Skocz do zawartości
Rybaczenkow

Awaria Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moja konsolą, otóż zaraz po włączeniu ekran zamazuje się na zielono (jednak z prześwitem tła) i konsola zawiesza się. Podłaczona jest kablem HDMI, nigdy przedtem nic się z nią nie działo, firmware jaki mam wgrany to v.3.15. Co ciekawe gdy ustawię ją pionowo, jednak nie tak jak jest do tego przystosowana, tj. otworami wentylacyjnymi do dołu to wszystko jest ok, chociaż też nie zawsze, pozatym strasznie głośno chodzą wentylatory wewnątrz. Nie ma u mnie w mieście żadnego serwisu PS3, dlatego najpierw zwracam się z prośbą na forum. Pozdrawiam

Edytowane przez Rybaczenkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moja konsolą, otóż zaraz po włączeniu ekran zamazuje się na zielono (jednak z prześwitem tła) i konsola zawiesza się. Podłaczona jest kablem HDMI, nigdy przedtem nic się z nią nie działo, firmware jaki mam wgrany to v.3.15. Co ciekawe gdy ustawię ją pionowo, jednak nie tak jak jest do tego przystosowana, tj. otworami wentylacyjnymi do dołu to wszystko jest ok, chociaż też nie zawsze. Nie ma u mnie w mieście żadnego serwisu PS3, dlatego najpierw zwracam się z prośbą na forum. Pozdrawiam

Moze spróbuj podłaczy konsolke analogowo :/ z TV (może to problem gniazda) :/

cięzko ocenic tak na odległość ale wyglada na to ze konsolka się przegrzała, występują artefakty czy cały ekran zielony? najlepiej zamieść foto

Edytowane przez wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pionowo działa poprawnie to możesz mieć uszkodzony kabelek przy wtyczce lub samo gniazdo. Jeśli to wykluczysz (przez wymianę kabla lub poruszanie wtyczką) to możesz mieć uszkodzony układ SIL odpowiadający za przesył sygnału HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to SIL to koszt naprawy wynosi standardowo 310 zł - jest to koszt nowego procesora SIL plus montaż BGA. Więcej informacji na 504 282 464

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to SIL to koszt naprawy wynosi standardowo 310 zł - jest to koszt nowego procesora SIL plus montaż BGA. Więcej informacji na 504 282 464

Nie bierz tego do siebie, ja również pracuję w serwisie tyle że AGD

trzeba się zastanowić bo to prawie 1/3 ceny nowej konsoli=2 lata gwarancji + możliwość przedłużenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×