Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deno

Ok:)) dzięki bardzo jeszcze raz ziomy i ziomale ) to już sobie niedługo sprowadze i sobie bd pykał) Aha Bubu a co do tych Gamepleyów to słyszałem że podobno robią to tak że mają kamery cyfrowe z HD czy jakoś tak i nimi robią te gameplaye ale nie chce cie wprowadzać w bład bo nie jestem tego pewien ale tak słyszałem... Dzięki jeszcze raz ) narxx i do następnego posta ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak są kręcone gamepleye z gier na XBoxa i PS3?

grają i do telewizora podłączają nagrywarkę DVD z kablem HDMI dzięki czemu obraz nagrywany jest w 1080i/720p i później montują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli se chyba nie pokręcę... a myślałem że w PS3 będzie z tym łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pawlos a ile kosztuje wysylka do PL z UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Ale coś mi się wydaje, że jeśli podepniemy konsolę z USA do starego telewizora, który nie obsługuje NTSC to obraz będzie czarno-biały. Przy nowych telewizorach HD, HD ready problemu nie ma.

EDIT: Mam też spore obawy czy stare gry z PS2/PSX (wersje PAL) pojdą na amerykańskiej konsoli?

EDIT2: Możesz mieć problem z gwarancją w Europie, tzn. w razie awarii konsolki (odpukać) będziesz musiał ją odesłać z powrotem do Stanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko, bo ze względu na to że PS3 40GB jest jak na razie najtańszą wersją PS3, to kto wie czy nie zrobię tak że zostawię PS2 (Do gier starszych) i kupię do tego PS3. W PS3 40GB save można zapisać tylko na dysku, bo z tego co napisaliście nie ma wejść na karty pamięci. A tak to jej ograniczenia przeszkadzają w codziennym użytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savy są zapisywane na HDD w każdej wersji, tylko że w 60GB można je sobie zgrać na kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściwie jak ktoś ma PS2 to wersja PS3 40GB, jest dla niego najlepszym rozwiązaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przeszkadza mu o 1/3 mniejszy dysk, brak dwóch portów USB i czytników na karty to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co na ten dysk takiego można wrzucić? Po co komu 4 porty USB? Co do nich podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co komu 4 porty USB? Co do nich podłączyć?

4 lampki aby dobrze było widać mikrorysy na obudowie konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bratpit

Hej,

I jak, dostal ktos gry zamowione w mowietyme bezposrednio do Polski? Jezeli tak, to ile szla przesylka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co pod usb można podpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co pod usb można podpiąć?

Ja mam mysz, klawierke, HD USB 250 giga i Pendrive 1 giga....

Za mało tych portów Kupuję jakiś rozdzielacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt, jeszcze jak ktoś wgra sobie linuxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROADH

Siema oni potrzebuja xero Twojej karty i jakies ID np polskie prawko nowe czy dowod moze cos co potwierdza ze Ty jestes wlascicielem karty nie wiem po co takie akcje ale jak sa wieksze zamowienia w Usa to czesto prosza o takie cos. Pozdrowka ja mam sporo gierek do ps3 us wersje moze za jakis czas bede chcial cos sprzedac wiec bede pisal. pozdrowka dla graczy z pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
millencolin Napisano Nov 29 2007, 05:20 PM

pawlos a ile kosztuje wysylka do PL z UK?

okolo 5 funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deno

Elo ziomy to znowu ja xD hej mam pytanko...... boje sie o jedną rzecz jak kupie sobie tego ps3 z USA, mianowicie jak kupie sobie w USA to bede potrzebował transmatora (czy jakos tak) zeby podlaczyc ps3?? bo slyszalem ze tam mają inne wtyczki :/ prawda to??:/ plis pomózcie :/ z gory thx za odp. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deno

Hej TheMichał ale co masz na mysli mowiąc inny kabel?? wytlumzacz troche bo nie kumam ;p jaki ma to byc kabel i jak mam go podlaczyc jak go kupie??;p pomózcie troche ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy inny kabel...

"I dupa" chciałoby się rzec.

Tym właśnie sposobem kolego TheMichal pozbawiłbyś przyszłego nabywcy jego świeżo zakupionej konsoli.

W USA obowiązuje 110V@60Hz natomiast w Polsce 230V@50Hz.

Mimo iż nie trzymałem nigdy w rękach PS3 z USA to implementacja w niej obu zasilaczy (USA Europa) wydaje mi się mniej niż mało prawdopodobna.

Różnica wtyczek jest swego rodzaju zabezpieczeniem przeciwko (o zgrozo!) takim próbom podłączeń.

@deno - wystarczy dokupić odpowiedni transformator napięcia (230V na 110V) i przez niego podłączyć konsolę.

Taki sprzęt można zakupić już w granicy 150-200 PLN.

EDIT--------------------

Odnośnie wcześniejszych wypowiedzi :

@razik - masz rację, przy połączeniu ze starszym telewizorem nie obsługującym NTSC obraz będzie czarno-biały.

Zgadza się również to że polskie gry z PSX, PS2 oraz polskie filmy DVD nie będą działać.

@Bubu - również uważam iż dla posiadaczy PS2 oferta PS3(40Gb) jest najbardziej atrakcyjna. Sam właśnie z tego względu zdecydowałem się na zakup tej wersji PS3.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"I dupa" chciałoby się rzec.

Tym właśnie sposobem kolego TheMichal pozbawiłbyś przyszłego nabywcy jego świeżo zakupionej konsoli.

idę się zabić przez to. Ktoś na tym forum pisał, że zasilacz PS3 przystosowuje się do zmian napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idę się zabić przez to. Ktoś na tym forum pisał, że zasilacz PS3 przystosowuje się do zmian napięcia.

to dlaczego do PS3 z USA sprzedawanych na allegro dołączany jest zasilacz? Czyli ten transformator? PS3 nie ma wbudowanego, transformatora czy co tam byście chcieli, gdy masz konsolę z USA musisz mieć transformator

Problem w tym że u mnie sprawa wygląda następująco, muszę sprzedać PS2 by kupić PS3 A jak nie będę miał PS2 to PS3 musi być od wersji 60GB wzwyż A jak wiemy wersje te nie są za tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idę się zabić przez to. Ktoś na tym forum pisał, że zasilacz PS3 przystosowuje się do zmian napięcia.

Ta wypowiedź była zupełnie niepotrzebna, nie tłumacz się. Każdemu czasem zdarza się pomylić.

Myślę że Twoje prywatne zamiary wobec własnego życia nikogo tutaj nie interesują.

Następnym razem staraj się zweryfikować wiedzę przed udzielaniem porad.

@Bubu w ostatnim poście wyjaśniłeś że planujesz grać w gry PS2 oraz iż planujesz zakup wersji USA ze względu na cenę.

Musisz zdać sobie sprawę z faktu że polskie gry PS2 (ogólnie PAL) niestety nie będą działać na tej konsoli.

Odnośnie kosztów - myślę iż mógłbyś rozważyć kupno "okrojonej" wersji konsoli (40Gb).

Wersja amerykańska + transformator + brak możliwości grania w gry PAL wydaje mi się mniej atrakcyjna niż PS2 + PS3(40gb).

Wybór jednak należy do Ciebie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam zamiaru kupować wersji z USA, albo 60GB i PS2 na sprzedasz, albo 40GB i PS2 zostaje, ale raczej bym wolał pacnać stary sprzęt

A i jest szansa że będę miał Wi-Fi u mnie bo wczoraj był u mnie znajomy i mówił że ściąga mu internet co prawda na Laptopa, ale zawsze jakaś nadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×