Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

A może wystarczy od Mad Jack'a ??

Zależy czy wiesz,gdzie pominąłeś jakąś poszlakę. Jeżeli w Crime Scene,to od tej itd...Jeżeli nie wiesz,to od Crime Scene bo to najwcześniejsza,w której zbieramy dowody. Chyba że zebrałeś wszystko,ale nie odkryłeś miejsca przetrzymywania Shauna na własną rękę za pomocą ARI- jeżeli tak,to po prostu to zrób i powinno być git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki.

Dzięki waszym radom zostały mi już tylko dwa złota do zdobycia.

Mam jeszcze dwa pytania:

1. Przy "Perfect Crime" mam się dać areszować dwa razy, czy tylko raz w pomieszczeniu z deskami, czy też w rozdziale "On the loose"?

2. Jak najlepiej i najsprawniej zrobić "ALL ENDINGS" ??

Edytowane przez panek1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj grając ( pozostały 2 trofi ) heavy rain oszalał :):)

link na yt proszę pisać ( fajny filmik ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez maciej22225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

Tyczy się trofka Wypróbowany Mistrz Ukończ wszystkie próby Ethana

Czy jeśli wcześniej jedynie nie zabiłem dilera, to mogę zacząć od tego momentu, załatwić go (oczywiście z zapisem) i wpadnie ? czy od tego momentu grać aż do wypicia trucizny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak chce zrobić trofeum ze wszystkimi zakończeniami to mam wybrać opcję z zapisywaniem postępu czy bez zapisywania? Bo rozumiem, że jak wybiorę odpowiednie rozdziały z menu głównego to będę w stanie robić co trzeba za każdym razem zaczynając z miejsca X do końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale wolę się upewnić.

Czy jeżeli wybiore np. rozdział "Niedźwiedź" i dam opcję zapisu, to wszystkie rozdziały do przodu kasują się przy zapisywaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdziały które juz masz nie kasuja się.

Czyli jak wybiorę rozdział z funkcją zapisywania to stare zakończenie będzie gdzieś w pamięci i będę musiał zobaczyć pozostałe, i jak za każdym razem będę odpalał rozdział z funkcją zapisywania będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wybiorę rozdział z funkcją zapisywania to stare zakończenie będzie gdzieś w pamięci i będę musiał zobaczyć pozostałe, i jak za każdym razem będę odpalał rozdział z funkcją zapisywania będzie ok?

Nie do końca, jak np w rozdziale w którym wybaczasz Madison, i jak wcześniej jej wybaczyłeś to jak zagrasz z opcją zapisywania i olejesz jej uczucia to już dalsze losy będą zapisywane od momenty kiedy jej nie przebaczyłeś. Np może dojść do takiej sytuacji że jak za pierwszym razem uratowałeś Lauren, pojawił się rozdział w którym się żegnają. Gdy zagrasz drugi raz z zapisywaniem i ją zabijesz to w menu rozdziałów dalej będzie filmik rozstania.

Śmiało graj z zapisywaniem. Ja na początku tego nie zrobiłem i musiałem powtarzać poszczególne końcówki. Dowodem będą odblokowane epilogi na 6 i 7 stronie (wszystkie 17)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, jak np w rozdziale w którym wybaczasz Madison, i jak wcześniej jej wybaczyłeś to jak zagrasz z opcją zapisywania i olejesz jej uczucia to już dalsze losy będą zapisywane od momenty kiedy jej nie przebaczyłeś. Np może dojść do takiej sytuacji że jak za pierwszym razem uratowałeś Lauren, pojawił się rozdział w którym się żegnają. Gdy zagrasz drugi raz z zapisywaniem i ją zabijesz to w menu rozdziałów dalej będzie filmik rozstania.

Śmiało graj z zapisywaniem. Ja na początku tego nie zrobiłem i musiałem powtarzać poszczególne końcówki. Dowodem będą odblokowane epilogi na 6 i 7 stronie (wszystkie 17)

Dzięki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z tym sklepem Manfreda.

Co tam trzeba wytrzeć do "Perfect crime" ?

W poniższym poradniku są opisane rzeczy ale nie zalicza mi trofeum (http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/)

Doczytałem gdzieś że jeszcze lada ?? czy to prawda ?

Czy jeśli zacznę od Manfreda (wcześniej wszystko robiłem jak należy) i już poprawnie to mi zaliczy ?? czy znów zaczynać od Hasana ??

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z tym sklepem Manfreda.

Co tam trzeba wytrzeć do "Perfect crime" ?

W poniższym poradniku są opisane rzeczy ale nie zalicza mi trofeum (http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/)

Doczytałem gdzieś że jeszcze lada ?? czy to prawda ?

Czy jeśli zacznę od Manfreda (wcześniej wszystko robiłem jak należy) i już poprawnie to mi zaliczy ?? czy znów zaczynać od Hasana ??

