Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szef forum

ja mam karte kredytowa Mastercard PKO SILVER bez problemu kupuje nia na PSS US jeszcze gdzie indziej tej karty nie testowalem, Wirecard kupowalem z PSS US/UK/JAP

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba mieć konto PSN DE do niego, jest PSS FR ale potrzeba PSN FR, jest PSS JP, PSS HK, PSS CHDRL i pewnie wiele innych ale żeby robić zakupu w jakimś PSS to trzeba mieć konto w tym kraju i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam ( ;)pewnie dziwne ;)) pytanie

A mianowicie takie.Nie posiadam karty kredytowej a także nie mam dostepu  a bardzo bym chce mieć stora i kupować gierki.Czy istnieje możliwość np. żeby ktoś założył (osoba która ma karte kredytową) konto w store podał mi maila i hasło stworzył bym go u siebie potem  przelewał bym tej osobie odpowiednią kwote na konto bankowe a ona na store.Pewnie to niemożliwe ale zawsze trzeba się upewnić.Jeśli ktoś zna inny sposób i działa to prosze napisać jaki :( <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się da. Robiliśmy takie i podobne akcje. Wszystko jest kwestią dogadania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo inną osobe którą znasz bardzo mi zależy bo gotuje sie aż we mnie jak słysze co tam dają i co będzie.Kurcze wszystko już mam żeby w domu było next-genowo  ;D a tu jednej z podstawowych funkcji brak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam eKartę z mBanku (waluta USD oczywiście) i udało mi się zasilić konto w PS Store amerykańskim.

Czy za doładowanie konta na PS Store kartą kredytową jest pobierana jakaś opłata? Mi pobrało 1 PLN.

Wogle jakaś dziwna sprawa jest u mnie. Doładowałem eKartę na 25 zł (było to wszystko co miałem na głównym rachunku). Najpierw chciałem spróbować, czy na brytyjskim PS Store się uda doładować, więc podałem dane karty. Najmniejsza kwota jaką można było doładować to 5 funtów (nie miałem tyle na ekarcie) więc oczywiście jakiś błąd wyskoczył.

Poszedłem do PS Store USA. Podaje dane karty, wybrałem 5 USD i potwierdziłem. Tu nie było żadnych problemów - kasa od razu pojawiła się w wirtualnym portfelu.

Wszystko to działo się w poniedziałek. Dzisiaj (w środę) loguje się w mBanku, patrze na dostępne środki a tu ZONK: -13,57 PLN. Przyznam, że się zdziwiłem, ponieważ z eKarty nie da się debetu zrobić na koncie. Gorączkowo zacząłem przeglądać historię rachunku. PLAYSTATION NETWORK/877-971-76  Kwota operacji: -13,57  saldo: 11,43  PLN. Zgadza się. -13,47 PLN to jest to 5 dolarów, które wpłaciłem na PS Store a 11,43 PLN to to co zostało z 25 złotych, którymi zasiliłem eKartę. Jeszcze dziwniejsza sprawa, że na dostępnych środkach eKarty jest 9,65 PLN zamiast 11,43.

Myślę sobie, K***a, coś im sie musiało pochrzanić. Dzwonię na mLinię i pytam się babki jaki związek mają transakcję eKarty ze stanem mojego konta, przecież to tak jakby dwa oddzielne rachunki, więc czemu mam debet. Ta mi zaczęła gadać, żebym się kontaktował z serwisem, w którym dokonywałem zakupów. Po 5 minutach czekania powiedziała, że w histori rachunku mam następujące transakcję: -13,57 PLN PLAYSTATION NETWORK/877-971-76 , natomiast w oddzielnej zakładce ''Blokady i zawieszenia'' : -13,35 PLN PLAYSTATION NETWORK 877-971-7669(nie wiem co to wogle jest!!!) , -1PLN PLAYSTATION NETWORK 877-971-7669, -1PLN PLAYSTATION®NETW ORK. Zwróćcie uwagę na to, że 3 transakcję z PS Network mają ten sam numer (877-971-76 ), czyli tyczą się one konta amerykańskiego. Jedno jest pewne, moja próba zasilenia eKartą brytyjskiego PS Store nie ma z tym żadnego związku, wszystko sprowadza się do amerykańskiego sklepu.

Teraz muszę czekać aż te wszystkie transakcję zostaną zaksięgowane i dopiero wtedy mogę składać reklamację.

