Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

O tym samym myślałem irvin :P Tylko nie wiem w czym mu to AXN przeszkadza - przecież odpalać nie musi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołacze sie do tego tematu zeby niepisac nowego otóz mam problem z axn playerem na ps3 a problem wyglada tak ze co bym na nim niepuscił z całej listy dostepnych filmików to wszystkie laguja a najgozej jak włacze full screen tzn jest taki efekt jakbym na komputeze puscił tez jakis film a niemiał sterowników zainstalowanych tak jakby brak akceleracji jakby ps3 niewyrabiało a watpie ze to ma takie wymagania tymbardziej ze przez pzregladarke na pc jak zobaczyłem chodzi jak ta lala wiec znacie moze przyczyna skad te scinki na ps3 w axn player prosił bym o jakies porady w zwiazku z tym dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołacze sie do tego tematu zeby niepisac nowego otóz mam problem z axn playerem na ps3 a problem wyglada tak ze co bym na nim niepuscił z całej listy dostepnych filmików to wszystkie laguja a najgozej jak włacze full screen tzn jest taki efekt jakbym na komputeze puscił tez jakis film a niemiał sterowników zainstalowanych tak jakby brak akceleracji jakby ps3 niewyrabiało a watpie ze to ma takie wymagania tymbardziej ze przez pzregladarke na pc jak zobaczyłem chodzi jak ta lala wiec znacie moze przyczyna skad te scinki na ps3 w axn player prosił bym o jakies porady w zwiazku z tym dziekuje i pozdrawiam :)

słabe łącze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabe łącze?

Widze ze kolega ma problem jesli chodzi o czytanie ze zrozumieniem przeciez napisałem ze uruchamiajac adres tej strony z axn playerem na pc bo jak wiadomo cała ta usługa działa przez pzregladarke a nie jako osobny program to na pc niema z tym zadnego problemu wszystko działa jak nalezy tylko na ps3 sa wyzej wspomniane przezemnie problemy wiec sprawa łacza niema tu nic do tego a zreszta jakbym miał słabe łacze to by mi właczało sie buforowanie czy cos a tu poprostu film leci ale tak jakby sie przycinał tak jakbym właczył film w wysokiej rozdzielczosci na słabym pc i pc by niewyrabiał lub zapuscił gre i by był spadek framerate cos w tym rodzaju takze dalej czekam na wasza pomoc w tym temacie czy ktos jeszcze zaobserwował taki objaw u siebie i jakos go rozwiazał moze albo zna przyczyne takiego stanu rzeczy z góry dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę. Nie działa mi :scare: Hehe, koniec wpisu:P

Jak odpalam wyskakuje przeglądarka, coś się zaczyna ładować, jest napis axn i koniec. Coś nie umiem? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam inny problem z axn-em: lubię sobie pooglądać "wołanie o pomoc" a dziś nie ma już żadnego z odcinków?, dodatkowo mam problem z wybraniem/najechaniem kursorem na seriale-odcinki?, nie wspomnę już o powiększeniu ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega ma problem jesli chodzi o czytanie ze zrozumieniem przeciez napisałem ze uruchamiajac adres tej strony z axn playerem na pc bo jak wiadomo cała ta usługa działa przez pzregladarke a nie jako osobny program to na pc niema z tym zadnego problemu wszystko działa jak nalezy tylko na ps3 sa wyzej wspomniane przezemnie problemy wiec sprawa łacza niema tu nic do tego a zreszta jakbym miał słabe łacze to by mi właczało sie buforowanie czy cos a tu poprostu film leci ale tak jakby sie przycinał tak jakbym właczył film w wysokiej rozdzielczosci na słabym pc i pc by niewyrabiał lub zapuscił gre i by był spadek framerate cos w tym rodzaju takze dalej czekam na wasza pomoc w tym temacie czy ktos jeszcze zaobserwował taki objaw u siebie i jakos go rozwiazał moze albo zna przyczyne takiego stanu rzeczy z góry dziekuje i pozdrawiam :)

może na kompie masz neta przez kabel, a konsolka z WI-FI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jest pare stron z filmami do oglądania Online na danej stronie.

Ostatnio mój film zażyczył sobie abym mu puszczał jego bajki ze strony www.kreskowki.pl i moje ździwienie że bajki na tej stronie nie działają... wie ktoś jak można otwierać filmy na takich i podobnych stronach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie działały wszystkie odtwarzacze filmów online na które napotkałem rzadko się zdarza że jest tylko błąd z full screen i trzeba zooma użyć :P:P

Zaktualizuj softa do 3.15 jak nie pomoże po prostu te odtwarzacze których próbujesz użyć na chwile obecną są nie osiągalne na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem soft i pomogło ;) dzieki... temat do zamknięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ekino.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.playtube.pl naprawdę dużo filmów każdego rodzaju !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opłaca się ? Jak dla mnie przeglądarka w konsoli sprawuje się ale zaledwie przy przeglądaniu witryn .

Filmy oglądane na serwisach chociażby youtube są mizernej jakości ,a przecież wiemy jaki potencjał drzemie w ps3

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladarka nei sprawdza sie nawet do przegladania witryn. Wczoraj po uruchomieniu drugiej strony od razu komsola sie zwiesila i tylko reset z guzika ratowal sytuacje. To nie jest komfortowe przegladanei www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem od czasu aktualizacji w PS3 nie działa mi AXN.

Odpalam AXN , wyskakuje mi biała strona z napisem axn i ciągle ładuje i nic więcej się nie pokazuje.Dopiero jak daje start i skasuje z linku do strony axn ostatnie słowo i zatwierdzę to się ładuje. Też tak macie tak jak by w PS3 standardowy link do playera AXN był zły.

Da się to jakoś zrobić aby po wejściu w okienko AXN ładował się jak powinno bez kasowania części adresu www?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam to samo tzn nie kasowałem czesci linku nawet nie pomyślałem o tym. ja mam konsole od paru tygodni i właśnie jak wbijam na to AXN to wyskakuje biała str i tylko koleczko ladowania się :/ i tak cały czas :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam to samo tzn nie kasowałem czesci linku nawet nie pomyślałem o tym. ja mam konsole od paru tygodni i właśnie jak wbijam na to AXN to wyskakuje biała str i tylko koleczko ladowania się :/ i tak cały czas :/

Tak samo mam :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ok bo już sądziłem że coś mi się konsola zepsuła po aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dawno nie sprawdzałem ale nie ma czego żałować. To co było dostępne z PS3 to zwykła strona www axn dostępna necie, która oprócz tego, że nic ciekawego tam nie było działała w konsolowej przeglądarce jak kupa.

Edytowane przez jdaniels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, raz włączyłem i nigdy nie wróciłem, straszny crap i niefunkcjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat korzystałem i męczy mnie kasowanie części adresu www jeśli powinno działać bez tego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj sobie do zakładek w przeglądarce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem-zauważyłem że nawet fullscreen w axn nie działa u dołu odtwarzacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić tak aby w zakładce TV było więcej programów do wyboru ? np HBO, C+ itd :D bo ta zakładka jakoś tak smutnie wygląda jak jest pusta :D

*Pindolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×