Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal tak samo. Może ktoś opisze co zrobił?

Bo Madison jakoś nadzwyczajnie dowiaduje sie o miejscu przetrzymywania Shouna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z zaliczeniem zakończenia "Jak łzy w deszczu". Robie tak jak w instrukcji poradnika, czyli Ethan wybiera błędny adres, Jayden się poddaje, Madison jest w skrytce Shelby'ego, ale nie używa laptopa, następnie ucieka z mieszkania. Wtedy cudownie Madison wie, gdzie jest Shoun. Co robie źle?

Jest to bardzo dziwny problem O.o na pewno nie ruszasz laptopa w kryjówce ? spróbuj jeszcze raz zgodnie z instrukcją ale nic nie ruszaj w kryjówce, ani monitora ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem co ZiateK, czyli mimo żę Madison nie korzysta z laptopa, to i tak wie adres. Raz próbowałem wejść do skrytki i nic nie ruszać, tak jak mówiliście, ale to nic nie daje. Przy drugiej próbie  wszedłem do mieszkania zabójcy i nie wchodziłem do skrytki, ale wtedy nie pojawia się zabójca. Ma ktoś inny pomysł? Albo mógłby ktoś napisać krok po kroku jak ktoś te zakończenie zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę dziwny problem... Nie sądzę, zeby to była wina gry, bo o takim błędzie nie ma mowy. Po prostu Wy robicie coś nie tak, może skaczecie po rozdziałach? No nie wiem... ja bym zaczęła grać od nowa od rodziału "Szczur" i normalnie kontynuowała fabułę z odpowiednimi wyborami, bez żadnego przeskakiwania. To MUSI dać się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaly mi 3 trofea do platyny ale nie moge zrobic pierwszego Happy Birthday... ono jest podobno zbugowane...juz 5 razy przechodzilem prolog i te akcje w markecie i nie dostalem tego trofea ? co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbugowane? No nie żartuj... ;)

Skończyłeś rysować projekt całkowicie? Bawiąc się z dziećmi nosiłeś jedno z nich "na barana" aż do momentu kiedy Ethan sam je zdejmie? Wygrałeś walkę na miecze?

Ogólnie mówiąc - musisz skończyć projekt, bez żadnego błędu rozłożyć talerze, nie możesz przerywać zabawy z dziećmi tylko czekać aż włączy się scenka, musisz wygrać walkę na miecze. Nie wiem co mogę Ci jeszcze poradzić... Przede wszystkim trofeum na pewno nie jest zbugowane, ale dużo osób nie dostaje go przez to, ze sami kończą zabawę z dzieckiem (tę z noszeniem "na barana").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale o tym wiem co trzeba zrobic. 5 razy to powtarzalem skonczylem projekt wraz z podpisem rozlozylem taleze i bawilem sie z dzieciakami tak jak nalezy tzn dopoki mlody sam nie zejdzie i trofea nie zobaczylem nigdy...a Interactive drama mi wpadlo..na amerykanskich forach jest masa postow mowiacych o tym ze cos nie tak z tym trofi...trzeba wczytac save'a od nowa podobno ale u mnie to tez nic nie daje ;/ nie wiem cóż począć...jak zostanie mi tylko to trofi do platyny ? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem co ZiateK i Assassin_Master robie tak jak jest napisano w poradniku niekorzystam z laptopu ale i tak Madison w zna adres, wiecie moze o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych zbugowanych pucharkow, sam wczoraj skonczylem heavy rain na 100% i potwierdzam, ze wszystko dziala jak ta lala i zero problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z laptopem i Madison jest prosta:

Wchpdzimy do pomieszczenia z laptopem: podchodzimy do laptopa (analog w dół), błędnie zgadujemy hasło (4 razy), pojawia się OK i scena leci dalej. Testujemy ściane i niszczymy ją radiostacją, dalej już każdy sobie poradzi. Kluczowe w tej scenie jest to, aby nie spojrzeć na monitor znajdującuy się ponad laptopem. Jeśli nie zganiecie hasła a spojrzycie na monitor na którym jest Shaun, Madison będzie znała lokalizacje.

