Skocz do zawartości
Hades26

Backup save'ów z gier na Memory Stick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problemik, dziś chciałem sobie pyknąc na MSticka savey z gry Tekken 5DR Online... wkładam kartę w czytnik, odpalam kopiowanie i... ku mojemu zdziwieniu nie można skopiować pliku z savem z T5 lecz tylko drugi plik, ten z profilem postaci .

Czy ktoś wie jak można zrobić kopię tego zabezpieczonego pliku? W przypadku wysiadki systemu/dysku tracę pokaźny zbiór punktów w rozgrywce online, co nie leży mi za bardzo

Będę wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam

Mam mały problemik, dziś chciałem sobie pyknąc na MSticka savey z gry Tekken 5DR Online... wkładam kartę w czytnik, odpalam kopiowanie i... ku mojemu zdziwieniu nie można skopiować pliku z savem z T5 lecz tylko drugi plik, ten z profilem postaci .

Czy ktoś wie jak można zrobić kopię tego zabezpieczonego pliku? W przypadku wysiadki systemu/dysku tracę pokaźny zbiór punktów w rozgrywce online, co nie leży mi za bardzo

Będę wdzięczny za pomoc!

Raczej się nie da, weź to na chłopski rozum, ludzie by sobie statystyki z neta ściągali.. a punkty z tego co mi wiadomo, są na twoim koncie PSS permanentnie więc nie powinno ci tego wyzerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacje na temat postępów nie są zapisane na twojej konsoli tylko na serwerach od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no dobra, zakładam że sypnie mi się dysk, i to co tam jest, czyli save z którego nie można zrobić backupa mi się wykasuje... to jeśli jest toto na serwerach gier, to po co mam T5savegame na konsoli i co to jest w takim razie?

W sumie macie rację w jakimś sensie, któregoś dnia, mój usługodawca internetowy TPSA zechciał mi podczas rozgrywki Online wyłączyć neta... bo mają czasami taki kaprys... i po załadowaniu na nowo profilu gry, dostałem karę za rozłączenie się w wysokości 1000pkt...

Gdzie sprawiedliwość?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sejwie masz ustawienia tp. ustawienia pada, postaci itp.

a sprawiedliwości nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czyli jak mi przyjdzie robić format konsoli... to dane takie jak wyniki w grze (nie online), ilość walk, statystyka itd poleci na łeb na szyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia. Chodzi o gry w singlu. I co z dodatkami, które są do gier np. do Motorstorm'a i RFOM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dodatki o ile wiem to są płatne do zassania z PSStore, jeśli już raz kupiłeś dodatek to na swoim koncie możesz ssać go do upadłego. Płacisz tylko raz. Co do saveów, właśnie, nie wiem co i jak, np save z Formula 1 i GTHD normalnie mi wszedł na Memory Stick'a, save z Tekken 5DR Online wszedł ale ten odpowiadający za nazwę 'grającego' ale już statusy i inne bajery z gry są na zabezpieczonym save'u który jest zablokowany przed kopiowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP już nie dało się skopiować save'u z Tekken'a 5 Dark Resurrection'a:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PSP już nie dało się skopiować save'u z Tekken'a 5 Dark Resurrection'a:(

Jak to nie? Mam PSP i T5DR i z karty normalnie robię kopię na inne nośniki danych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie? Mam PSP i T5DR i z karty normalnie robię kopię na inne nośniki danych...

Ale jak skopiujesz z powrotem na PSP to jest napisane, że save pochodzi z innej konsoli. Chyba, że to ja się pogubiłem (miałem wtedy w domu 4 PSP:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×