Skocz do zawartości
Kenet

Themy, Tapety, Zestawy Ikon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma może ktoś czasem namiaru na dynamiczne style Digital Blasphemy?

Bo wg mnie są genialne, ale 10zł za styl to już małe przegięcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem, z którym mam nadzieję, przy Waszej pomocy, uda mi się uporać. Otóż sprawiłem sobie ostatnio kilka dynamicznych motywów. Wszystko pięknie, ładnie, z wyjątkiem tego, iż nie ma żadnego dźwięku. Widziałem i słyszałem na filmikach prezentacyjnych, że z całą pewnością muzyczka, przy wybranych przeze mnie motywach być powinna. Nigdzie nie znalazłem rozwiązania tego problemu. Być może moja nieznajomość się na tym wszystkim powoduje, że po prostu nie dostrzegam jakiejś głupiutkiej opcji czy czegoś w ten deseń. Dodam, że wszędzie indziej tzn. w grach, muzyce itp. dźwięk jest. Jest nawet ten "klik", czy jak to nazwać, w momencie 'przechodzenia' przez ikonki.

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze żeby dynamic theme miały jeszcze jakieś muzyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziecie mi może motyw LBP z PS Store? Szmatek biega po planecie i zmienia się pora dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziecie mi może motyw LBP z PS Store? Szmatek biega po planecie i zmienia się pora dnia.

Klikaj tu i szukaj sam. Na dynamiczny w dobrej jakości raczej nie ma co liczyć, ale może znajdziesz tu coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z zainstalowaniem motywów z tej stronki http://www.ps3-themes.com/ , po ściągnięciu danego motywu i zrzuceniu go na pendrive podłanczam go pod konsolke i jak daje instaluj pojawia mi się nośnik danych lecz gdy w niego wchodzę jest on pusty... w czym tkwi problem?

''Utworzenie lub pobranie motywu na komputer

Po pobraniu motywu z witryny internetowej lub jego utworzeniu na komputerze utwórz na nośniku danych katalog [PS3] - [THEME], a następnie umieść w nim motyw. Pliki motywów muszą być zapisane z rozszerzeniem [.P3T].

Aby zainstalować motyw na dysku twardym konsoli PS3™, podłącz do konsoli nośnik danych zawierający plik motywu, a następnie wybierz opcję in_setting.gif (Ustawienia) > in_themeset.gif (Ustawienia motywu) > [Motyw] > [Zainstaluj].''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Coż nie tak zrobiłesz , może podfolder. Tyłko dla czego na pendrive , jak możesz to bardzo łatwo zrobic z poziomu przegłądarki PS3. Wchodzisz na ps3themes z przęgładarki konsoli i sciągasz prosto na konsołe. Masz ten płik w opcji motywów i ustawiasz. I to wszystko. :)

To jest najlepszy i najszybszy sposób, dodaj sobie tę stronę do ulubionych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ,że ja na to nie wpadłem ehh wszystko się udało .Pozdro+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te themy pobrane z kompa dac do ps3 aby zadziałały pytam , pena nie mam póki co ok.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś waszym zdaniem lepszy motyw od tego z heavy rain chodzi o dynamiczne polecieć coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy ze zrozumieniem ;) , aktualnie mam w ps3 dynamic theme z gry Heavy Rain znasz może jakiś równie ładnie zrobionny dynamic theme ?

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy drk2 ma problemy ze zrozumieniem ;) Też musiałem się w Twój post wczytać :D

Polecam przejrzeć tę stronę: www.ps3-themes.com. Zbyt dużo dynamicznych tam nie ma, ale może znajdziesz coś dla siebie. Mają pokaźną bazę motywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy drk2 ma problemy ze zrozumieniem ;)

No miałem, miałem, za 3 razem dopiero zakumałem baze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , znalazłem w internecie , paczkę THEME do ps3 , ale niektóre maja rozszerzenie .edat jak takie zainstalować ,czy moge poprostu zmienic rozszerzenie na .p3t i bedzie działało ?

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś chętny do produkcji motywu z Hitmanem mi wystarczy jak ktoś do tradycyjnego motywu wklei tylko zdjęcie z tej strony

http://www.wallpapersinc.net/wallpaper/hitman-absolution/

Ikony i cała reszta może zostać bez zmian. Ja prubowałem i jak zawsze nici z tego wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym aby jakaś miła osoba zrobiła mi motyw na PS3.

Czytałem sporo na temat tego jak to zrobić ale nadal nie rozumiem nic.

Jeśli znalazła by sie taka osoba to proszę napisać na dole że jest chętna i wtedy podam moje gg i tam wyśle zdjęcia/tapety z których miał by sie składać taki motyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×