Wiem, jest to strasznie poplątane i zapewne trudno jest wam coś z tego zrozumieć, ale... Czy Ktoś ma zielone pojęcie o co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emot

Jak kupuje na amerykanskim ps store i mam podac dane adresowe właściciela karty to nie moge zmienic kraju na Polska. Czy mimo, że widnieje tam USA to będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis004

Mam zonka z zakupami confused.gif Dostaje info od PS Store: "Your creditcard information could not by updated. Please try again in a few minutes." Wiecie co robie źle ?? Wczoraj też dostałem takie info qwa confused.gif Kartę mam podpisaną DAWID LITWINIUK-JAKUB Jak wpisze taką nazwę w account managment to przy zakupach dostaje znowu info, że mam złe dane smile.gif Jak mam wpisane samo DAWID LITWINIUK to dostaje to info co na początku pisałem. Korzystam z WireCard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Też to miałem, jak za dużo razy próbowałem jedną kartą płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis004
Też to miałem, jak za dużo razy próbowałem jedną kartą płacić.

Tylko ja założyłem ta MasterCard i za 1 razem dostałem takiego strzala z liscia :/ i co zrobiłeś, że zaczeło działać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Tylko ja założyłem ta MasterCard i za 1 razem dostałem takiego strzala z liscia :/ i co zrobiłeś, że zaczeło działać ??

Nie zaczęło ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis004
Nie  ;D

Haha :) ale co nie ?? Nie zaczeło działać ?? Czy co ?? :) Mam 15 Euro na tym całym WireCard a TK: DR jeszcze nie ma u mnie na HDD a być musi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Ściągnąłem sobie Tekkena DR już dość dawno, parę dni temu kumpel kupił sobie konsolkę i chciałem od razu wrzucić mu bijatykę na dysk. Niestety bez powodzenia. Przy próbie instalacji pojawia się komunikat o korupcji..itd itd. Proszę o pomoc, najlepiej osoby które robiły zrzutę na gry z ps strore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Hmm a jak to robicie wyciągasz dysk z konsoli ? Jeśli już to wpisujesz swoje dane na jego PS3 i wchodzisz na PS Store (swoje na jego PS3 i ściągasz) Jeśli nie działa to Sony już może nie pozwala na takie korupcje czy jak to tam nazwałeś i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

arab źle się gra ściągnęła i dlatego wyskakuje błąd o nielegalności ? wiesz, sciągalem ją już 4 razy więc pozostało ostatnie ściągnięcie.. jesteś pewien, że to jest tego przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś o komuniakcie korupcji nie nielegalności. Co do ilości ściągnieć - chodzi o ilość maszyn korzystających z jednego konta - jeżeli z danego konta korzysta tylko jedno PS3, możesz sciągać dowolną ilość razy. Analogicznie, każda następna konsola inna od pierwszej dopisanej do konta, zmniejsza ilość możliwych do podpięcia do danego konta konsol. Maksymalnie możesz się daną grą podzielić z 4 innymi konsolami (+1 twoja). Przy sciąganiu ze sklepu sprawdzany jest numer seryjny konsoli... czy w tej kwestii coś się zmieniło - nie wiem, jak na razie funkcjonowało to bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Arab zassałem jeszcze raz bez usuwania konta i działa, wiec dzieki.

btw nie wiedzialem ze wersje 40gb mają wiecej ubytkow niz tylko pojemnosc dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem ze mam dobra karte zeby kupic gre ale mam problem z wpisaniem adresu najprawdopodobniej

Prosze o pomoc

Street Adres 1 : daje nazwe ulicy

Street Adres 2: nrbloku

Street Adres 3: nrmieszkania

State/Province: Zostawiam puste bo nie wiem co tam trzeba wpisac

Zip Code : 65001

Czy robie cos zle ?

a w danych z karta tak

Visa

Imie Nazwisko

1111 1111 1111 1111

07 2009

111

PROSZE POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

to zalezy od pss ja np moge kupowac na usa a na uk nie. Probowałeś na usa? jak nie to sprobuj a jak cos wpisz ulice nr bloku i mieszkania w adress 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim PS Store kupujesz?

Ja np na francuskim nie mogę a na usa jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra probowalem teraz na us i

podac mam swoj kod pocztowy?

i province mam jaki dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć kod pocztowy adekwatny do stanu który podajesz. Wpisz w google stan jaki podałeś zip code albo postal code i znajdzie Ci. Szczególnie ważne są pierwsze cyfry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×