Skocz do zawartości
marko

Dysk Zewnętrzny / Pendrive

Rekomendowane odpowiedzi

a może dysk wymaga podlaczenia dwóch usb ???

są takie kable w zestawach w dyskach ...

nie wiem strzelam :(

podłączałem tyle róznych i nigdy nie było problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety - od początku korzystam z tych dåóch usb bo miaøem taki kabel w zestawie przy dysku i nic z tego

kolejna próba to podłączenie małego pendrive 4gb - sformatowany na FAT32 i dalej nic :((

Help!

edit!: dodam jeszcze jedna rzecz - moze wazna: w zasadzie PS3 ten dysk to mi widzi, w sensie jego nazwe ale jak wchodze w XMB (jakkolwiek, czy z Muzyka czy Film czy Zdjécia)

to wyswietla odpowiednio komunikat: "Nie ma zadnych utworów, filmów, zdjéc"

Edytowane przez Vladi27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziékiiii Kakaroto !!!!!!!!!!! To To!!! :)

jak to ja - zaczalem od wszystkiego innego tylko nie od pewnie najprostszej funkcji - z swojej strony dziwne ze nie rozpoznaje odrazu tylko trzeba wciskac jakies "pokaz wszystko"

tym bardziej ze mialem pliki luzem nie w folderach

jeszcze raz dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam dziwny problem,już kilka stron przeczytałem ale nic nie znalazłem.Mianowicie mam Fat 80 GB z softem 3,55 miałem kilka filmów na dysku ale chciałem wczoraj wrzucić na dysk.miałem 3 gb wolnego a gra 7 więc skasowałem filmy jednak w menu konsoli nadal mam niby 3 GB wolnego,skasowałem nawet jedną mniejszą grę z dysku jednak nadal mam 3 giga wolnego,co mogło się stać??Proszę o pomoc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ciach]

Zaśmierdziało banem, jeśli chcesz poczuć ten zapach to brniesz w dobrym kierunku :whistling:

Edytowane przez Tomo
To forum nie lubi piratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar zaopatrzyc sie w dysk zew. do ps3 i oto kilka pytan do was :

- czy lepiej wybrac dysk, ktory jest zasilany przez usb, czy osobny zasilacz ? czy ma to w ogole jakis wplyw na dzialanie dysku ? (mam zamiar kupic dysk 500 GB)

- czy ps3 nie bedzie mial problemow z odczytaniem dysku, ktory ma 500 GB, czy trzeba go podzielic na partycje

- czy jest mozliwosc utworzenia katalogow w ktorych mozna posegregowac muzyke, filmy itd. azeby nie trzeba bylo wciskac :triangle: (wyswietl wszystko na ps3)

- jaki dysk 500 GB polecacie, ja zastanawialem sie nad firma A-Data lub WD

z gory thx za pomoc :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar zaopatrzyc sie w dysk zew. do ps3 i oto kilka pytan do was :

- czy lepiej wybrac dysk, ktory jest zasilany przez usb, czy osobny zasilacz ? czy ma to w ogole jakis wplyw na dzialanie dysku ? (mam zamiar kupic dysk 500 GB)

- czy ps3 nie bedzie mial problemow z odczytaniem dysku, ktory ma 500 GB, czy trzeba go podzielic na partycje

- czy jest mozliwosc utworzenia katalogow w ktorych mozna posegregowac muzyke, filmy itd. azeby nie trzeba bylo wciskac :triangle: (wyswietl wszystko na ps3)

- jaki dysk 500 GB polecacie, ja zastanawialem sie nad firma A-Data lub WD

z gory thx za pomoc :biggrin:

1. Dysk zasilany na USB w zupełności wystarczy, nie ma to żadnego wpływu na jego działanie. Nie wiem nawet czy istnieją dyski z osobnym zasilaczem.

