Skocz do zawartości
Frosty-PL

Moja własna recenzja PS3

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiesz o co mi chodzi ale ja tutaj nie przyszedlem na to forum sie klocic ani udawadniac swoich racji

to tyle z mojej strony

Pozdrawiam serdecznie Smalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo masz materialistyczne podejscie do kupna konsoli Proroku. A jesli juz wlaczas w ta rozmowe ceny to wiedz ze narazie nie ma starterow po 2000zl tylko jezeli znajdziesz jakiegos nie dobitka to od 2300 do 2500zl(z mojego punktu widzenia jakbym mial czekac na nowa serie starterow to pewnie dawno bym sie rozmyslil z kupna konsoli i przesral pieniadze na ubrania). Resumujac za konsole 1600 zl, za port do kart pamieci zaplacisz 70 zl, pad 150 zl (niekoniecznie musi byc oryginalny) 2 gry motorstorm 170zl i resistance 189 = 2179zl i masz w kieszeni 121zl, wsteczna kompatybilnosc w niektorych przpadkach jest nic nie warta bo nikt jej nie bedzie uzywal(w moim przypadku nie potrzeba mi tez czytnika kart czyli od rachunku odejmuje 70zl czyli zostaje mi 191zl a ze nie potrzebuje 2'go pada mam 341zl(a jak bede z kims chcial pograc to pogram przez net) a ze resistance wogole mi sie nie podoba i nie chcialbym go na gre startowa mam 530zl).

Mowie to z punktu widzenia osoby ktora jakby chciala to by kupila startera nawet za 2,5 tys.

I nie wpieniam sie, ale takie sa fakty ze tzeba dojsc do wniosku czy to co ma wersja 60gb jest ci tak na prawde potrzebne, ja uznalem ze nie i wersja 40 gb w zupelnosci mi wystarcza do grania, bo tylko po to mi konsola jest potrzeba do reszty mam komputer.

A za tysiac mozna ps3 kupic w stanach, wiec jak cos to prosci ciocie albo wujka albo kogo kolwiek to jest tam i moze zrobic prezent.

Kazdy ma swoja racje.... I ja tez was pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

heh "Materialistyczne" podejście do konsoli, to teraz pojechałeś ostro po bandzie oczywiście, że tak, każdy chcę kupić to co najlepsze, jak najtaniej, i tutaj nie ma innego podejścia tylko MATERIALISTYCZNE, hmm te twoje obliczenia wszystkie padają od miecza zwanego 1999zł... starter-packi tyle teraz kosztują, nie wiem skąd wziąłeś te 2300-2500, i oczywiście, że można znaleźć te za 1999 w co 2 empiku, podtrzymuje to co powiedziałem, kupno 40gb konsoli to nieprzemyślana decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez wi-fi...

Jak to 40gb nie ma wifi? Ja jakoś na wifi jadę ; o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha u mnie nie ma drugiego empiku jest tylko jeden! A tam nie bylo! Jechac do innego miasta po konsole nie ma czasu ani zbytnio checi(a nie daleko mam do wiekszego miasta)... a prawda taka ze sklepy internetowe narzucily taka cene jaka wczesniej podalem...

Widze, ze nie potrafisz sie postawic w miejscu osoby dla ktorej to co ma 60gb jest zbedne(tak jak ja na twoim) dlatego nie dojedziemy w tej sprawie do porozumienia.

A wracajac do materialistycznego punktu widzenia nie oplaca mi sie brac 60gb konsoli bo mam ps2 w domu, ktorego nie zamierzam sprzedac wole dokupic czytnik kart jak juz, bo placenie 310 zl (zakladajac ze kupilem drugiego pada) za wsteczna kompatybilnosc to wyrzucenie pieniedzy w bloto! I mozna by tak w kolko Macieju.

Ale jesli bys dodal w swojej wersji akronim IMO wszystko by bylo jasne, bo kazdy ma prawo do swojej opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się posiada PS2 i nie zamierza jej sprzedawac to faktycznie opcja 40GB jest lepsza. Choc powiem szczerze, że dysk z czasem i tak trzeba bedzie wpakowac większy, bo ilość danych na nim rośnie bardzo szybko. 120GB to mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40 GB i mi wystarcza. Nie sciagam gier na dysk wiec mam sporo wolnego miejsca A za jakis czas jak bede instalowal linuxa wtedy moze bede potrzebowal nowego dysku. Ja ze swojej wersji jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60gb nie ma nic w sobie czym jest lepsza od 40gb w tej cenie a drugi pad i tak jest mi nie potrzebny.....(4wyjscia USB....hm jak do tej pory to nie zdazylo mi sie nawet tych dwoch uzywac jednoczesnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wejścia na karty pamięci się przydają. Robię zdjęcia, chce je zobaczyć na telewizorze. Nie muszę podłączać do kompa aparatu, kopiować, później wypalać na płytę albo kopiować na pendrive tylko wyjmuję Memory Stick i wkładam do PS3. Nie korzystam z tego często, ale nawet dla tych sporadycznych przypadków lepiej to mieć. No i naturalnie wsteczna kompatybilność, bo parę gier na PS2 mam, a PS2 już nie kupię. Więc 60GB ma parę rzeczy w których jest lepsza od 40GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wejścia na karty pamięci się przydają. Robię zdjęcia, chce je zobaczyć na telewizorze. Nie muszę podłączać do kompa aparatu, kopiować, później wypalać na płytę albo kopiować na pendrive tylko wyjmuję Memory Stick i wkładam do PS3. Nie korzystam z tego często, ale nawet dla tych sporadycznych przypadków lepiej to mieć. No i naturalnie wsteczna kompatybilność, bo parę gier na PS2 mam, a PS2 już nie kupię. Więc 60GB ma parę rzeczy w których jest lepsza od 40GB...

