Skocz do zawartości
BigMeff

2 Pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam takie 2 pytania. (1)-Jak to jest z amerykańskim kontem PlaystationStore? Będąc w polcse można posiadać takie konto? Bo kumpel mi mówił że jak namierzą moje ip podczas ściągania czegoś to moge dostać bana:confused: (2)-Znalazłem na forum część informacji które mnie interesowały, ale mam jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi o SFX Frag Pro. Są dwa rodzaje z tego co zauważyłem a raczej dwa modele. Na kablu i bezprzewodowy. I chodzi mi o opóźnienie ruchu. Bezprzewodowy ma lekkie opóźnienie z tego co widziałem na filmikach z YouTube. I czy ten na kablu też takie ma? Nie byłby lepszy pod tym względem pomimo tego że jest starszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Posiadam konto na US, pobieram z PSS wszelakie dema i dodatki za free. Zakupów tam nie robię, ponieważ karta z której korzystam nie obsługuje sklepów internetowych poza Europą. Jednak nie otrzymałam nigdy bana ani ostrzeżenie w związku z posiadaniem konta na US. O samych zakupach a dokładniej o płatnościach w sklepie PSS polecam dyskusję w temacie Wpłata pieniędzy na konto PSN

2. Pytania, wątpliwości i dyskusje o Frag'ach prowadzone są w istniejących już wątkach tematycznych :

Dual SFX Frag Pro

Frag Fx V.2

Zanim zadasz kolejne pytanie, zakładając nowy wątek proponuję dobrze poszukać na Forum.

Zachęcam do przeczytania FAQ - może znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, które jeszcze Cię trapią w związku z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×