Skocz do zawartości
AdrianWns

Chłodzenie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Masta88

Hmm ja mam dość czułe uszy i według mnie włączam ps3 chodzi 1bieg włączam symulacje białek 2 bieg. Jak gram w gierki tak samo tak cicho chodzą wiatraczki ogólnie w pokoju jest mi mega gorąco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to od tego że moja konsola stoi pionowo? Mi na F@h chodzi na 3. Może źle to interpretujesz? Jak Ps3 się włącza rozkręca wiatraki na maxa, potem po kilku minutach wchodzi na 2 (Prawie różnicy nie ma) a potem na 3. Wtedy to już ją słychać jak PS2 grubą lub lepiej. Może F@h na 8h coś by dał? Np. wyśrubowanie przepływu powietrza? jakieś oczyszczenie z kurzu bo ktęci wtedy szybciej?

Jak by dawac na gwarancje z przyczyny 3 poziomu to co powiedzieć? "Przegrzewa sie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tybet64

Mi po trzech dniach siadł wentylator,dopiero jak dobrze zaśmierdziało to powoli ruszał.Oddałem do serwisu.Po tygodniu oddali ale caly czas"Blad twardego dysku".Oddalem do serwisu.Po dwuch tygodniach odbieram a tu znowu nie czyta gier na PS3(z ps2 tak).Oddalem z powrotem do serwisu(mocno wku rzony).Po dwuch tygodniach odbieram i znowu to samo.Wkurzylem sie strasznie i zarzadalem zwrotu gotowki.Wzieli ja z powrotem ale tym razem wyslali gdzies za granice i po trzech tygodniach dali nowa.Ale zeby nie bylo za dobrze to znowu pad spieprzony.Ocywiscie nie wymienia mi na miejscu tylko do serwisu.I tak mam konsole od 2 miesiecy a gralem ledwo trzy dni.SONY to najgorsza firma(jesli chodzi o gwarancje)jaka znam.Takiego szajsu to nawet Chinczycy nie robia.Mialem pare rzeczy z firm chinskich ale nie mialem zadnych problemow z naprawa(oczywisci jesli sie cos zepsulo)ani z wymiana.Teraz mam dwa miesiace telewizor chinski 32" LCD i chodzi jak zloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tybet64
Mi po trzech dniach siadł wentylator,dopiero jak dobrze zaśmierdziało to powoli ruszał.Oddałem do serwisu

Wczoraj odebrałem z serwisu ale spieprzyli jeszcze bardziej,nie dość,że wentylator dalej nie chodzi to jeszcze wykasowali system.Dzisiaj im oddałem z powrotem.Jak ktoś mieszka w Bielsku-Białej to nie dawajcie nic do naprawy do serwisu na ul.Kazimierza Wielkiego.Straszne patałachy,(ponoć serwis autoryzowany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sam juz nie wiem czy to 'wada' czy tak ma byc ale do rzeczy - konsola wbrew wszelkim wczesniejszym opinia szybko sie 'rozkreca' i jest dosc glosna co tez jest subiektywnym odczuciem kazdego z nas wiec ja postanowilem nadac proste nazwy poszczegolnym etapom predkosci(poziomu szumu) wiatraka. 'Bieg pierwszy' - wlaczenie konsoli/mega cicho

'Bieg drugi'      - praca w XMB bez wczesniejszego odpalania gier (nawet cicho/znosnie) wlacza sie niedlugo po uruchomieniu systemu

'Bieg trzeci'    - po conajmniej 30min w np. MS (juz dosc nieznosnie przy wyciszeniu dzwieku w gosnikach)

Co do konsoli to moja potrafi 'wbic trzeci 'bieg' juz po pol godz uzytkowania. Fakt, ze wiatrak zwalnia jak sie konsola juz ochlodzi, ale i tak jest conajmniej 'drugi' bieg.

Czy ktos z was ma podobne spostrzezenia?

