Skocz do zawartości
hasmurokare

playstation 3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie chciałbym tym postem wywołać żadnej fanboyskiej dyskusji co jest lepsze itd... ale mam ostatnio pewien dylemat. Jakoś na początku grudnia mam zamiar kupić ps3 oraz telewizorek. Wszystko pięknie ładnie, tylko od dłuższego czasu obserwując rynek konsolowy stwierdzam, że z ps3 zaczyna się robić liptonik. Praktycznie wszystkie gry, które ostatnio wychodzą są również wydawane na xboxa i najgorsze jest to, że najciekawsze tytuły na ps3 dają niestety dupy w porównaniu do xklocka (pro evolution, assasin...). Nie wiem czy to gra przypadków, ale zastanawiam się czy producenci nie zaczynają olewać naszej konsoli. Kiedyś, jakieś pół roku temu gdy zastanawiałem się nad zakupem konsoli to ps3 miał milion zalet nad xem - moc sprzętu, gry itd...Natomiast teraz widzę, że to jest lekka kiszka. Wszyscy mówią poczekaj za rok to ps3 się rozwinie Oki wiadomo mgs, killzone 2 pewnie wymiotą, tylko ile można czekać. Poza tym wszyscy mówią, że programiści nie potrafią jeszcze dobrze wykorzystać sprzętu, że dopiero za parę lat wykorzystają go w 100%. Ok, tylko nie łykam, że za parę lat nie wyjdzie już nowa technologia i ps 4 lub coś w ten deseń. Tylko proszę nie zbluzgajcie mnie, że wymieniłem tutaj konsole na "x". Sam jestem fanem sony, tylko ostatnio strasznie wku.... mnie, że z wszystkim daje dupki i przed wydaniem 4 kafli na cały sprzęt nachodzą mnie różne myśli. Czekam na mądre opinie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam

Nie chciałbym tym postem wywołać żadnej fanboyskiej dyskusji co jest lepsze itd... ale mam ostatnio pewien dylemat. Jakoś na początku grudnia mam zamiar kupić ps3 oraz telewizorek. Wszystko pięknie ładnie, tylko od dłuższego czasu obserwując rynek konsolowy stwierdzam, że z ps3 zaczyna się robić liptonik. Praktycznie wszystkie gry, które ostatnio wychodzą są również wydawane na xboxa i najgorsze jest to, że najciekawsze tytuły na ps3 dają niestety dupy w porównaniu do xklocka (pro evolution, assasin...). Nie wiem czy to gra przypadków, ale zastanawiam się czy producenci nie zaczynają olewać naszej konsoli. Kiedyś, jakieś pół roku temu gdy zastanawiałem się nad zakupem konsoli to ps3 miał milion zalet nad xem - moc sprzętu, gry itd...Natomiast teraz widzę, że to jest lekka kiszka. Wszyscy mówią poczekaj za rok to ps3 się rozwinie Oki wiadomo mgs, killzone 2 pewnie wymiotą, tylko ile można czekać. Poza tym wszyscy mówią, że programiści nie potrafią jeszcze dobrze wykorzystać sprzętu, że dopiero za parę lat wykorzystają go w 100%. Ok, tylko nie łykam, że za parę lat nie wyjdzie już nowa technologia i ps 4 lub coś w ten deseń. Tylko proszę nie zbluzgajcie mnie, że wymieniłem tutaj konsole na "x". Sam jestem fanem sony, tylko ostatnio strasznie wku.... mnie, że z wszystkim daje dupki i przed wydaniem 4 kafli na cały sprzęt nachodzą mnie różne myśli. Czekam na mądre opinie. Pozdrawiam

