Skocz do zawartości
bolek

PS 3 okiem developera

Rekomendowane odpowiedzi

azjaci przeciez maja swoj klimat jesli chodzi o gry... A te gry będą wychodzić tylko na konsole sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział, te newsy pisze Fidel - fanboy Xklocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Jakby ktoś nie wiedział, te newsy pisze Fidel - fanboy Xklocka.

News pojawił się na zagranicznych stronach jakieś 3-4 dni temu, oczywiście bojkot totalny - jak to mówią dawno(zanim wyszło ps3) i nie prawda (bo ps2 górowało przed PS3 klocek is down w Dżapan)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, miałem okazje posiadać obydwie konsole i jak na razie konsola M$ jest praktycznie pod każdym względem lepsza, gdyby nie BR to bym nie rezygnowal z Xa, oczywiście PS3 jest jeszcze raczkujące, ale bez przesady, takie kłótnie funboyow, choć posiadam w tej chwili tylko PS3 nadal uważam, że X jest lepszy, poprostu miał czas się rozwinąć

Martwi mnie czytanie waszych wypowiedzi o gierkach i spadku fpsów w gierkach ;/

Poczekamy zobaczymy

OUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff dobrze, że się już zOUTował, bo moje ostatnio słabe serce mogło by nie znieść jeszcze jednego takiego posta . I my jesteśmy fan (od fanów) a nie funboyami

Ciekawi mnie czy żywot PS3 załapie się jeszcze na textury proceduralne stosowane w szerszym zakresie (nie jako uzupełniacz, i w troszeczkę bardziej zaawansowanym stopniu niż odbywa się to dzisiaj), jeśli by tak było, to praktycznie wtedy dzięki CELLowi wydajność "graficzna" PS3 będzie, niewiarygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fun od zabawy, bo absurdalne i śmieszne są takie kłótnie która konsola jest lepsza i to na tyle na ten temat

Myślę, że powinniśmy się doczekać tego, w końcu to młody sprzęcik... ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Sony wypuści dodatkowy RAM do PS# przez usb. Czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem, że Sony wypuści dodatkowy RAM do PS# przez usb. Czy to prawda ?

ja nie słyszałem i na całe szczęście - to jest konsola a nie komputer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie słyszałem i na całe szczęście - to jest konsola a nie komputer...

To był by wielki skandal arabski. Do cholery kupiłem PS3 żeby grać a nie kupować ram na usb Jak miało by to wyglądać jednemu pójdzie bo ma ram a drugiemu nie ? Mam też pytanie, dlaczego nie wsadzili np 1 giga pamięci do PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby do PS3 wpakować dwie 8800 GTX, i 8 Gb ramu, mogliby dużo rzeczy, tyle że i tak jest narzekanie na cenę PS3. Wiemy, że mogliby zrobić z PS3 kosmos, nawet sprzedawać tylko z Bravią w zestawie, tyle że kto wtedy wydałby min.10 tysięcy na konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ROTFL. Do Araba: to ja jednak napisze coś o budowie i sposobie programowania na Cell'a bo FUD i niezrozumienie w tym artykule są straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

Ja wogole nie czaje rynku japonskiego ich gier i wogole nic

dla mne tylko gry od konami,capcomu,nintendo i segi są akceptowane a reszta to jakis syf no moze jeszcze seria FF,jak widze w co oni grają to nie wiem czy smiac sie czy płakac,olac ten rynek i wszystkich skoosnookich

--------------------------

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto byłoby przytoczyć w tym miejscu moją historię (vide wybacz mi:))

Dość długo zastanawiałem się nad zakupem konsoli, w końcu w maju kupiłem sobie x360. Powodów było kilka - przede wszystkim większa baza gier, niższa cena etc. Wtedy nie mówiło się jeszcze tak głośno o wadliwości konsoli. I powiem szczerze, że ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Konsoli nie kupiłem z zamiarem piracenia, kupowałem tylko oryginalne tytuły i wszystko chodziło bez zarzutu. Największą wadą konsoli jest to jak głośno chodzi. Kiedy wkłada się płytkę do napędu to jakby ktoś suszarkę albo małej mocy odkurzacz odpalił w pokoju (i to wcale sie nie uspokaja później, cały czas jak grasz to masz w pokoju włączony dużej mocy piecyk elektryczny:). Dodatkowo x360 często rysuje płytki (szczególnie w pozycji pionowej). Do reszty dochodzą skrzypiące triggery w padach i tego typu drobniejsze usterki. Ogólnie rzecz biorąc konsola jest bardzo fajna, ale nawet jak ma się egzemplarz, który nie pada zupełnie, to i tak można się tam doszukać wielu wad. Ostatecznie wkurzyło mnie to wszystko do tego stopnia (szczególnie, że mogę grać tylko w nocy w zasadzie, a konsola przez to, że mieli płyty jak kombajn ciągle budzi moją żonę), że postanowiłem wymienić sprzęt na PS3.