Osobiscie wydaje mi sie, ze to dosc normalne, bo konsola sie grzeje konkretnie wiec musi sie tez schlodzic i poszumiec, a my robimy z tego wielkie halo. Ale gdyby sie jednak mialo okazac, ze moja jest jakims wadliwym wyjatkiem to napiszcie, moze zaniose do serwisu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gram sobie w GRAW 2, po około 2  godzinach gry, konsola zawiesza się. To co jest na ekranie, stoi w miejscu a sixis nie reaguje. Tylko reset pomaga. Nadmieniam, że wentylacja jest bardzo dobra, zero ścianek, półeczek. Co robić?. Konsolka jest od nowości u mnie i ma 6 miesięcy. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Gram sobie w GRAW 2, po około 2  godzinach gry, konsola zawiesza się. To co jest na ekranie, stoi w miejscu a sixis nie reaguje. Tylko reset pomaga. Nadmieniam, że wentylacja jest bardzo dobra, zero ścianek, półeczek. Co robić?. Konsolka jest od nowości u mnie i ma 6 miesięcy. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Dodatkowe pytania:

czy wiesza się zawsze w tym samym momencie gry?

czy niezależnie od miejsca zawsze po ok 2h?

Czy miałeś podobne zachowanie wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Dodatkowe pytania:

czy wiesza się zawsze w tym samym momencie gry?

czy niezależnie od miejsca zawsze po ok 2h?

Czy miałeś podobne zachowanie wcześniej?

Jeśli odpowiedziałeś sobie nie, na pierwsze pytanie Kenia i tak na resztę, lub jedno z nich, proponuje serwis, jeśli odpowiedziałeś sobie tak na pierwsze, to wina gry =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Wiesza się w różnych miejscach.

W granicach 2 godzin, ale różnie.

Mam taki przypadek pierwszy raz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.

Wiesza się w różnych miejscach.

W granicach 2 godzin, ale różnie.

Mam taki przypadek pierwszy raz.

Pozdrawiam.

Prawdopodobnie masz walnięte chłodzenie.. serwis.. to jedyna opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malakos

Czy oplaca kupic sie to dodatkowe chlodzenie do ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ps'a w gorącym pomieszczeniu bez wentylacji to nawet dodatkowe chłodzenie nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak chcesz to kup moim zdaniem jest nie potrzebne oni chcą na tym tylko zarobić. kupisz a to guzik ci da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chłodzenie w PS3 działa jak powinno a dodatkowe wiatraczki nad obudową... co to da? Tylko wywalają powietrze dalej ale nie odsysają go ze środka... Jak coś Japońce zrobili to Chińczyki na lepsze nie poprawią swoimi wynalazkami!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niepotrzebny bajer. PS3 bardzo dobrze odprowadza powietrze a dodatkowe wiatraczki nie za wiele dadzą. Lepiej postaw konsolę w miejscu gdzie ze wszystkich stron ma trochę miejsca i będzie ok i to za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co? Ps3 ma b dobre chlodzenie. Otworz okno lepiej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 nie ma dobrego chłodzenia tylko zarąbiste, te wszystkie bebechy tak sie grzeją ze gdyby nie tak dobre chłodzenie po paru minutach grania chlebak by sie albo wieszał albo by zdechł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

PS 3 do tego chlodze dodatkowe nonie bojcie sie nie spali sie ..

Ma bardzo dobre chlodzenie tak jak napisal H@des26 wiatraczki nad obudowa prawda ...

Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co? Ps3 ma b dobre chlodzenie. Otworz okno lepiej )

... albo wzorem użytkowników xklocka wystaw na balkon chłodzenie będzie miał wtedy zdecydowanie lepsze niż te tandetne dodatkowe wiatraki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele
... albo wzorem użytkowników xklocka wystaw na balkon chłodzenie będzie miał wtedy zdecydowanie lepsze niż te tandetne dodatkowe wiatraki

Prawda niom ze ja nie wymyslilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi
A po co? Ps3 ma b dobre chlodzenie. Otworz okno lepiej )

Tak zwłaszcza teraz jak jest tak ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wszyscy pójdźmy w ślady gracza X360 i wrzućmy chlebaka do wanny aby miało lepsze chłoedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem w prezencie dodatkowe chłodzenie i jedyny plus to to, że teraz ps3 nie wchodzi na wyższy bieg :/ ale i tak nie słychać tego biegu gdy działają głośniki więc, kupuj tylko w jakiś szczególnych przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×