Skocz do zawartości
Riddick

Screenshot I Gameplay

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę odświerze ten temat.

Przeczytałem go sobie, no i jak mówicie wystarczy karta telewizyjna... z tym, że ona nagrywa w jakości SD (ponoć na youtube starczy) i wyjdzie mi coś takiego?

To jest film w HD czyli jednak ma tą rozdziałke 720p. Zwykła karta telewizyjna mi takie coś nagra??

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hauppauge HDPVR i tylko to - nic innego nie daje mozliwosci zgrywania obrazu w HD za przyzwoita cene - czyli okolo 1200 zl (pomijam jakies grabery za wiecej niz 5 tys zl)

Dostaniesz zewnetrzny graber, ktory mozna polaczyc z PS3 kablem component - wtedy 1080i plus 5.1 ktore poleci po optyku w pelnej glorii czeka na ciebie ;-)

Pamietaj tylko, ze nalezy miec w miare nowy komputer.. .no i pojemne dyski - 1h = okolo 9-10GB

pozdrawiam

P.S.

Tu masz link: Graber HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hauppauge HDPVR i tylko to - nic innego nie daje mozliwosci zgrywania obrazu w HD za przyzwoita cene - czyli okolo 1200 zl (pomijam jakies grabery za wiecej niz 5 tys zl)

Dostaniesz zewnetrzny graber, ktory mozna polaczyc z PS3 kablem component - wtedy 1080i plus 5.1 ktore poleci po optyku w pelnej glorii czeka na ciebie ;-)

Pamietaj tylko, ze nalezy miec w miare nowy komputer.. .no i pojemne dyski - 1h = okolo 9-10GB

pozdrawiam

P.S.

Tu masz link: Graber HD

Na taką odpowiedź czekałem! Bardzo dziękuję!

Komputer da rade, jest dobry, nawet bardzo dobry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje zdjecia badz screen'u dobrej jakosci tzw. fali z xmb z firmware'u 3.00 i wyzej. Najlpiej takiej rozowej jak przy starcie tego softu. Czy jest mozliwosc zrobienia sceen'u i zrzucenie go na pendrive lub cos podobnego? Prosze o pomoc. Chcialbym zrobic sobie temat do iphone'a a czarna stara fala jest juz nudna. Pozdrawiam wszystkich fanow PS'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrzuty z ekranu zrobić nie możesz. konsola nie ma opcji robienia screenshotow. musisz sobie poradzić w inny sposób, np. zdjęcie cyfrówką itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie się przywitam, na imię mi Bartek, jestem z Gdańska i niedawno stałem sie posiadaczem szczupłej wersji ps3 ;)

szperałem troche po googlach, znalazlem sporo odpowiedzi jednak do konca nie satysfakcjonujących dlatego zapytam rodaków o odpowiedź

Czy jest możliwość zrobienia screenshota bezposrednio z poziomu konsoli ?

czy jest mozliwosc nagrania swojej gry bezposrednio z poziomu konsoli?

a jesli nie to jakie są opcje? ( oczywiscie opcja nagrywania kamerką telewizora czy monitora odpada ze względów jakościowych ;))

to tyle na tą chwile

--

pozdrawiam

hrbmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie się przywitam, na imię mi Bartek, jestem z Gdańska i niedawno stałem sie posiadaczem szczupłej wersji ps3 ;)

szperałem troche po googlach, znalazlem sporo odpowiedzi jednak do konca nie satysfakcjonujących dlatego zapytam rodaków o odpowiedź

Czy jest możliwość zrobienia screenshota bezposrednio z poziomu konsoli ?

czy jest mozliwosc nagrania swojej gry bezposrednio z poziomu konsoli?

a jesli nie to jakie są opcje? ( oczywiscie opcja nagrywania kamerką telewizora czy monitora odpada ze względów jakościowych ;))

to tyle na tą chwile

--

pozdrawiam

hrbmx

Nagrywarka DVD, z konsoli nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi chyba o nagranie Game play'a.Jeśli chodzi o to to można za pomocą tuneru TV ;)

