Skocz do zawartości
OskarV

Mobilna Wersja Strony Ps3Site

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zwracałem się już dwukrotnie do twórców ps3site z zapytaniem i zarazem prośbą o utworzenie specjalnej strony, która ładowałaby się, gdy korzystamy z internetu z poziomu telefonów komórkowych, ostatnia odpowiedź, jaką uzyskałem jest z 27.11.2009r. z informacją, że taka strona już istnieje, ale pod iPhone'a i czekają na poprawienie wtyczki, by mogła działać na wszystkic telefonach komórkowych. Minęły 2 miesiące, więc zadam tutaj pytanie, kiedy taka strona będzie już dostępna? Po zmianie layoutu strony, oglądanie jej z poziomu telefonu komórkowego jest niestety jeszcze mniej wygodne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam korzystam z mobilnego internetu , strona ps3site.pl działa bez zarzutu . Telefon - Nokia e 63

Natomiast wspomnę o dziwnym zachowaniu witryny podczas przeglądania jej przez konsolę . Często się zdarza , że pomimo ukazania kolejnych newsow na stronie przeglądarka konsolowa wciąż pokazuje mi te stare :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt stronka na Nokia Asha 302 jak i 303 wygląda nieco dziwacznie, trudno odczytuje się newsy o forum nie wspomnę. Być może na nowych telefonach z Androidem i dużym ekranem wygląda to ok ale telefony z mniejszymi ekranami mają problemy. Może wersja WAP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, należy Ci się tytuł "Górnik Roku" i złota łopata w prezencie.

b2d444afd374669c.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już to ktoś odkopał. Jak wrócić z wersji mobilnej na wersję normalną strony i forum? Co prawda ładuje się szybciej ale jest mocno okrojona. Przedstawiło mi się samoczynnie i nie ogarniam jak to odwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości zmiany, chyba że przeglądarka z której korzystasz, potrafi przedstawić się jako klient desktopowy. Narzędzia pozwalające na przełączanie się między wersjami zostały wyłączone, bo powodowały więcej problemów niż przynosiły korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ustawieniach przeglądarki jest opcja powrotu do wersji deskopowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z korzystaniem z forum na swoim telefonie z windowsem przy użyciu Tapatalka na windowsa(Board Express). Program chodzi bez problemu na innych forach, na tym przy zaakceptowaniu postu wyskakuje problem. Wiecie może czym może to być spowodowane? Ktoś używa tego poprzez windows phone ? Korzystając z przeglądarki działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z korzystaniem z forum na swoim telefonie z windowsem przy użyciu Tapatalka na windowsa(Board Express). Program chodzi bez problemu na innych forach, na tym przy zaakceptowaniu postu wyskakuje problem. Wiecie może czym może to być spowodowane? Ktoś używa tego poprzez windows phone ? Korzystając z przeglądarki działa idealnie.

Ja używam tapatalka na SE Live i wszystko śmiga aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×