Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnales nowy firmware?

tak , mam normalnie jezyk polski ale axn niemam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem na początku, ale po resecie konsoli się pojawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem na początku, ale po resecie konsoli się pojawiło :)

dziekowac :D zrestartowalem konsole i pojawila sie nowa ikonka w menu "TV" :D dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie jest idealne za wyjątkiem jednego kwiatka: Wpisano się ! Oni chyba to tłumaczyli przez translator. Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć co wyskoczy gdy ktoś z friendsów się zaloguje. Zapewne znowu zobaczę "xxxxx się wpisał" I jeszcze nie spodziewałem się, ze wstawią polski słownik. Tutaj duże brawa dla Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są napisy po polsku dla niesłyszących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie znajomy sie zalogowal i bylo uzytkownik xxx jest teraz online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są napisy po polsku dla niesłyszących?

a czym się różnią od tych zwykłych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym że są dla niesłyszących xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie trwało parę minut, instalacja trochę dłużej, reset i...... nie ma AXN... Zmieniłem język i na wszelki wypadek odpaliłem MW2 po sieci... Poszło ok, więc szczęśliwy wracam do menu.. O! Jest AXN, tzn. jest ikona, uruchamia sie przeglądarka i jak pisaliście wyżej biały ekran... Akcja miała miejsce ok. 8 rano.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zgodnie z przewidywaniami to co najważniejsze, czyli sklep został po staremu a sam system z babolami. "Wpisz się?". Pewne rzeczy nie przetłumaczone np. Photo Gallery z obłędnym opisem już po polsku "Utwórz obszar aby..." Druga ważna rzecz nieprzetłumaczona to "Zarządzanie kontami". Tu ludzie najczęściej się gubili, więc pewnie dlatego zostawiono to bez zmian ;) Dalej już nie szukałem, przełączyłem na English.

AXN jest ale go nie ma. Fail.

Na plus wygląd Friendlisty i nowy układ zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zrobiłem system update przez internet mam 3.01 ale dalej nie mam języka polskiego itd co trzeba zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zrobiłem system update przez internet mam 3.01 ale dalej nie mam języka polskiego itd co trzeba zrobić ?

Moze dlatego, ze j. polski jest od wersji 3.10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, update jest, AXN także, ale jeszcze nie działa. Jeszcze mam takie noob'owskie pytanie. Jak zmienić język ? bo chciał bym zobaczć jak wygląda to wszystko po polsku. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sciagnolem przed chwila nowe update i nie mam menu Tv restartowalem tez konsole i nie mam wogole takiej opcji. wiecie czym to spowodowane ejst?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, update jest, AXN także, ale jeszcze nie działa. Jeszcze mam takie noob'owskie pytanie. Jak zmienić język ? bo chciał bym zobaczć jak wygląda to wszystko po polsku. Z góry dzięki.

zwykle w 99% urzadzen takie rzeczy robi sie w "Ustawieniach" (Settings)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sciagnolem przed chwila nowe update i nie mam menu Tv restartowalem tez konsole i nie mam wogole takiej opcji. wiecie czym to spowodowane ejst?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykle w 99% urzadzen takie rzeczy robi sie w "Ustawieniach" (Settings)...

Znalazłem :P Wcześniej też przeglądałem settings, ale musiałem to przegapić dlatego też zapytałem się tutaj bo pomyślałem, ze może w PS3 zmienia się to w jakiś inny sposób.

Po pierwszych oględzinach do samego spolszczenia nie mam żadnych zastrzeżeń, przynajmniej na razie. Podczas dłuższego obcowania za pewne wyłapie jakieś babole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poszperałem po necie i na stronce axn jest takie coś jak player czyli to samo jest w ps narazie triler flashfoward i ta usługa ma być dostępna w pełni w ciągu kilku dni.W sumie nie którzy mają racje jakość jest kiepska bo nawet na wp o łączu szybszym niż 2mb jest hq. Wątpie też że bedą lepsze seriale chyba że zapłacimy. ale wszystko z czasem....

Edytowane przez Ridic_sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nieciekawy ten AXN. Pomijając już kwestię dostępnych tam materiałów (pewnie będą rozbudowywać bazę filmów/seriali) wideo się tnie i jest cholernie niskiej jakości.

Edytowane przez kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przełącz na satelitę, to się nie będzie cięło :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×