wyższym poziomie trudności, a nawet w klasie półzawodowiec, bile poprostu wylatują z powrotem z kieszeni? Rozumie jeśli uderzenie jest zbyt mocne ale z ujęć, które się automatycznie włączają widać, że bila leci powoli i w sam środek, a mimo to wypadnie z powrotem...

Niestety nikt nie mówił, że będzie łatwo. Bile wyskakują z powrotem tylko jak dasz wsteczną rotacje na maksa i dosyć dużą siłę( przynajmniej ja tak mam). Poziom snookera niestety jest taki jak w rzeczywistości czyli bardzo trudny, ale nie poddawaj sie praktyka czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nie mówił, że będzie łatwo. Bile wyskakują z powrotem tylko jak dasz wsteczną rotacje na maksa i dosyć dużą siłę( przynajmniej ja tak mam). Poziom snookera niestety jest taki jak w rzeczywistości czyli bardzo trudny, ale nie poddawaj sie praktyka czyni mistrza.

Rotacji właśnie wcale nie daje, ale być może to przez to, że mam ustawione uderzenia na analogowe. Trochę krzywo pada będe trzymał i już uderzenie zmaszczone... Muszę spróbować na tej drugiej opcji. I jeszcze jedno, żeby snookera wygrać, to trzeba się nauczyć bez linii pomocniczych grać, a to będzie najgorsze. Ale jak już się to osiągnie, to później sama przyjemność z grania...

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotacji właśnie wcale nie daje, ale być może to przez to, że mam ustawione uderzenia na analogowe. Trochę krzywo pada będe trzymał i już uderzenie zmaszczone... Muszę spróbować na tej drugiej opcji. I jeszcze jedno, żeby snookera wygrać, to trzeba się nauczyć bez linii pomocniczych grać, a to będzie najgorsze. Ale jak już się to osiągnie, to później sama przyjemność z grania...

Widocznie jest tak, jak piszesz ja też gram na analogu i trzeba niestety równo gałkę prowadzić. Mi zostało już tylko jedno trophy do zrobienia czyli turniej snookera. Potrenuje troche i zobacze, niestety zajmuje to sporo czasu by dojść do samego półfinału, ciekawe jak jest w finale bo niestety ani razu nie doszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do wspolnego grania pozdro

zapraszam do wspolnego grania  pozdro<br>

a ja mam pytanko bo ta gre pobralem niedawno a w zasadzie tylko demo i nigdzie nie moge znalesc pelnej wersji czyzby wszystko wyprzedane ? Dodam ,ze mieszkam w Anglii i nie moge znalesc nigdzie tez na zadnej stronie w zadnym sklepie a kupic w ps store nie moge tez bo mi zadnej karty nie przyjmuje i ciagle mam jakis blad a gra mnie jara strasznie .Jesli ktos mam namiar to bede wdzieczny albo wie co zrobic zeby kupic ps store ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć move w grze? Bo włączyłem to mogłem sterować tylko w menu

Trzeba coś przestawić w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zajefajny bilard. Grałem trochę za czasów szkoły w realu i jak porównuje tę grę z prawdziwym stołem to stwierdzam,

że jest bardzo realistyczny, choć nie dopracowany w 100%. Ale jak dla mnie i tak spoko gierka.

Żeby przejść całe te "kulki" będę się musiał nieźle napocić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zajefajny bilard. Grałem trochę za czasów szkoły w realu i jak porównuje tę grę z prawdziwym stołem to stwierdzam,

że jest bardzo realistyczny, choć nie dopracowany w 100%. Ale jak dla mnie i tak spoko gierka.

Żeby przejść całe te "kulki" będę się musiał nieźle napocić!!!

polecam Ci jeszcze dodatek dot. snooker'a re-we-la-cja :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelacja, jak załaduję konto na PSN to odrazu biorę ! Bez linii trochę ciężko teraz będzie się odzwyczaić... Gram na Move i jest po prostu FUN !!!

Ktoś chętny do gry w ósemkę na normalnym stole, bez kred i z liniami ?

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelacja, jak załaduję konto na PSN to odrazu biorę ! Bez linii trochę ciężko teraz będzie się odzwyczaić... Gram na Move i jest po prostu FUN !!!

Ktoś chętny do gry w ósemkę na normalnym stole, bez kred i z liniami ?

Mogę pograć, ale bez linii, bez kredy i bez dziwnych stołów, może być brytyjska 6. Już chyba wystarczająco potrenowałeś by grać bez linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×