Z góry dzięki

Jeżeli zrobiłeś rzeczy które są tam wypisane i tylko u mamfreda coś Ci nie wyszło to zacznij od mamfreda i kontynuuj wg punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z tym sklepem Manfreda.

Co tam trzeba wytrzeć do "Perfect crime" ?

W poniższym poradniku są opisane rzeczy ale nie zalicza mi trofeum (http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/)

Doczytałem gdzieś że jeszcze lada ?? czy to prawda ?

Czy jeśli zacznę od Manfreda (wcześniej wszystko robiłem jak należy) i już poprawnie to mi zaliczy ?? czy znów zaczynać od Hasana ??

Z góry dzięki

Jeżeli wyjrzałeś przez okno na zapleczu,to musisz też wytrzeć framugę. Jednak więcej osób łapie się na tym, że Jayden powinien zginąć poprzez wpadnięcie do niszczarki,a nie zastrzelony w hangarze. Słyszałem,że wielu uśmierciło go już właśnie w tej sekwencji i wtedy trophy nie wpada.

Mam nadzieję,że to pomoże. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w roli w formalności. Trofeo "Sherlock", czy można zrobić je tak, zanczynam od Miejsca Zbrodni, później wczytuje Szajbę, a następnie Akwarium, kończąc w rozdziale Rozwiązujac Zagadkęi trofeo wpada? Czy trzeba grać od Miejsca Zbrodni i całą grę od tego momentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w roli w formalności. Trofeo "Sherlock", czy można zrobić je tak, zanczynam od Miejsca Zbrodni, później wczytuje Szajbę, a następnie Akwarium, kończąc w rozdziale Rozwiązujac Zagadkęi trofeo wpada? Czy trzeba grać od Miejsca Zbrodni i całą grę od tego momentu?

Jak wczytasz miejsce zbrodni z włączonym zapisem (inaczej to nic nie da) to dalsze chaptery są zablokowane do póki ich nie przejdziesz normalnie idąc fabułą od miejsca zbrodni :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczytasz miejsce zbrodni z włączonym zapisem (inaczej to nic nie da) to dalsze chaptery są zablokowane do póki ich nie przejdziesz normalnie idąc fabułą od miejsca zbrodni :pardon:

Jak zdobędę wszystkie ślady w rozdziale Miejsce Zbrodni z opcją zapisu, czekam aż załaduje się następny, wtedy do menu wychodze i normalnie moge wczytać np. Szajbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędę wszystkie ślady w rozdziale Miejsce Zbrodni z opcją zapisu, czekam aż załaduje się następny, wtedy do menu wychodze i normalnie moge wczytać np. Szajbę.

OOOooo... Ale i tak musisz iść dalej od Miejsca Zbrodni bo to, że tu sobie wczytałeś i pozbierałeś ślady nic nie zmieniło dalej, bo fabuła jest na Miejscu Zbrodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wszystkim za pomoc. Perfect Crime weszło. Zostało mi zatem tylko zobaczyć wszystkie zakończenia i platyna gotowa.

Dzięki wszystkim tym którzy poświęcili chwilę aby mnie oświecić w paru kwestiach.

Alohaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dorabiam platynę zostały mi z 3 trofea z brązów ale kolejny raz potrzebuję pomocy gdyż w rozdziale blues jaydena trzeba oprzeć się zażyciu tripo a ja nawet nie kojarzę momentu w którym mógłbym to wykonać? oraz rozdział szczur mam się domyśleć gdzie jest syn ale muszę chyba zagrać następne rozdziały aby zobaczyć czy faktycznie tam dojedzie?-gdyż samo wybranie prawidłowego adresu nie daje trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dorabiam platynę zostały mi z 3 trofea z brązów ale kolejny raz potrzebuję pomocy gdyż w rozdziale blues jaydena trzeba oprzeć się zażyciu tripo a ja nawet nie kojarzę momentu w którym mógłbym to wykonać? oraz rozdział szczur mam się domyśleć gdzie jest syn ale muszę chyba zagrać następne rozdziały aby zobaczyć czy faktycznie tam dojedzie?-gdyż samo wybranie prawidłowego adresu nie daje trophy

1. Musisz uciec Ethanem do metra

2. Musisz zobaczyć jak Ethan podjeżdża pod magazyn i wtedy wpada (nawet jak wypiłem truciznę to wpadło) bo wykonałem tylko autostradę, a zapomniałem wziąć kartę pamięci po odcięciu sobie palca

:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest do dupci to jedyne trofeum jakie mi zostało i nie mam jak go wykonać chodzi i ten detoks przecież rozdział "blues jaydena" to tylko moment w którym sobie pitoli na pianinie i to wszystko więc gdzie ja niby mam się oprzeć tripo!? mógłby mi to ktoś wyjaśnić tak łopatologicznie? ;/

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×