add.pngadd.png

add.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko o trofeum Wyprobowany mistrz (trzeb ukonczyc wszystkie proby Ethana) trzeba je wszystkie zrobic podczas przechodzenia gry czy moge pozniej zrobic kazde osobno -gre juz ukonczylem ale pucharek nie wpadl bo niep rzeszedlem pruby motyla , teraz bede musial grac od nowa do konca czy wystarczy ze przejde probe motyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejsc od proby motyla do ostatniej proby. Tez mialem dokladnie taka sytuacje :) I przechodzilem gre praktycznie drugi raz, ale zajelo mi to polowe czaus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakończenia "Jak łzy w deszczu", gdzie Madison nie może zgadnąć hasła, to odp przysłana przez Piki nic nie daje. Mad ciągle zna adres, mimo że nie patrzyła na monitor nad laptopem. Ma ktoś inny pomysł, bo tak dziwnego problemu to jeszcze nie miałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakończenia "Jak łzy w deszczu", gdzie Madison nie może zgadnąć hasła, to odp przysłana przez Piki nic nie daje. Mad ciągle zna adres, mimo że nie patrzyła na monitor nad laptopem. Ma ktoś inny pomysł, bo tak dziwnego problemu to jeszcze nie miałem?

Ja miałem to samo. Prawdopodobnie grasz na drugim save. Spróbuj zagrać na innym. Mi to pomogło, chociaż bylem wkurzony, że musiałem praktycznie przechodzić wszystko od rozdziału "Zbieg".

Sebas19 i Assassin_Master, spróbujcie tak jak mówie.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zaladowaniu gry do ps3 od razu sciagnalem jakis wymagany patch, ale nic poza tym. Zakonczenia zdobylem bez problemow i uwazam tak jak Ziatek - pewnie gracie na zlym save albo macie brak saveowania. Jak nie mialem zadnego problemu a robilem to samo co wy z opcja saveowania.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje, że przez to,że nie mam patcha, bo grałem tak jak ZiateK od rozdziału Zbieg i nic nie dało. Spróbuję patcha ściągnąć i może wtedy się uda (z savem jest wszystko w porządku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko nie moge sobie poradzic w ch.31 chce aby ethan trafił za kratki znaczy do celi na komisariacie

Edytowane przez woombozza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po może ktoś?

Prawdopodobnie musisz dać się złapać w metrze, potem uciec z komisariatu i dać się złapać jeszcze raz w hotelu, wtedy nie da się już uciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna wpadła...Gra naprawde dobra. Oby tak dalej Quantic Dream.

Edytowane przez Kyokashin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktos ma problem z platyna prosze pisac posaiadam super poranik jak zrobic platynke !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z 2 trofeami... Mianowicie z "Sprytny Tata" oraz "Zbrodnia Doskonala".

Jesli chodzi o "Super Tate" to juz za 1 razem gdy przechodzilem gre powinno wpasc a nie wpadlo. Ukonczylemw wszystkie proby Ethana i wypilem trucizne, uratowalem syna a trophy nie wpadlo.

"Zbrodnia doskonala" - robilem wszystko wg poradnika, czyli: poczekalem az Hassan zginie, aresztowano Ethana w rozdziale "Zbieg", wyczyscilem wszystkie slady z rozdzialu "Manfred" (policja mnie nie zgarnela), pocalowalem Madison i jej wybaczylem, zostawilem Lauren w samochodzie (zginela), Madison zginela w rozdziale "U zabojcy" (udusiala sie, probowalem tez za 2 razem ja spalic ale to nic nie dalo), Jayden nie odkryl miejsca zbrodni (probowalem tez inaczej - znalazl adres, uratowal dziecko i zginal - tez nie zaliczylo).. Cos robie nie tak? Napisy ogladalem do konca, epilogi wlaczalem po 2 razy, zagralem nawe w 3 randomowe rozdzialy majac nadzieje, ze trophy wpadnie z opoznieniem - niestety nie wpadlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×