Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

2 godzinny spędzone w demku :> bezcenne :D ja ją łykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowe ufc porownujac do ufc 09 to zupelnie nowa gra pod wzgledem gameplayu, jest o wiele lepiej, nowe pozycje w parterze ( shogunem udalo mi sie zrobic motyla garde) , ciosy w stojce juz nie wygladaja tak dretwo ,dochodza jeszcze uniki. Jest plynniej , kazdym z 4 zawodnikow w demku gra sie inaczej , w ufc 09 jezeli 2 zawodnikow mialo styl np. zapasy i boks to nie bylo czuc roznicy w sposobie walki, nawet widac, ze teraz kazdy trzyma inaczej garde. Duzy minus , ktory rzucil mi sie w oczy to sedzia , ktory za szybko podnosi walke do stojki, mam nadzieje , ze to naprawia . Moja ocena dema wyglada tak:

Plusy:

- nowy gameplay , trudniejszy

- plynniejsza animacja

- uniki i kontry

- przejscia z dzwigni na dzwignie ( w demku udalo mi sie to zrobic tylko shogunem )

- klincz!

- wieksza mozliwosc zakonczenia walk w parterze i nowe pozycje

- walka przy klatce

- kazdym zawodnikem gra sie inaczej

- nowy styl karate

Minusy:

- low kicki ( moze sie myle , ale 3 rundy okopalem nogi przeciwnikowi i nie widzialem efektu )

- sedzia , ktory za szybko podnosi walke do stojki

- takedown machidy przed , ktorym nie mozna sie obronic ( moze komus sie udalo?)

- wyglad krwi na macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kozak wiecie moze czy bedzie opcja stwozenia wlasnego zawodnika jak bylo w UFC 09???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kozak wiecie moze czy bedzie opcja stwozenia wlasnego zawodnika jak bylo w UFC 09???

w menu nawet widac opcje create a fighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i muszę powiedzieć,że widać ( jak dla mnie ) duży postęp od poprzedniej wersji.Trochę jestem zawiedziony low kickami,bo jak kolega MiChu zauważył nie widać efektu (siniaki,krwiaki itp.) ,nawet po 3 rundach oklepywania nóg przeciwnika,ale to da się przeżyć :thumbsup:.Tak czy inaczej gra już zamówiona i pozostaje czekać na premierę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko ładnie, pięknie tylko co do cholery stało się z submissionami? Poza flash submission ( tej z szarym ekranem) nie udało mi się wykonać żadnej.Stamina przeciwnika zerowa i nic, dalej dupa.Jedni mówią: Kręcić gałką, niestety nie działa, drudzy mówią ruszać góra-dół, jakby lepiej ale też nie działa, trzeci mówia mashować kwadrat, to już kompletnie nie działa.

Pytanie więc mam, czy komuś udało się wykonać submission normalnie, bez nokautu?Jeśli tak, to jaka jest recepta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy na to pytanie dostanie stanowcza odpowiedz bo poki co z tego co widze to nie tylko ty masz taki problem ... jedni pisza ze wychodza normlanie ale nie sa w stanie podac jak to robia ( weird :D ) z kolei inni ( jak ja ) probowali juz doslownie wszystkiego i nie da rady, bynajmniej w demku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczcie sobie pasek staminy jak przeciwnik ma min aty max to zakladasz dzwignie i krecisz mi sie udaje ale jest duzo trudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest mały postęp w walce wieczoru OwlPL kontra submissions.Jeśli wybiorę Machidę a na przeciwnika Ruę to jestem w stanie wykonać duszenie trójkątne rękami, balache, kimurę oraz duszenie północ-południe.

Mój przepis:

Przeciwnik z paskiem staminy na ostatnim polu( zmiękczony wcześniejszymi ciosami na korpus)

Ja w bocznej gardzie

Parę szybkich przejść żeby pasek staminy przeciwnika pokazywał zero

Submission

Idę próbować z innymi zawodnikami ale muszę powiedzieć że łatwo nie jest, ba jest abstrakcyjnie trudno jak dotychczas.

