Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

ja również ograłem demo ale na zasadzie parę kopów, kilka strzałów i nie ma przeciwnika natomiast na najwyższym poziomie przeciwnik rzuca się na mnie i walka przechodzi do parteru a tu już dupaa i nasuwa się pytanko czy warto poczekać i się przypalać aby kupić tą edycje czy 2009 mi wystarczy aby się dobrze pobawić, pojąc trochę zasad i rożnych kombinacji oraz i poobijac mordy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznice sa. Owe uniki, ktore wykonuje przeciwnik a ja nie mam pojecia jak sie je robi, nie ma zamrazania przeciwnika co bylo zmora poprzedniej edycji. Nowe techniki i te piekne rzucanie sie na szyje rywalowi, komicznie to wyglada :D To co boli, ze na najwyzszym poziomie trudnosci, ile staminy by przeciwnik nie mial, to z dzwigni uwolnic sie jest cholernie trudno...

Poczekam na info graczy jak wyglada online, bo jesli bedzie chodzil bez problemow to moze sie skusze na te pare miesiecy gry przed wyjsciem MMA. Mam tez nadzieje, ze bedzie jakis support a nie wydaj i zapomnij o grze co mialo miejsce rok temu ze strony THQ.

Swoja droga to co razi to menu. W poprzedniej edycji bylo tragiczne a teraz nie jest wcale lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie to tylko demko ktore jest tak okrojone ze szok ... ogladnijcie sobie pare gameplayi w internecie i zobaczcie jak to wyglada finalnie ... masy moze tak nie czuc jak w 2009 ale teraz gra jest bardziej dynamiczna, parter duzo ale to bardzo duzo usprawniony, multum kombinacji, switch stance, online campy, ulepszony carrer mode, nowe twarze, uniki, innowacyjne submissiony, walka w clinchu, wpychanie przeciwnika w klatke ... i mase mase innych ... porownywanie ufc 2009 do 2010 jest jak porownywanie chociazby fify na PC a fify na ps3 ... tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie robi sie uniki? Na hardzie to przeciwnik iscie przewidujacy i wiekszosc ciosow unika ;)

Uniki wykonuje się na dwa sposoby, pierwszy gdy tylko balansujemy ciałem- przytrzymujesz R1 i wychylasz LEWA gałkę w stronę, w ktora chcesz wykonac balans (wychylanie na zasadzie szybkiego "machniecia" gałka w jedna ze stron bez przytrzymywania) bardzo fajnie mozna wejsc pod garde przeciwnika wykonując balans do przodu, drugi sposób to szybki odskok- wykonuje się tak samo tylko bez przytrzymywania R1,przy dobrym wyczuciu szczególnie użyteczne na Expercie.

Bez tego turtoriala to taka trochę ch***wo. Lecę na pałe i zawsze przeciwnik pada po 3 min. Dodam ,że grałem na drugim poziomie trudności więc może dlatego.

Na wyższych poziomach jest bardzo dobrze przeciwnik skraca dystans i unika większość ciosów przez co trzeba cały czas wyprowadzać inne kombinacje, jedynie submission'y IMO komputer wykonuje ze zbyt dużą łatwością. A tutorial z pewnością by się przydał, jednak spokojnie można korzystać z action list.

Po ostatniej gali UFC i walce Machidy z Shogunem nakręciłem się na ten tytuł i dla osób które nie miały okazji grac w 2009 z pewnością dostarczy dużo zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UFC 2009 nie grałem ale demo nowej odsłony mnie na długo wciągnęło.

Ktoś zakłada Fight Camp'a ? Przyda się jakiś polski "obóz" :-)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosil tych, ktorzy zakupia gre by napisali jak online. Czy tak samo jak rok temu czyli marnie czy w tym moze juz pokaza nam, ze zyjemy w XXI wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo pomęczyłem troche zarówno z kolegami jak i sam więc cośtam moge powiedzieć. Po pierwsze narzekacie na submissions. Zrobienie jest na tym samym poziomie trudności co ucieczka, wystarczy średnim tempem wykonywać obroty gałką w odpowiednią strone, zrobisz submission jedynie kiedy masz sporą przewagę staminy. Wychylenia są świetne, szczególnie jak grasz z kolegami, poprostu mistrzowska sprawa, to jedna z kluczowych zmian w tej wersji. Do tego doszła straszna zmiana w parterze i dodanie nowych dźwigni, pozycji i duszeń, tak samo w klinczu. Więc niech nikt nie pisze, że nie widzi zmian, bo to głupota. Jedyne co mnie martwi to poziom trudności bo na expercie wygrywam już za każdym razem bez problemu, mam nadzieje, że to zostanie poprawione. Co innego gra z kimś, jak ktoś umie grać poprostu jest miodnie, prawie jak prawdziwa walka mma. Doszło do tego, że z kumplem 3/5 walk kończy się decyzją, a nie nokautem. Każdemu polecam, ja kupie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś kiedy będzie w sklepach ?

Niby premiera EU jest 28 V, US 25 V, ale na X360 już grają (piraty).

Fifę miałem 4 dni przed premierą EU więc może UFC też będzie wcześniej.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ufc 2010 undisputed już wyszło na ps3? Jeśli nie to kiedy ma być premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ufc 2010 undisputed już wyszło na ps3? Jeśli nie to kiedy ma być premiera?

