Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ten AXN to chyba dla kogoś kto nie ma ani kablówki ani satki, jakoś żenująca na 40 cala. Cały ekran filmu w jakiejś wyśrodkowanej kopercie, z nie pasującym dźwiękiem na łączu 10MBit i ps3 podpiętym przez kabel. Widziałem lepsze divixy niż to legalne coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AXN to chyba dla kogoś kto nie ma ani kablówki ani satki, jakoś żenująca na 40 cala. Cały ekran filmu w jakiejś wyśrodkowanej kopercie, z nie pasującym dźwiękiem na łączu 10MBit i ps3 podpiętym przez kabel. Widziałem lepsze divixy niż to legalne coś.

albo polskiej telewizji ;) Ktos z Was napisal skrot laczy sie ze strona internetowa. Czy ktos jest mi w stanie napisac adres tej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://axn.pl/full-episodes

Po prostu łączy się z tym AXN Playerem.

Co do jakości to fakt, pozostawia wiele do życzenia. No, ale przynajmniej jest coś za darmo.

W każdym razie nie ma co pokazywać Sony jak bardzo się cieszymy, bo o VidZone zapomnimy :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też tak tnie ten AXN? Nie mówię tutaj o buforowaniu filmu, tylko o płynności. U mnie materiały wideo chodzą jakby miały po 10kl/s :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu taka jakość tego jest, i na PS3 i na PC tak samo ścina.

Nie ma co oczekiwać cudów od tego. Pewnie tylko temu to dodali do PS3, żeby podnieść jakoś oglądalność tego.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że u mnie na PC chodzi dobrze, a na PS3 już nie.

EDIT: Zauważyłem, że tak samo mam z youtubem.

Edytowane przez Rivriet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak ze te ściny to tylko i wyłącznie przez przeglądarkę :/ to ona zamula wszystko co na niej oglądamy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, 2 dni temu ściągnąłem nowy soft, restartowałem konsolę, odpalałem kilka gier, przełączałem użytkowników, ale ikonka TV ani cholery nie chce się pokazać. Zna ktoś jakiś sposób, żeby to się wreszcie pojawiło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię - mogą dodawać jedynie kanały, które należą do Sony Pictures. AXN należy... Ktoś zna jakieś inne?

AXN to część HBO, więc spodziewajcie się HBO, chociaż to kanał premium, więc nie za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewajcie się HBO ? Jaja sobie robisz ? Na ps3 nie ma się co spodziewać żadnej prawdziwej telewizji, nawet za pieniądze. Może w następnej generacji konsol uświadczymy takich luksusów, teraz na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zrobiło łaskę że dało link do strony www AXN. Jest to bezczelne posunięcie z ich strony - Tragedia.

Dobrze że chociaż profesjonalnie przetłumaczono interfejs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące dokładnie telewizji internetowej ipla.pl

Czy jest ogólnie taka możliwość zainstalowanie tego programu na dysku czarnulki ?

Za udzielenie informacji będę wdzięczny .

Pozdrawiam Piwq :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Można pokombinować z Linuxem (pewnie jest wersja na niego) ale to już więcej zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co w tym chodzi? potrzebuje do tego internetu?

Tak musisz mieć połączenie z internetem, AXN to taka stacja telewizyjna :) możesz sobie oglądać np. seriale i takie tam duperele które są dodawane, tak na marginesie fajna rzecz świadczy dobrze o rozwijaniu i przyszłości ps3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest tam DR house

tzn nie widziałem , dawno tego nie odpalałem więc istnieje możliwość że dołożyli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest marna... Po kliknięciu na to otwiera się przeglądarka o pojawia się strona z flash playerem i paroma programami do wyboru. Szkoda oczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ ten caly AXN to lipa może z początku był film xXx z Vin Diesel później Godzila ale tak to na 32calowym LCD wygląda nie za bardzo.

pełno jakiś plotek typu wywiadów z gwiazdami typu Hollywood itd.

i parę seriali np coś tam coś numer 500 zamiast od 1 zacząć.

Tylko muszę zaznaczyć że to darmocha i może się to rozwinąć w przyszłości np. za wpłatę 5 zeta zobaczenie fajnego filmu w HD.

Nawet jak moją neo 512 musiałbym odpalić film 2 dni wcześniej ;D ale git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jak na razie szału niema ale jak mówiłem wcześniej to dobrze wróży dla konsoli ps3 i o tym że dalej będzie rozwijana 

 

Edytowane przez Pahas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. A przeszkadza Ci to? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie konta na kraj, w którym nie ma dostępnej żadnej opcji w menu TV powinno pomóc, tylko pojawi się kilka innych problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×