Po krótkim treningu daję rade wykonać pojedyncze submissiony każdym oprócz Rampage Jacksona.Nie zmienia to faktu,że wykonanie takiej anakondy jest prawie niemożliwe.

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również mecze sie z subbmsionami nie wiem co kompletnie robic... Grąłem nawet z kolega to on specialnie odkladal pada a ja naciskalem guziki kreciłem gałka i nic nie wchodzilo;/ Szkoda ze nie ma tutoriala bym z checia go przeszedł bo nie portafie sobie w parteze wypracowac zadnej fajnej pozycji nawet nie wiem jak w przypadku mounta sie odchylic żeby mnie przeciwnik nie trzymał;/ Jezeli znacie Panowie juz jakis sposób to prosze podzielcie sie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również mecze sie z subbmsionami nie wiem co kompletnie robic... Grąłem nawet z kolega to on specialnie odkladal pada a ja naciskalem guziki kreciłem gałka i nic nie wchodzilo;/ Szkoda ze nie ma tutoriala bym z checia go przeszedł bo nie portafie sobie w parteze wypracowac zadnej fajnej pozycji nawet nie wiem jak w przypadku mounta sie odchylic żeby mnie przeciwnik nie trzymał;/ Jezeli znacie Panowie juz jakis sposób to prosze podzielcie sie;)

W czasie walki wciśnij start i w opcjach włącz "stamina bar".Następnie przeczytaj mój post nr34. Najważniejsze jest pozbawienie przeciwnika staminy poprzez ciosy w korpus i wypatrzenie momentu w którym jej w ogóle nie mai rozpoczęcie submission dokładnie wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aby zrobić dźwignie to trzeba na początku nieźle zmęczyć przeciwnika a następnie R3 i kręcić prawym drążkiem w prawo. Przynajmniej my tak gramy z kumplem bo żadne przyciskanie przycisków itp nie działa

Edytowane przez pindolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z demem UFC 2010 ? Miało być 29 kwietnia i dalej nie ma...

Z dźwignią to nie problem. Miałem wcześniej Xboxa 360 i UFC 2009 to tam się to robiło dosyć przyjemnie, bez problemu jakiegoś. Do opanowania wszystko jest. Wystarczy wejść w tutoriala czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak ja sie rejestruje na ufc stronce to jest napisane SORRY...

but you are not eligible to join the UFC Undisputed Community oco chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z demem UFC 2010 ? Miało być 29 kwietnia i dalej nie ma...

Z dźwignią to nie problem. Miałem wcześniej Xboxa 360 i UFC 2009 to tam się to robiło dosyć przyjemnie, bez problemu jakiegoś. Do opanowania wszystko jest. Wystarczy wejść w tutoriala czy coś.

Wystarczy przeczytać ten temat.Demo jest dostępne (a przynajmniej było) od 29 kwietnia dla ludzi zarejstrowanych na stronie :

http://community.ufcundisputed.com

Co do dźwigni, wypowiedz się jak zagrasz w 2010, bo jest to kompletnie inne niż 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Udało mi sie załozyc submmision :) ale tylko wtedy gdy przeciwnik był oszołomiony... Natomiast jak gram z cpu to on mi jest w stanie w kazdej chwili załozyc dzwignie wiec podejewam ze jest na to jeszcze jakis patent tylko niestety bez tutoriala trudno bedzie go obczaic:) Tak samo jak z zmiana submmison na inny nie mam pojecia jak to zrobic tylko widziałem w Fighting Techniques Walkthrough na necie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Udało mi sie załozyc submmision :) ale tylko wtedy gdy przeciwnik był oszołomiony... Natomiast jak gram z cpu to on mi jest w stanie w kazdej chwili załozyc dzwignie wiec podejewam ze jest na to jeszcze jakis patent tylko niestety bez tutoriala trudno bedzie go obczaic:) Tak samo jak z zmiana submmison na inny nie mam pojecia jak to zrobic tylko widziałem w Fighting Techniques Walkthrough na necie;)