Edytowane przez F 94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie karta telewizyjna i masz wszystko czego dusza zapragnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie się przywitam, na imię mi Bartek, jestem z Gdańska i niedawno stałem sie posiadaczem szczupłej wersji ps3 ;)

szperałem troche po googlach, znalazlem sporo odpowiedzi jednak do konca nie satysfakcjonujących dlatego zapytam rodaków o odpowiedź

Czy jest możliwość zrobienia screenshota bezposrednio z poziomu konsoli ?

czy jest mozliwosc nagrania swojej gry bezposrednio z poziomu konsoli?

a jesli nie to jakie są opcje? ( oczywiscie opcja nagrywania kamerką telewizora czy monitora odpada ze względów jakościowych ;))

to tyle na tą chwile

--

pozdrawiam

hrbmx

Z poziomu konsoli nie, chociaż są wyjątki (MS, U2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka funkcjonalnosc jest zawarta w oprogramowaniu konsoli, ale nie jest obowiazkowa dla developerow, wiec malo ktory z tego korzysta. do listy dodam jeszcze noby noby boy, gdzie mozna nagrywac rozgrywke i wysylac film od razu na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka funkcjonalnosc jest zawarta w oprogramowaniu konsoli, ale nie jest obowiazkowa dla developerow, wiec malo ktory z tego korzysta. do listy dodam jeszcze noby noby boy, gdzie mozna nagrywac rozgrywke i wysylac film od razu na youtube.

w Ninja Gaiden Sigma 2 tez chyba jest nagrywanie clipow video bo juz kilka razy mi wyskoczy lo grajac w TEAM MISSION MODe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zbierzemy liste gier które wspierają out of the box robienie screeenow/nagrywanie gameplaya, chyba ze gdzies juz jest taka lista... spróbuje poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Otóż oglądam sobie nieraz filmiki pewnego użytkownika, który nagrał swoją grę z Fify 10 na konsolę XboX 360.

http://www.youtube.com/watch?v=5veKHq0YQS0

W jaki sposób on to nagrał?. Ja mam konsolę PS3, również chciałbym tak nagrać jak ja gram. Czy istnieje taka możliwość oprócz posiadania karty telewizyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz ustawic kamere na tv i nagrywac to w co grasz :)

Niestety, posiadam tylko małą cyfrówkę. Co prawda w miarę dobrze nagrywa, ale nie mam gdzie jej położyć, telewizor wisi na ścianie. Szukałem takiego punktu odniesienia najbardziej idealnego dla cyfrówki. Jednak, nie udało mi się znaleźć :P. Musiałby mi ktoś trzymać tą cyfrówkę i nagrywać. Ale wtedy prawie w ogóle niemógłbym się skupić na grze.

A czytałem kiedyś, że Sony ma wprowadzić nową aktualizację do PS3, dzięki której będzie możliwośc nagrywania obrazu z gry. Czy coś o tym wiadomo?

Edytowane przez szpon5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w miarę dobrze nagrywa, ale nie mam gdzie jej położyć, telewizor wisi na ścianie. Szukałem takiego punktu odniesienia najbardziej idealnego dla cyfrówki. Jednak, nie udało mi się znaleźć :P. Musiałby mi ktoś trzymać tą cyfrówkę i nagrywać.

a imie jego statyw fotograficzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skate2 jest opcja nagrywania filmow , nie wiem tylko czy w jakims konkretnym formacie pozwalajacym pozniej go ogladac poza gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, znalazłem na YT kilka filmików prezentujących sposób nagywania obrazu z konsoli za pomocą nagrywarki DVD.

http://www.youtube.com/results?search_query=How+to+record+ps3+&search_type=&aq=f

Mam nagrywarkę, Bravie i oczywiście PS3. PS3 jest podłączone kablem HDMI do telewizora, nagrywarka jest połączona kablem do TV, a PS3 łącze z nagrywarką kablem AV (tym standardowym). Po nagraniu nie ma niestety obrazu, jest tylko czarne tło. Czy ktoś może opanował tą technikę i może mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli konsole masz podlaczona HDMI do TV i obraz leci przez hdmi to nie dotrze on do nagrywarki. To ze podpiales kablem AV do nagrywatki nic nie da. Musisz w konfiguracji konsoli ustawic wyjscie obrazu na kabel AV, ale bedzie to jakosc SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×