Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie. Przed ''See all endings'' mieliście wszystkie trofea zrobione czy jakieś nie?

Prawie polowy nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, zrobiłem wszystkie inne trofea i mam 91% + wszystkie epilogi w rozdziałach działające. Jakieś pomysły jeszcze co zrobić żeby See all endings wpadło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, zrobiłem wszystkie inne trofea i mam 91% + wszystkie epilogi w rozdziałach działające. Jakieś pomysły jeszcze co zrobić żeby See all endings wpadło?

W okolicach 3 strony tego tematu jest poradnik, a w nim lista rzeczy jakie trzeba zrobić, alby mieć to trofeum, skoro tylko jego Ci brakuje, to góra godzina, no może 2 i platyna Twoja :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 3 strony tego tematu jest poradnik, a w nim lista rzeczy jakie trzeba zrobić, alby mieć to trofeum, skoro tylko jego Ci brakuje, to góra godzina, no może 2 i platyna Twoja thumbsup.gif

Nie precyzyjnie się wyraziłem. Zrobiłem wszystkie zakończenia i mam wszystkie epilogi tylko trophy nie wpadło i nie wiem co mogę teraz zrobić żeby wpadło. Dodam, że odpalenie dowolnego epilogu nie pomogło, bo nic nie chce wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy "See All Endings" muszę mieć zrobione w jednym gnieździe ? tzn. czy mogę mieć ostatnie zakończenie zrobione w 3 gnieździe a resztę w 1 ? I jeżeli mi brakuje tylko epilogu "Nowy Start" to muszę na nowo robić perfect crime ? czy mogę jakoś to inaczej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz na nowo robić Perfect Crime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna wpadła, ogólnie było łatwo jedyne problemy jakie miałem to z Kamikaze ale gdzieś za 4 razem przeszedłem. Wszystkim polecam ten poradnik.

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyny poradnik po polsku jaki znalazłem. :) Za inne trzeba płacić, albo są w innym języku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyny poradnik po polsku jaki znalazłem. :) Za inne trzeba płacić, albo są w innym języku

No i jest jeszcze ten na ps3site.pl ale ten co podałem wcześniej lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kizibono - See all endings dostałeś w czasie trwania ostatniego epilogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kizibono - See all endings dostałeś w czasie trwania ostatniego epilogu?

Nie. Wczytałem byle jaki epilog i wtedy wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wczytałem byle jaki epilog i wtedy wpadło.

A mi nie chce wpaść, co bym nie robił. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie chce wpaść, co bym nie robił. :/

Sprawdź w rozdziałach czy na pewno masz 17 epilogów jak nie to coś pominąłeś, poradnik podałem parę postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w rozdziałach czy na pewno masz 17 epilogów jak nie to coś pominąłeś, poradnik podałem parę postów wyżej.

Mam wszystko, robione właśnie z tym poradnikiem. Jedyna podejrzana sprawa to może być to, że na tym savie przeszedłem raz grę tak po prostu nim zacząłem robić zakończenia z poradnikiem, więc ze względu na to, że gra jest genialna chyba przejdę jeszcze raz z Perfect Crime i zrobię zakończenia na nowym savie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do trofeum z epilogami, nie wiem jak to proso wyjaśnić

chodzi mi o ty czy aby dsostać to trofeum musze mieć 7 takich zakończen jak napisano w poradniku czy poprstu odblokowac wszystkie filmy zakończeniowe ale w dowolny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do trofeum z epilogami, nie wiem jak to proso wyjaśnić

chodzi mi o ty czy aby dsostać to trofeum musze mieć 7 takich zakończen jak napisano w poradniku czy poprstu odblokowac wszystkie filmy zakończeniowe ale w dowolny sposób?

Jestem pewien, że epilogi da się odblokować w inny sposób ale będzie to bardzo czasochłonne natomiast sposób przedstawiony w poradniku jest naprawdę szybki 1-2h jeżeli masz zrobione "Perfect Crime". Po prostu podążaj za poradnikiem a trophy wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poprstu wybierać pojedyńcze chaptery i wybrać opcje zapisu stanu gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poprstu wybierać pojedyńcze chaptery i wybrać opcje zapisu stanu gry ?

Jak np. musisz się cofnąć do czaptera "U Zabójcy" to musisz go wczytać, dać opcję zapisu i grać do końca.

