Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Da się, ale pisanie padem zajmuje znacznie więcej czasu i taka komunikacja jest dla mnie bez sensu - już lepiej pogadać przez komputer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starter pack: PS3 60gb, 2 pady, 2 gry. Idealna na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawuss

ja niedawno kupilem wersje 40gb i jestem bardzo zadowolony. Sloty na te wszysktie karty SD, micro SD nie sa mi wcale potrzebne, jesli bede chcial zgrac jakies zdjecia to przez USB. Jesli chodzi o wsteczna kompatybilnosc to tez jest dla mnie niepotrzebna, poniewaz mam ps2. Ja polecalbym wersje 40gb chyba, ze nie masz ps2 i BARDZO chcialbys pograc sobie w niektore gry ze starszej czarnulki. Dysk jest wystarczajacy IMO. Najwyzej, jesli bedziesz mial juz te kilkanascie czy wiecej gierek, w ktore gralbys regularnie to moglbys dokupic jakis dysk na USB.

a no jeszcze wi-fi.Aby korzystac z tego polaczenia musisz miec router wi-fi. internet mam tylko 512 ale wszystko dziala bardzo dobrze.

jesli nie podlaczysz klawiatury czy myszki, do serfowania po necie uzywasz po prostu pada. nie jest to bardzo wygodne, ale tez nie najgorsze rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam gry ze starszych PS

A czy SAVE z gry można zapisywać na dysku, czy tylko na Karcie?

Ten Starter Pack nadal jest trochę drogi, ale i tak będę miał wersje 60GB chyba że 80 upoluje, lecz wątpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy SAVE z gry można zapisywać na dysku, czy tylko na Karcie?

Save'y naturalnie zapisują się na DYSKU konsoli. Jeżeli weźmiesz 60kę albo 80kę będziesz mógł swoje save'y kopiować na karty pamięci. W przypadku 20ki albo 40ki zostaje Ci tylko coś pod USB:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nie będę musiał martwić się o miejsce na SAVY bo na takim dysku to ich trochę zmieszczę

A Pad od konsoli? Na ile godz. grania starczy po jednym ładowaniu? Sprawdza się ta jego bezprzewodowość?

I rozumiem że podłącze taką konsolę do zwykłego telewizora, czy musi być jakiś HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Czyli już nie będę musiał martwić się o miejsce na SAVY bo na takim dysku to ich trochę zmieszczę

A Pad od konsoli? Na ile godz. grania starczy po jednym ładowaniu? Sprawdza się ta jego bezprzewodowość?

I rozumiem że podłącze taką konsolę do zwykłego telewizora, czy musi być jakiś HD?

Bezprzewodowośc pada sprawdza się jak nigdzie indziej... coś wspaniałego, nie potykam się już o kable gdy gramy z kumplami, nie ma też żadnych problemów, baterie wytrzymują bardzo długoo, nie powiem ci ile, ale myślę, że jeden pad wytrzyma 2-3 dni przeciętnego grania i naładuje ci się w godzinkę może dwie może być zwykły telewizor polecam kupić dobrej jakości kabelek RBG, bo czincze które wrzucają do ps3 są beznadziejne, aa i nie patrz nigdzie na gry na telewizorkach FULLHD, bo potem nie będziesz mógł patrzyć na swój tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze

Ja nie mam telewizora HD więc się nie martwię, a o tym kablu dobrze że wspomniałeś, będę pamiętał. A ten oryginalny jakie ma wady? Obraz jest gorszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jest taki, jaki był w PSXie - chinche (który oferuje najgorszą jakość) i jeszcze bez pozłacanych końcówek, niczego co powstrzymywałoby przed jeszcze większą utratą jakości. Bez dobrego kabla RGB albo HDMI jak masz telewizor z tym wyjściem nie ma co wogóle odpalać konsoli bo można tylko przeżyć szok - że sprzęt za 2000zł oferuje taką "jakość"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
A to dobrze

Ja nie mam telewizora HD więc się nie martwię, a o tym kablu dobrze że wspomniałeś, będę pamiętał. A ten oryginalny jakie ma wady? Obraz jest gorszy?

Kupisz PS3 Kupisz dobry RGB i porównasz, obraz nie jest gorszy na tym kablu od ps3! JEST MEGA BEZNAJDZIENJNY, w porównaniu do dobrej klasy RGB.