28.05 jest premiera w Europie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28.05 jest premiera w Europie.

O to elegancko. Chyba kupię pełną wersje, bo gra jest naprawde warta ceny. Grałem w demo 2009 i chciałem kupić pełna wersję, jednak dowiedziałem sie ze ufc 2010 wychodzi więc czekam na tą gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to elegancko. Chyba kupię pełną wersje, bo gra jest naprawde warta ceny. Grałem w demo 2009 i chciałem kupić pełna wersję, jednak dowiedziałem sie ze ufc 2010 wychodzi więc czekam na tą gierke.

Ja na pewno kupuję, mam nadzieję, że będzie przed premierą EU w sklepach, bo światowa premiera jest jutro.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób grających w 09.

Przeszedłem kariere we wszystkich kategoriach wagowych i ani razu nie udało mi sie zdobyc fight of the night?

jest na to jakiś sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadz ladne walki, ktore najlepiej zeby konczyly sie w ostatniej rundzie. do tego duzo ciosow (przeciwnik tez musi cos nas bic). do tego niech bedzie kilka zwrotow akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

UFC 2010 postawiło nowe, wysokie standardy w grach o tematyce mma.

Wiele się zmieniło i moge wam powiedzieć, że jest zajebista!!!!!!Klincz w stójce to całkowicie nowy, zajebisty system.Walka w parterze została dopieszczona wieloma smaczkami, ale to musicie sami zobaczyć.

Ale najważniejsze to tryb kariery, który jest genialny! sparingi można symulować, nowatorski system nauki ciosów...dużo tego by wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od 29.05. Wcześniej grałem tylko w demka zarówno wersji 2009 i 2010. Szczerze, to nie spodziewałem się, że gra jest tak rozbudowana... Chodzi mi zarówno o tryby rozgrywki, ale też o ilość zawodników, a także o ultra rozbudowany system tworzenia własnego zawodnika i tryb kariery, który mnie tak zaskoczył, że nawet go nie ogarniam do końca. Jestem więc zachwycony grą, a nawet nie wpisałem jeszcze kodu do gry on-line :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sledze oficjalne forum UFC 2010 i wszyscy jak jeden maz pisza, ze online jest tragiczny. Nastukali juz na ten temat kilkadziesiat stron.

Jednak podziekuje, bo nosilem sie z zamiarem kupna, ale szkoda kasy by "grajac" online moc jedynie zobaczyc komunikat, ze sesja jest juz niedostepna.

Co jak co, ale EA z serwerami raczej dupy nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dziś online. Wybierając opcje quick match w ranked czy zwykłym trybie to jest szansa równa 0 aby się z kimś połączyć. Jednak wybierając custom to spokojnie idzie się połączyć. Lagi najczęściej występują na początku walki ale to w głównej mierze zależy od hosta. Szukam ludu aby założyć obóz ewentualnie wbić te nieziemskie trofiki ale to przy okazji, bo sama walka jest mega. 

Jak ktoś chętny powalczyć z amatorem to walić na psn: qim_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwę się, choć jestem mega laikiem i to moja pierwsza gra tego typu narazie mało co umiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raaastaman

A ja cały czas przymierzam się do kupna. Po samym pograniu w demko gra mi sie spodobała, ale sterowanie ogarnałem może w 1/4 gdzie w porównaniu z fnr4 była to chwila i to mnie troche odpycha od kupna. I tu natomiast pytanie, czy ten tutorial w full wersji sporo daje? Szybko powinienem ogarnąć tą gierke? Bo sama rozgrywka bardzo wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierkę mam od 27 maja i muszę przyznać, że jest wspaniała. To mój pierwszy kontakt z serią UFC. Kilka razy tutorial przelecieć i coś się zapamięta. Z czasem z resztą samo wszystko zaczyna śmigać.

Mam trochę problem z karierą, nie do końca wiem co jak planować, treningi itd.

A co do online, ciekawe czy coś z tym zrobią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jaki region macie gry na pudełku . ?

Ja kupiłem z allegro od SWIAT-GIER_COM . Dostałem region 3 , to chyba singapur/azja ? Nie mogę wrzucić kodu do gry online ...

Piszę do nich o zwrot kasy i nagle sie kontakt urwał .

Ma może z was ktos tez region 3 i normalnie mógł wpisać kod ? Może to wina producenta gry a nie PSN ?

Edytowane przez MaVerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jaki region macie gry na pudełku . ?

Ja kupiłem z allegro od SWIAT-GIER_COM . Dostałem region 3 , to chyba singapur/azja ? Nie mogę wrzucić kodu do gry online ...

Piszę do nich o zwrot kasy i nagle sie kontakt urwał .

Ma może z was ktos tez region 3 i normalnie mógł wpisać kod ? Może to wina producenta gry a nie PSN ?

Witam. Ja też u nich kupiłem. Musisz założyć konto na Honk Kong i z tego konta użyj kodów a potem możesz już grać na swoim koncie. Dodaj mnie do znajomych to już przynajmniej będzie nas dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też u nich kupiłem. Musisz założyć konto na Honk Kong i z tego konta użyj kodów a potem możesz już grać na swoim koncie. Dodaj mnie do znajomych to już przynajmniej będzie nas dwóch.

Tyle że ja chcę grać ze swoimi znajomymi a nie zakladać konto w Honk Kongu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×