Patrząc z perspektywy czasu, pozornie tańszy zakup wcale taki tani się nie okazał. Play&charge kit, dodatkowe kable, drugi pad... wszystko mocno wywindowało cenę. Fakt, że gier było i jest więcej na x360, ale patrząc na całość trzeźwo to xbox jest na rynku 2 lata, PS3 natomiast rok...o ile za 5 lat to nie będzie miało znaczenia, to w tym momencie ma ogromne. Dodatkowo dość mocno wkurzał mnie fakt, że średnia wieku wśród użytkowników x360 to jakies 14-15 lat... spróbujcie pograć z takimi kilkoma w Halo3 na multi, kiedy są wyposarzeni w headesty... więcej czasu mi mutowanie ich zabierało niż sama gra.

Podsumowując - prawda leży gdzieś po środku. Obydwie konsole mają swoje cienie i blaski, ale wątpnie żeby był sens tracić czas na spory na ten temat. Xboxwocy objeżdżają Sony, bo to w durzej mierze dzieciaki, ale użytkownicy PS3 nie powinni się dać tak łatwo prowokować (jak w przypadku tego artykułu). Mam wrażenie, że obydwie strony mają pewne kompleksy Ja ostatecznie wybieram PS3, ale to ze względu na moje bardzo osobiste preferencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

rov3r dobrze napisane zgadzam sie w 100%

Nie lubie fanboyów jestem fanem gier nie konsol!!!

masz racje co do grania na xbox live z dziecmi nie tylko z polski bo anglicy pozdro dla ss shuger'a grając w MOH Airborne miałem niezłe jazdy z nimi,a słowo camper ,fag i inne takie leciały non stop

zgadzam sie tez z głosnascią napędu w xklocku mam samsunga benq juz jest cichy i lepiej czyta , w moim egzemplarzu nie było przypadków rysowania płyt

a stoi od 1,5 roku w pionie ogolnie spisuje sie niezle czarnula tak samo blu ray kreci sie cicho nie wiem jaki ma speed chyba x4 kloc ma x12 z drugiej stony loading gier trwa szybko, wczytanie levelu w cod 4 trwa kilka sekund dosłownie. Wii działaniem przypomina mi ps2 slim albo game cube jest niesłysalne. Ogolnie lubie wszystkie 3 Next geny dla mnie licza sie gry a nie sprzęt czesto wracam do gier z dreamcasta do Shenmue 2, Crazy Taxi,Sonic Adventure,Maken x i innych.Wiec moja rada po co sie kłucic o to co jest lepsze lepiej siasc przed tv,monitorem i pograc w sieci np w cod 4 i tam sie zmierzyc pozdro dla graczy

-------------------------

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc (pisząc) zawiodłem się na wypowiadających się użytkownikach tego forum po przeczytaniu postów.

Facet który opisywał ps3 swym "okiem developera" posłużył się (bardziej lub mniej trafnym) uzasadnieniem swoich wypowiedzi.

W odezwie natomiast nie ujrzałem nic konstruktywnego, jedynie "buuu", "bzdura", i "no comment".

Sam fakt iż ściągacie tutaj taki artykuł jedynie po to aby obrzucić go błotem budzi we mnie zażenowanie.

Myślę że to co napisał rov3r albo THE chief jest trafne - musicie mieć kompleksy jeżeli uciekacie się do takich praktyk.

Przypuszczam że ranią was komentarze użytkowników innych konsol dlatego tworzycie takie "kółko wzajemnej adoracji i pocieszenia"

(a może potrzebujecie utwierdzenia w przekonaniu dobrze zainwestowanych pieniędzy ?).

Przeanalizowałem dostępne oferty na rynku, wybrałem, i kropka. Teraz gram w gry i jestem zadowolony. Nie mam najmniejszej potrzeby nic udowadniać. Jeżeli ktoś stwierdzi że ma lepszy sprzęt - ok, niech ma - to nie moja sprawa, mogę mu pogratulować zakupu. Jeżeli ktoś stwierdzi że ma lepszy sprzęt a ja mam szmelc - podziękuję za rozmowę, nie widzę powodów aby wdawać się w dyskusję.

Jeżeli nie nabierzecie dystansu do pewnych spraw frustracja będzie wam długo towarzyszyć, i nie chce nikogo urazić - jedynie skłonić do zastanowienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

O czym ty piszesz, przeczytałem artykuł, i mija się w co drugim zdaniu z prawdą ? co więcej tu pisać niż bzdura ?? to forum ludzi którzy skłaniają się w stronę PS3, czego ty wymagasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"czego ty wymagasz ?"

Niczego nie wymagam, wszystko co miałem do powiedzenia zapisałem w poprzednim poście.

Jeżeli chcesz możesz przeczytać go jeszcze raz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
"czego ty wymagasz ?"

Niczego nie wymagam, wszystko co miałem do powiedzenia zapisałem w poprzednim poście.

Jeżeli chcesz możesz przeczytać go jeszcze raz.

Pozdrawiam.

A może po prostu przeczytaj artykuł, a potem napisz co o tym myślisz... gheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×