no i wlasnie to jest wszystko wzgledne bo zalezy od tego czy komus to jest potrzebne czy nie.....ps3 to moja pierwsza konsola i nie mam zadnych gier z ps2 tak ze mi to akurat sie nie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wejścia na karty pamięci się przydają. Robię zdjęcia, chce je zobaczyć na telewizorze. Nie muszę podłączać do kompa aparatu, kopiować, później wypalać na płytę albo kopiować na pendrive tylko wyjmuję Memory Stick i wkładam do PS3. Nie korzystam z tego często, ale nawet dla tych sporadycznych przypadków lepiej to mieć. No i naturalnie wsteczna kompatybilność, bo parę gier na PS2 mam, a PS2 już nie kupię. Więc 60GB ma parę rzeczy w których jest lepsza od 40GB...

no fakt wygoda rzecz, ale czemu nie podlaczyc czytnika kart na USB? efekt ten sam

podlaczanie huba usb tez duzo daje

osobiscie wybralem wersje 40gb

mam laptopa, do niego kupilem nowy dysk a dysk z laptopa wsadze do konsoli, czyli robi mi sie 120GB w sumie po kosztach, czytniki, hub usb wszystko juz mialem do laptopa

wsteczna kompatybilnosc? mam ps2 z dyskiem twardym i to mi starczy zakupilem przejsciowki do padow z ps2 na ps3 i jestem mega zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie to jest wszystko wzgledne bo zalezy od tego czy komus to jest potrzebne czy nie.....ps3 to moja pierwsza konsola i nie mam zadnych gier z ps2 tak ze mi to akurat sie nie przyda

To chyba tym bardziej przydałaby ci się wsteczna kompatybilność, żeby zagrać w wiele wspaniałych gier z PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba tym bardziej przydałaby ci się wsteczna kompatybilność, żeby zagrać w wiele wspaniałych gier z PS2

no chyba jednak nie skoro moge pograc w wiele wspanialych gier na ps3......wiec nie widze sensu kupowania dosyc juz starych i przezytych (grafika) gier z ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucre nie tylko grafika się liczy. Jeśli masz możliwość a nie grałeś to masz małą listę w co musisz (nie możesz tylko musisz) zagrać:

-Resident Evil 4

-Okami

-Shadow od Collosus

- God of War I/II

no i przede wszytkim Gran Turismo 4 ^^ gram cały czas codziennie od czerwca zeszłego roku mam jakieś 25 % i to jest dopiero super zainwestowana kasa dałem 50zł a jest to moja jedna z najdłużej granych gier (razem z Fallout I/II gram do dziś, Tekken 3, PeS 5)

BTW temat jest że tak powiem stary troszeczkę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Metal Gear Solid to gdzie ;-)?

A RE 4 nie byl IMO nawet w polwoie tak dobry jak ktorakolwiek z czesci na PSX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam i tak wole gry z ps3 bo mi bardziej ekonomicznie wychodza i multiplayer jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no chyba jednak nie skoro moge pograc w wiele wspanialych gier na ps3......wiec nie widze sensu kupowania dosyc juz starych i przezytych (grafika) gier z ps2

tak, ale niektórych rzeczy na PS3 nie ma, a były na PS2. Np. jak chcę odpalić Ace Combat to albo kupuję X360, albo odpalam wersję z PS2. Pozatym grafika nie jest taka ważna, bardzo lubię jak jest wypasiona i od nowych gier wymagam dobrej oprawy, ale są gry w które można grać bez względu na grafikę jak Crash Bandicoot albo właśnie Ace Combat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crash Bandicoot
;o to było coś. Ja mam PS2 i PS3 (40GB) wiec 60 nie jest mi potrzebna;d a o ile pamiętam to był chyba CB na PS One tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;o to było coś. Ja mam PS2 i PS3 (40GB) wiec 60 nie jest mi potrzebna;d a o ile pamiętam to był chyba CB na PS One tak?

tak, ale mówiłem o klasykach wogóle, nie tylko tych z PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×