Skocz do zawartości
Gość cuma

Firmware 2.0 zabil mi konsole ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cuma

Hejka Dzisiaj rano przestal dzialac mi naped Nie czytalo w ogóle gier ani filmow Myslalem ze cos jest nie tak i zrobilem formata Niestety nie pomoglo Kolejny krok wziąłem pod ramie konsole i udalem sie do sklepu game Gosciu posprawdzal I w 15 min pozniej mialem nowa Hmm chcialbym zeby ta sytuacja nie miala mijesca w ogóle ale mowi sie trudno To dobrze ze mam nowo czarnulke Moja padnieta konsola to byl model koncowka serii CECHCO3

Dzisaj znalazlem na stronie http://ps3.psu.com taka informacje

Users on the official PlayStation forums have reported multiple hardware issues since installing the Firmware 2.0 update on their PlayStation 3 console.

PS3 owners claim that, since installing the update, their consoles have experienced a number of issues, some of which include serious hardware faults, such as the machine’s inability to read game discs or indeed ceasing to function at all.

Other oddities include a slow down of performance and loss of content.

Sony Computer Entertainment has yet to comment on the alleged faults. Stay tuned to PSU for more developments as they become available.

Jak myslicie czy jest jakis cien prawdy Czyżby trzeba bedzie uwazac na ten firmware ? Mam nadzieje ze nie i to tylko plotka Jesli chodzi o moja konsole mam nadzieje ze pochodzi dłużej niz 3 m-c niz ostatnia i zlosliwosc rzeczy martwych skonczyla sie na tym etapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No to raczej jest nie możliwe, głupotą by było wystawienie nowego "firma" do konsoli przez SONY z wadami aż takimi że psuje napęd i inne podzespoły... Wierzę że Panowie i Panie z Sony wiedzą co robią i zanim coś puszczą w sieć sprawdzają to kilku/set/krotnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu miales felerna konsole czasem tak sie zdarza.

wiesz z kazda rzecza tak moze byc ;]

a jesli chodzi o "firma" to jakas plota ja mam 2.0 i smigolina jest wszystko

mam model CZECHG04 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety jest prawda. firmware 2.0 jest wadliwy i rozpiernicza konsole

albo powoduje inne bledy jak np zawieszanie sie konsole gdy wlaczony

jest pasek - board message. tak jak u mnie. jest jeszcze problem ze

wolbym sciaganiem z us store, mam to samo i juz na valhalla.pl pisali

o tym. czuje ze niedlugo pojawi sie nowy firmware.

dali ciala i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wylaczony pasek i nie mam problemow, zreszta jak pasek dzialal tez bylo OK wiec nie wiem w czym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Ten pasek nie zawiesza konsoli tylko blokuje dostęp do XMB podczas pobierania informacji z sieci. Im gorsze łącze tym dłuższy czas ściągania danych i zawieszenia XMB. Najgorsze jest to, że po każdorazowym pojawieniu się paska informacyjnego ponownie pobiera dane co po buszowaniu po XMB może doprowadzić do nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialem wlaczony pasek z info to tez mi sie nic blokowalo/zacinalo (mam wylaczny bo te info nie sa ciekawe) Firmware nie moze byc zly bo oni napewno testuja najpierw na swoich chlebakach i dopiero wypuszczaja NAWET gdyby byl zly lub cos by nie gralo to na nastepny dzien bysmy widzieli nowe update. Tak jak poprzednicy mowili porostu dostales pechowy egzemplarz.

Tak na marginesie sporo bledow

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cuma

Wiem ze mialem wadliwa maszynke Mowi sie trudno ;P Teraz juz bedzie lepiej

P.S Arczi jak bys spal tylko 4 godzinny tez bys robil bledy Ten tydzien strasznie mam zakreconny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie jest zauważalne spowalnianie pracy konsoli podczas włączonego pase3ka informacyjnego. Widać konsolka z U.S.A. nie ma żadnych przywilejów w stosunku do EUROpejskich Czarnulek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech problemy problemiki... jak jest za wolne łącze to InfoPasek będzie walił zwisy na konsoli bo se nie może pobrać wiadomości z PSStore, wyłącz pasek i będzie śmigać a nie zaraz na soft do konsoli zwalac winę...

Może jeszcze powie ktoś że kupił Sixaxisa z wibrą ale... no qtwa ona nie działa jakoś a wogóle to wibra jest ultralekka i włącza się dopiero gdy jest -12st C w pokoju... i to tez wina softu 2.0 do PS3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem upa do 2.0 i wszystko śmiga.. pasek informacyjny mam wyłączony bo i tak oficjalne serwisy sony są aktualizowane raz na ruski rok.. a po newsy idę na PS3site..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Updatnalem do 2.0 i nie mam zadnych problemow jak na razie.

W prawdzie konsole dopiero mam drugi dzien.. ;PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam upa już od paru dni, miałem włączony pasek i grałem w demo Uncharted i nic. Teraz jednak pasek wyłączyłem w oczekiwaniu na AC ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, czyli jak to w życiu, niektórzy maja szczęście kupić sprawne, wszystko latające PS3 a niektórzy mają peszka, kupują PS3 co to nie może pociągnąć nowszego softu

Apropo, Panie Cuma, coś się Panu czerwono zrobiło na samej górze!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
No, czyli jak to w życiu, niektórzy maja szczęście kupić sprawne, wszystko latające PS3 a niektórzy mają peszka, kupują PS3 co to nie może pociągnąć nowszego softu

Apropo, Panie Cuma, coś się Panu czerwono zrobiło na samej górze!:)

Nie nie, wiesz to chodzi o to kto jak dba i zaśmieca konsole, to jak z PC - mamy dostępnych milion skórek w internecie ulepszeń ikonek blablabla - ale jeśli chcemy by komputer był czysty optymalny do użytku, by nic nie zwalniało prędkości jego pracy, po prostu zostajemy przy standardowych skórkach i go nie zaśmiecamy, na pewno poprawią w PS3 stabilność przy użyciu różnych Tematów, ale teraz rzeczywiście jest z tym coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, wiesz to chodzi o to kto jak dba i zaśmieca konsole, to jak z PC - mamy dostępnych milion skórek w internecie ulepszeń ikonek blablabla - ale jeśli chcemy by komputer był czysty optymalny do użytku, by nic nie zwalniało prędkości jego pracy, po prostu zostajemy przy standardowych skórkach i go nie zaśmiecamy, na pewno poprawią w PS3 stabilność przy użyciu różnych Tematów, ale teraz rzeczywiście jest z tym coś nie tak.

Nie no oczywiście... jak zawsze nowy sprzęt musi mieć czas na dopieszczenie... a na marginesie, ProroK, Ty zmieniłeś avatar'a?, poprzedni był ładniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×