2. Konsola odczyta dysk bez problemu, pod warunkiem jednak, że sformatujesz go w FAT32.

3. Generalnie i tak będziesz musiał użyć :triangle: do ujrzenia zawartości, jednakże możesz śmiało pokatalogować wszystko.

4. Ja posiadam 500GB WD i sprawuje się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dysk zasilany na USB w zupełności wystarczy, nie ma to żadnego wpływu na jego działanie. Nie wiem nawet czy istnieją dyski z osobnym zasilaczem.

Istnieją - 3.5 calowe wymagają zewnętrznego zasilania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak byłbym za dyskiem z odrębnym zasilaniem. U mnie dysk 2,5 cala na którym ostwarzałem odpowiednio spreparowane koncerty (1080p, bardzo wysoki bitrate dźwięku) przy podłączeniu tylko pod USB nie dawał rady i koncerty zacinały się po kilku minutach odtwarzania. Na szczęście dysk miał możliwość podpięcia zewnętrznego zasilania i wtedy problem znikał. Jak nie zależy ci straszliwie na mobilności to warto jednak dysk z własnym zasilaniem.

Edytowane przez emyl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje wszystkim za odp.

bede raczej uzywal dysku tylko do mp3, ewentualnie zdjec, takze wybiore dysk zasilanego z usb :) (poniewaz mam juz kilka dodatkowych zasilaczy i powoli zaczyna mi brakowac miejsca za stolikiem rtv :/ )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po podłączeniu dysku zewnętrzego będę mógł zapisywać na nim pełne wersje gier pobieranych z ps store?

tzn. chodzi mo i to czy będe miał prawo wyboru zapisu gry - dysk wewnętrzny (konsoli) lub zewnętrzny?

W konsoli mam 320GB ale konczy mi się miejsce i chciałbym podłączyć zewnętrzny aby zapisywac na nim dane pobierane z ps strore - a wiec czy jest taka możliwość??

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po podłączeniu dysku zewnętrzego będę mógł zapisywać na nim pełne wersje gier pobieranych z ps store?

tzn. chodzi mo i to czy będe miał prawo wyboru zapisu gry - dysk wewnętrzny (konsoli) lub zewnętrzny?

W konsoli mam 320GB ale konczy mi się miejsce i chciałbym podłączyć zewnętrzny aby zapisywac na nim dane pobierane z ps strore - a wiec czy jest taka możliwość??

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam fajny film w FULL HD i w 3D w formacie .mvk - skonwertowałem go do formatu .mpg, ponieważ PS3 nie obsługuje .mkv ;) No to film wrzuciłem na pendrive 16 GB i uradowany podszedłem do konsoli, która go...nie znajduje. Probowałem nawet zrobić foldery PS3->VIDEOS i tam wrzucić film, ale nadal nie znajduje pendrive. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie film zajmuje więcej niż 4gb , więc masz pendrive'a sformatowanego w formacie ntfs , którego Ps3 nie czyta . Pendrive musi być w fat , a film jeżeli zajmuje więcej , to musisz pociąć go na części poniżej 4gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pendrive 16gb - film 13gb

To jaki program polecacie do pocięcia tego filmu, żeby PS3 na pewno go obsłużyło? :)

PS: Jak potnę go w 3 kawałki to będę mógł go zapisać na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obróbce wideo to ja już się nie znam , zwłaszcza przy takiej jakości . Wiem tyle ile ci powiedziałem , pedrive'a sformatować do systemu plików fat , żeby Ps3 go obsługiwało , a z kolei ten system ogranicza wielkość plików do 4gb , więc do takich fragmentów musisz pociąć film , więcej nie pomogę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość odtwarzania filmów blu-ray z dysku?

Przerobiłem film na kilka plików m2ts, zrobiłem z nich strukturę BD. Ale na Playstation 3 niestety nie widzi filmu, a otwierając pojedyncze pliki m2ts nie ma ciągłości.

Ponadto nie ma możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej ani włączenia napisów.

Robiłem wszystko tsmuxerem.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×