Po pierwsze musisz wykonywać dokładne okręgi gałką nie za szybkie i nie za wolne.Po drugie jeśli Tobie AI zakłada np kimurę to okręgi wykonujesz w kierunku przeciwnym do nacisku dźwigni (wiem że trudno to wytłumaczyć) czyli nie zawsze z ruchem wskazówek zegara.Co do submission transition,to nie każdy zawodnik to potrafi i nie z każdej submission.Wiem że Rua i Machida potrafią. Wykonuje je się przyciskając L1 +R3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czyli wychodzi na to ze musze tak jakby sie siłowac z cpu i krecic gałka w przeciwna strone do zakładanego submission? Oki wielkie dzieki jeszcze dzisiaj spróbuje;)

OwlPL czy wiesz czy darady zrobic którys zawodników z dema spining back fist? albo superman punch? Albo chociaz jak dokonac pełnego mounta znaczy sie odchylic sie zeby przecwinik nie trzymał mojej głowy? > udąło mi sie to przypadkiem ale nie wiem nawet jak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czyli wychodzi na to ze musze tak jakby sie siłowac z cpu i krecic gałka w przeciwna strone do zakładanego submission? Oki wielkie dzieki jeszcze dzisiaj spróbuje;)

OwlPL czy wiesz czy darady zrobic którys zawodników z dema spining back fist? albo superman punch? Albo chociaz jak dokonac pełnego mounta znaczy sie odchylic sie zeby przecwinik nie trzymał mojej głowy? > udąło mi sie to przypadkiem ale nie wiem nawet jak:)

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość.:biggrin:

Ani superman punch, ani spinning back fist nie są możliwe do wykonania w demie. Prawdopodobnie tylko demo lub zostało z nich okrojone albo zawodnicy którzy są dostępni w demie tych technik nie posiadają, choć w internecie pojawiają się opinie że być może wcale w grze ich nie uświadczymy:pardon:. Pełny dosiad wykonujemy w następujący sposób:

-mount

-pół dolnego obrotu prawą gałka w celu wyrwania się z clinchu( uwaga, często zdarza się że jak zakręcimy zbyt mocno lub w złą stronę,znajdziemy się znowu w bocznej gardzie)

-lewa gałka wychylona maksymalnie w stronę przeciwną od przeciwnika co spowoduje uniesienie się naszego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wie ktoś jak z pelnej gardy przejsc odrazu w boczną? Robie kazda kombinacje krecenia prawym analogiem [+L1,L2,R1,R2] i zawsze przechodzi w półgarde. Moze jeszcze ktoś umie jakies inne takedowny z clinchu? Kazdym z 4 zawodnikow wychodzi mi tylko ten rzut co ląduje się w bocznej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę razy w demko i powiem, że całkiem całkiem. Brakuje mi tutoriala, dlatego też moje walki nie były zbyt wyszukane, ot kombinacje kopnięć i prostych/podbródkowych.

Oprawa audiowizualna na przyzwoitym poziomie, całkiem nieźle oddana atmosfera show/gali. Tylko animacja ruchów jakaś sztuczna, brakuje płynności kiedy zawodnik "tańczy" na ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie robi sie uniki? Na hardzie to przeciwnik iscie przewidujacy i wiekszosc ciosow unika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tego turtoriala to taka trochę ch***wo. Lecę na pałe i zawsze przeciwnik pada po 3 min. Dodam ,że grałem na drugim poziomie trudności więc może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu dema nie widzę większych różnic, ani negatywnych ani pozytywnych, w stosunku do poprzedniej odsłony. UFC 2010 stoi na tym samym poziomie audiowizualnym, nie zmienił się zbytnio gameplay, więc moim skromnym zdaniem chętnym przyjdzie zapłacić ok. 200 zł za tą samą grę ze zmienioną nazwą. Chciałbym się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się niestety ta odsłona wydaję nawet odrobinę słabsza - nie czuć w ogóle masy zawodników, jakby walczyły dwie lalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×