POST NR 1000 LALALALLA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to mnie przekonaliście bezkonkurencyjnie... kabel kupię od razu z konsolą, bo to raczej nie za duży wydatek!

A co do jakości, to odkąd mam PS to nadal jadę na tym oryginalnym kablu, bo nie wiem czy w sklepie kupi się kabel z taką wtyczką jak ma PS

Co innego Euro złącze, ale tego PS nie ma

P.S. Jak wczytuje ten temat to żadne grafiki się nie wyświetlają, dopiero po daniu odpowiedzi, grafika się pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, PlayStation3 już nie jest zabawką dla małych dzieci. Jest to technicznie zaawansowana maszyna z górnej półki. Teraz podam Ci przykład który mam nadzieję, że Cię przekona... Procesor który jest sercem PS3 jest NAJPOTĘŻNIEJSZYM procesorem na świecie sprzedawanym seryjnie. Myślę, że tyle Ci wystarczy aby dokonać właściwego wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacje techniczne tej maszynki to ja zanam bardzo dobrze, wiem o tym 8 rdzeniowym procku i innych bajerach

Zabawka to to nie jest ale rozrywce służy, aż się doczekać nie mogę kiedy do niej przysiądę, ja się chyba wszystkiego co chciałem dowiedziałem, za co wszystkim wypowiadającym się bardzo dziękuje, ale tematu, bym nie zamykał, wręcz przeciwnie, dał bym jako ważny, gdyż wielu mogło by z nich skorzystać.

Przypomniałem sobie, czy można grać online między platformami? np: PC - PS3, PS3 - X Box... jest coś takiego możliwe? Czy będę mógł zagrać tylko z użytkownikami PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy taka opcja jest zaimplementowana przez producenta gry. Np. w PES można grać PC vs konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w np: NFSPS czy CoD 4 jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CoD4 nie sądzę bo przewaga ludzi z myszkami nad padowcami byłaby duża. A co do NFS - też pewnie nie bo EA nie miałoby z tego żadnego zysku, a tylko wydali by dodatkowo pieniądze. Ale nie grałem w żadną z tych gier więc nie wiem na pewno, tylko spekuluję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

40 GB podobno dzięki wydajniejszej konstrukcji "zżera" mniej prądu... a jak chcesz czesto fałdować białka to warto o tym też pomyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy zna ktos sposob na zakup gier z usa nie jadac tam i nie majac tam rodziny

ani znajomych? bede bardzo zobowiazany

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon nie wiem czy wysyła do Polski, ale spróbuj na Ebayu poszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 GB podobno dzięki wydajniejszej konstrukcji "zżera" mniej prądu... a jak chcesz czesto fałdować białka to warto o tym też pomyśleć

chyba dzięki temu tylko mniej się grzeje, bo hardware jest taki sam, tylko lepiej rozplanowany we wnętrzu konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam wlasnie robie masowe zamowienie na tytuly przesylka z USA do UK jest darmowa wiec moge przeslac dalej wsylaja tylko do UK jak ktos zainteresowany niech wchodzi na movietyme.com , narazie kupilem boxa blu ray za 2 funty zeby sprawdzic czy przesylka dojdzie jak dojdzie dam znac

Amazon nie wiem czy wysyła do Polski, ale spróbuj na Ebayu poszukać...
amazon nie wysyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, ale wersja 40GB odpada, bo nie odpala gier ze starszych PS, a prądu to aż tak znacznie mnie nie zażre żeby od razu ją kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wysla ja na razie czekam na empty blu ray disc box w mailu ktory otrzymalem po zamowienie napisali mi ze wysylka jest damowa na caly swiat i czeka sie od 4 do 10 dni roboczych ale zazwyczaj jest to szybciej jak mi przysla tego boxa to zamawiam EoJ, AC Limited, COD4, UDF, SOF payback i haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamowilem Eye of Judgement w przeliczniku na polskie zlotowki wychodzi 190 zl !! Mam nadzieje ze dostane paczke cala

Bo to z USA idzie cyli NTSC bedzie dzialac na mojej czarnulce ? ( Mam ta z Starter Packa 60GB )

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×