Dobra widzę, że łatwo ulegasz presji "Mediów" wymieniłeś assassins creed ? z tą grą jest wszystko dobrze, niektórzy ludzie po prostu potrafią tak zaśmiecić konsole, że dzieją się dziwne rzeczy, co do gier na obie platformy.. nie uważam, żeby to była zła rzecz, niektórzy ludzie nie zasmakowali by pewnych gier gdyby wydawane był same ekskluziwy, mówisz, że najciekawsze tytuły wypadają do dupy, wiesz programiści mieli ponad 2 lata by nauczyć się kodować na xKlocka, ps3 ma rok i wszystko zaczyna iść w dobrą stronę, aachh co do Assassins creed jeszcze, na xklocka są dokładnie takie same problemy jak u niektórych na czarnuli, tylko, że ich nie da się rozwiązać czyszcząc i formatując konsole ^^, teraz wychodzi obsługa DivX w ps3, niedługo ta konsola będzie mogła odtwarzać wszystko zapewniam cię, przewaga bebechowa jest wyraźnie na korzyść konsoli Sony, i już zaczynają to wykorzystywać, jeśli kiedyś zobaczysz tytuł tak dobry graficznie jak Heavenly Sword na xklocka? obetnę sobie palec, wiesz nie chodzi o modele postaci, bo to nie problem, chodzi o otoczenie o ilość AI na ekranie... 2008 to czarny rok dla xbox360 bo zaczną się ukazywać tak zaawansowane technicznie tytuły na naszą czarną platformę, że wszyscy ci którzy jeszcze nie zdążyli się to niej przekonać - zmienią zdanie, xklocek nie ma już żadnych perspektyw, jasne stabilna konsola, ale już taka pozostanie, nie będzie lepsza.. a PS3 ? każdy update wprowadza coś, każdy miesiąc pokazuje nam nowe możliwości, każdy dzień, każdy nowy tytuł jest lepszy, i taki stopniowy wzrost jakości tytułów na ps3 utrzyma się przez 3-4 lata na bank, a xklocek ? jeszcze rok może coś z niego wycisną, ale potem, potem nie zobaczymy już nic nadzwyczajnego...

Kup konsole z przyszłością a nie z "przeszłością"

Ps: nikt cię tutaj nie zbluzga za samo wspominanie nazwy konsoli, wiemy, że xbox jest stabilny, jest DOBRY(nic więcej) porównanie do samochodów ? xbox to taki Ford Focus - dobry samochód za rozsądną cene, PS3 - To nie wydany jeszcze Najnowszej klasy Mercedes z potencjałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh

Wszyscy mają prawo do własnego zdania, zatem zbluzgi itepe nie pomogą chyba nikomu w niczym bo żyjemy w demokratycznym kraju:) no nie?

Ale wracając do tematu, piszesz, cytuję: "Poza tym wszyscy mówią, że programiści nie potrafią jeszcze dobrze wykorzystać sprzętu, że dopiero za parę lat wykorzystają go w 100%." a jak było z PSX i PS2? tak samo! Weźmy giery na PSX, wraz z PSX była konsola Nintendo64, SegaSaturn, pamiętam że nie dawali SONY zbyt wielkiej szansy na zaistnienie na rynku bo rynek opanował Mario64 i konsola Nintendo (podobno mieli doświadczenie w rozrywce domowej), czas pokazał co się stało jak SONY ruszyło, Crash, Spyro, Tekken, Final Fantasy... po kilku latach gry wyszły z cienia, wydali powalającą ilość nowych tytułów i do dziś grywam w gry z PSX i dalej sa dla mnie atrakcyjne! PS2, konkurencja w postaci GameCube i XboX nie sprawdziła się bo dopiero po kliku latach czas znów pokazal kto jest lepszy! Premiera konsoli nie była najcudowniejsza, Tekken Tag Tournament byłe nieco lepszy od Tekken 3 z PSX ale zobacz teraz ja wygląda Tekken 5 i sam znajdziesz odpowiedź co daje czas i umiejętności w wykorzystaniu kodu przez programistów! Tak samo ma się z PS3, można marudzić że odchodzą od nas tytuły, że XKlocek ma lepszą grafę ... że nie ma na czym grać na PS3 ale wydając dziś kase na PS3 masz pewność że konsola nie upadnie i będzie istniała długo a gry będą coraz lepsze!

Dochodząc do konsensusu, daj czas konsoli a sam się zdziwisz co może Ci zaoferować kiedyś! Nie czytaj wszystkiego co piszą fani Xów i nie wierz we wszystko, zdaj się na doświadczenie i sam zobacz czy nie mam racji pisząc tego posta i podając przykłady z PSX i PS2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, nie pozwolę na kolejną wojenkę, bo ich już sporo u nas było. Temat zamykam i ostrzegam przed zakładaniem kolejnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×