Skocz do zawartości
pawlos26

Nareszcie Fw 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

jak i gdzie mozna pobrać Firmware 2.0 ?? dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak i gdzie mozna pobrać Firmware 2.0 ?? dzieki !

Wystarczy, ze podepniesz PS3 do internetu. Po zalogowaniu do PSN wykryje automatycznie aktualizacje. Albo mozesz sciagnac recznie update z oficjalnej strony PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wykrylo mi aktualizacji, a jak można pobrać ręcznie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wykrylo mi aktualizacji, a jak można pobrać ręcznie ??

settings i na samej gorze update system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież chodzi płynnie ;o /pawlos26 20mb chello, ale nie wiem czy to ma znów tyle wspólnego, myślę, że 512 wystarczy by text chodził płynnie /

Ja mam 512 kb/s i ten net dodatkowo przez wifi się rozchodzi ; o i jakoś mi się nie tnie nic ;]

Nowy update cieszy i to bardzo. Oprócz gier właściwie najważniejszą cechą PS3 jest to że można odtwarzać muzykę a takie posegregowanie bardzo się przyda

Muzykę ciągle można było odtwarzać przecież ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Ja mam 512 kb/s i ten net dodatkowo przez wifi się rozchodzi ; o i jakoś mi się nie tnie nic ;]

Muzykę ciągle można było odtwarzać przecież ;x

Czytaj ze zrozumieniem, chodzi mu o to, że ogólnie MP3 w ps3 jest super sprawą, a napisał to tutaj ponieważ, każdy update ulepsza funkcjonalność w te stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał o tym ale w poprzednich wersjiach softu tego nie było. Kiedyś jak odtwarzaliśmy zapisany plik na dysku z dzwiękiem w formacie DD 5.1 to kosnola formatowała go do Stereo. Teraz jest czysty DD 5.1 i to mi się podoba Jedynie co mnie spotkało przykrego to to gdy , próbowałem odtworzyć plik mp3 i konsola się zawiesiła. Musiałem wyłaczyć wyłącznikiem z tyłu bo na przód nie reagowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakis ciekawy materiał w 5.1? mozesz mi napisac na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Kawał dobrej roboty ten FW2 Po pierwsze strony ładuja się szybciej o jakieś 30%. Kolejna sprawa to obsługa nowego Flasha. Wreszcie moja córeczka może www.Barbie.com oglądać i się bawic w Flashowe gry Mi się niezwykle podoba segregowanie filmów i gier w katalogach. Już porobiłem w filmach (filmy, gry, koncerty), a w grach (pełne, dema). Nie bawiłem się z dostosowywaniem ikon, bo zrobiłem sobie sam tapetę i oryginalne ikonki są śliczne. Brakuje mi tylko i wyłacznie odpalenia muzyki z mp3 podczas grania w jakąś grę

PS. Nie miałem nigdy z niczym problemów. wszystko chodzi ultra szybko i stabilnie. 1MB Neostrada po WiFi. ciekawe z czego wynikają problemy innych w tym temacie. Może przeciążenie sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc strasznie nie podoba mi wygląd tego forum, po zmianach.....

ale co zrobić...

muszę sobie przesłać te skórki na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×