Edit: Oczywiście w przypadku trophy "See all endings"

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie chce wpaść, co bym nie robił. :/

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak np. musisz się cofnąć do czaptera "U Zabójcy" to musisz go wczytać, dać opcję zapisu i grać do końca.

Edit: Oczywiście w przypadku trophy "See all endings"

Do końca chapteru ma się rozumieć? i potem następny w którym mam zmienić wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca chapteru ma się rozumieć? i potem następny w którym mam zmienić wybór ?

Nie do końca chapteru tylko do końca gry. W przypadku "Wszystkich zakończeń" nie możesz skakać po rozdziałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Mam ten sam problem. Mam wszystkie 17 zakończeń i lipa. Pucharu nie ma. Nie pomaga wczytywanie innego epilogu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie na poradniku z ps3 site jest podane 19 tytułów zakończeń a mam tylko 17. Więc ile musi ich być?? Proszę o pomoc bo nie chce jeszcze raz przechodzić gry.:scare:

Koledzy widzę że nikt mi nie pomoże. Napiszę jeszcze jakie epilogi mam odkryte. Może mi któregoś brakuje:

1.Wiadomości TV

2.Grób Ethana

3.Nowy początek

4.Niewinny

5.Śmierć bohaterki

6.Bohaterka

7.Wczytany

8.Rezygnacja

9.Sprawa zamknięta

10.Grób origami

11.Matczyna zemsta

12.Bezkarność

13.Origami blues

14.Jak łzy na deszczu

15.Bezsilność

16.Punkt wyjścia

17.Po drugiej stronie lustra

Czy to wszystko czy czegoś brakuje. Proszę o pomoc bo jak pisałem wyżej nie mam pucharu za te zakończenia a robiłem je wg. poradnika z kikoo.

Sorki że tyle razy ale coś się przycieło i tak poszło.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś nakombinował wink.gif

Co do Twoich zakończeń... Nie ma ich być 19 tylko 18, nie masz zakończenia "Nowe życie". Więc teraz tak:

Jeśli Ethan zna adres pobytu Shauna, to wczytaj rozdział "U zabójcy" i niech Madison pobierze adres z komputera. Następnie ucieknij z płonącego mieszkania ukrywając się w lodówce. Jeśli Jayden nie zna miejsca pobytu Shauna, to zadzwoń do niego, ponieważ musi być obecny w magazynie. W rozdziale "Stary magazyn" pokonaj Shelby’ego oraz jako Madison ucieknij policji, aby ostrzec Ethana. Dzięki temu Ethan uratuje syna, Madison ostrzeże Ethana przed policją, a Norman pokona Zabójcę z Origami. Zakończenie "Nowe życie" dotyczy Madison, Ethana i jego syna smile.gif

... i żyli długo i szczęśliwie wink.gif

Edytowane przez Kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś nakombinował wink.gif

Co do Twoich zakończeń... Nie ma ich być 19 tylko 18, nie masz zakończenia "Nowe życie". Więc teraz tak:

Jeśli Ethan zna adres pobytu Shauna, to wczytaj rozdział "U zabójcy" i niech Madison pobierze adres z komputera. Następnie ucieknij z płonącego mieszkania ukrywając się w lodówce. Jeśli Jayden nie zna miejsca pobytu Shauna, to zadzwoń do niego, ponieważ musi być obecny w magazynie. W rozdziale "Stary magazyn" pokonaj Shelby’ego oraz jako Madison ucieknij policji, aby ostrzec Ethana. Dzięki temu Ethan uratuje syna, Madison ostrzeże Ethana przed policją, a Norman pokona Zabójcę z Origami. Zakończenie "Nowe życie" dotyczy Madison, Ethana i jego syna smile.gif

... i żyli długo i szczęśliwie wink.gif

Dzięki wielkie Kami za pomoc. Właśnie wpadł pucharek.:tongue::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z zaliczeniem zakończenia "Jak łzy w deszczu". Robie tak jak w instrukcji poradnika, czyli Ethan wybiera błędny adres, Jayden się poddaje, Madison jest w skrytce Shelby'ego, ale nie używa laptopa, następnie ucieka z mieszkania. Wtedy cudownie Madison wie, gdzie jest Shoun. Co robie źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×