Skocz do zawartości
timetoshake

Twój Ulubiony Magazyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl, Świat motocykli i CDACTION, Świat Wiedzy  :biggrin:

Edytowane przez MisiekMati1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie.

Czy ma ktoś na zbyciu [słono zapłacę] PSX Extreme numery  2  oraz 3 ? 

 

Tylko tych dwóch egzemplarzy brakuje mi do skompletowania całej kolekcji.

Serdecznie proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście wyciągnięty z grobu Secret Service? Widziałem dzisiaj w kiosku ale zastanawiam się nad zakupem, by nie zmienić zdania wobec nieżyjącej legendy. Tak było z reaktywacją świetnego Top Secret'u, która pierwowzoru nie przypominała i szybko padła. Z drugiej strony fajnie, że ktoś próbuje legendy ożywiać i przeciwstawić się hegemonii CDA. Sam mam biblioteczkę starych czasopism na ranczu i jak tylko jestem na wsi to wspomnienia wracają w postaci ŚGK, Gamblera, Resetu, Gier Komputerowych, SS, TS, CDA też ale klimat legend był jakiś bardziej wyraźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście wyciągnięty z grobu Secret Service? Widziałem dzisiaj w kiosku ale zastanawiam się nad zakupem, by nie zmienić zdania wobec nieżyjącej legendy. Tak było z reaktywacją świetnego Top Secret'u, która pierwowzoru nie przypominała i szybko padła. Z drugiej strony fajnie, że ktoś próbuje legendy ożywiać i przeciwstawić się hegemonii CDA. Sam mam biblioteczkę starych czasopism na ranczu i jak tylko jestem na wsi to wspomnienia wracają w postaci ŚGK, Gamblera, Resetu, Gier Komputerowych, SS, TS, CDA też ale klimat legend był jakiś bardziej wyraźny.

Ja sobie ostatnio kupiłem, celem umilenia podróży PKP i się zawiodłem. Nowy SS, nijak ma się do tego kultowego, dawnego czasopisma jakim był SS. Recki (w sumie to opisy + fotki, duża recka jest jedna - gierki Chmielarza) są strasznie biedne i napisane tak, jakby autorzy przechodzili te gry tylko na Youtubie, i nie wiedzieli za bardzo o co kaman. To samo jest z publicytyką (na którą liczyłem najbardziej) - zero pomysłu na artykuły, jakieś lanie wody, pisane chyba tylko celem zapchania strony. Wydaje mi się, że autorzy zatrzymali się w rozwoju growym w czasach swojej świetności i są przekonani, że pociągną to pisemko na nostalgii i ewentualnym żebraniu na jakimś polskim Kickstarterze. Gazetkę wywaliłem do kosza po przeczytaniu - żałuje zmarnowanej kasy, bo mogłem sobie kupić nową skórkę do CoD'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SS to gazeta dla ludzi którzy pamiętają stare ss, nie mają internetu w domu i interesuja sie grami w minimalnym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione swego czasu to:

Wamp, Cats (Edycja Specjalna z CD), Twoj Weekend.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Naturalnie PSX, Focus i od czasu do czasu Newsweek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chodziłeś do podstawówki, to spełniał swoje zadanie, gdy prosiłeś panią z kiosku by pokazała gazetę :laugh: 

 

Kupiłem dzisiaj Secret Service i mam mieszane uczucia. Jeszcze bardzo się nie wczytywałem, ale w środku zamiast wielu obrazków mogłoby być więcej jakiegoś dobrego tekstu. Strona tytułowa i ostatnia jakieś twarde i grube. Ale są ze 3 recenzje przygodówek: The Vanishing of Ethan Carter, Broken Age i Broken Sword 5, tekst o siedzibie Lucas Arts i historia wytwórni Sierra ;) W sumie ok 100 stron średnio zapełnionych tekstem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×