Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z Was orientuje się czy w PSS PL można płacić eKartą mBanku ?

pozdrawiam

na 100% nie powiem, ale sądzę że tak, bo jest to wirtualna karta kredytowa zrobiona aby płacić w sieci z tego co słyszałem wszędzie jest akceptowana, więc tutaj powinna też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Chce doładować konto na pss, wszystkie dane wpisałem i jest ok, ale gdy wybieram ilość kasy i daje dalej pisze mi, że nie mam portfela (wallet). Co mam zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PSS USA ją akceptują więc chyba w Polsce też pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka
Mam taki problem. Chce doładować konto na pss, wszystkie dane wpisałem i jest ok, ale gdy wybieram ilość kasy i daje dalej pisze mi, że nie mam portfela (wallet). Co mam zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

A jakie to konto master czy sub jak sub konto to stworz nowe master account

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W opisie rzeczy, które będą PSS Pl była Crash Bandicoot 3: Warped. Patrzę a go nie ma. Może mi ktoś wytłumaczyć jego nieobecność ? A może jest, tylko pod inną nazwą...

2. Słyszałem iż PSS pobiera pieniądze z karty za nic. Czy to prawda? Jeżeli tak, to kiedy pieniążki są zwracane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z DWÓJKĄ TO NIE WIEM, O CZYM MÓWISZ, ALE DOMYŚLAM SIĘ, ŻE CHODZI O WALLET (VALET - WTAJEMNICZENI WIEDZĄ) - CZYLI O PORTFEL, KTÓRY ZASILASZ PRZED NABYCIEM, NO I TE PIENIĄDZE SĄ NIE DO ODZYSKANIA FAJNIE NIE?

Chodzi mi o to, że: Dodajesz forsę do portfela i chociaż nic nie kupujesz, to PSS bierze forsę za nic, tzn. systematycznie odejmuje ci pod dwa złote czy coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Hmm, widzę że skasowano moją wypowiedź, tego nie wie nikt dlaczemu, ale OK ...zatem zrobić pozostało wielkie litery w przeglądarce, ech Ci Moderatorzy - pozdrawiam, bo nigdy chyba nie byli na imprezie i nie pili alkoholu - współczuję.

Co do sprawy pieniędzy, to jakieś brednie, które jeżeli mają miejsce, to chwyć za telefon i 997 i zgłoś, bo nie mają prawa, bo PSS jest usługą darmową. A produkty płatne, oczywiście po wybraniu do zakupu i zatwierdzeniu, pomniejszają portfel o daną sumę. To wszystko.

EDIT

1. Korzystając z okazji, mam pytanie i ja, czy trzeba dodawać kasę do portfela, czy też można w sklepie wybrać coś i za każdym razem podawać dane karty i w taki sposób kupować?

2. Jeżeli nie, to jakie jest bezpieczeństwo kupowania przez portfel, kartę konfiguruję na swoim koncie, a jak ktoś pozna moje hasło, to zasili mój portfel kasą jak nic? Czy też są jakieś zabezpieczenia, że jak ktoś pozna moje hasło, to nie zasili, bo coś?

Serdeczne dzięki. Teraz tylko czekam na odpowiedź na pierwsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Serdeczne dzięki. Teraz tylko czekam na odpowiedź na pierwsze ...

Niestety nie doslaliśmy narazie Crasha 3 jest tylko pierwszy.

Co do pobierania systematycznie nic ci nie może pobierać, to by było oszustwo, pobiera po 2-4 zł gdy wklepujesz info karty i potiwierdzasz, ale te kase dostajesz z powrotem w tym samym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie brak Crasha 2 i 3. Z dwójką były podobno jakieś problemy, ale Medevil już się pojawił, a Lisa do dzisiaj nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hmm to może ja dodam coś do tematu co wiem... Wczoraj zarejestrowałem się w PSS PL i kupiłem Tekken 5DR Online za 79zeta, moja karta z mBank nie wchodziła więc zarejestrowałem kartę żony z Inteligo i obyło się bez większych problemów ale podczas rejestracji karty przed zakupieniem walneli mojej żonie 1zł z konta za rejestrację karty... i nie wiem czemu itd!? Zakładam że robią to każdemu tak więc 1000osób x 1zł to już mają tysiaka do przodu!... O innych opłatach poza tym za co płacisz nie wiem.

Inna sprawa, nie trzeba sobie doładowywac portfela bo po co ładować konto (portfel w PSS PL) jeśli możesz nic nie kupic nigdy, ma to jakiś sens jak wyjdą u nas zdrapki (prepaid) do PSS PL i będziesz chciał sobie konto w PSS PL doładować.

Apropo, może zadam tu pytanie i ktoś będzie znał odpowiedź...

Zakładamy że kupiłem kilka gierek w PSS PL, pech chciał że robię format konsoli i wszystko co wgrane robi rip... od nowa ustawiam konsolę, rejestruje się na dane z PSS PL jakie miałem poprzednio i:

1. Czy gry zakupione a których już nie mam po formacie mogę ssać za darmo czy muszę je na nowo kupić?

2. U kumpla rejestruje się na jego PS3 z moimi danymi z PSS PL i jemu ssam np zakupionego przeze mnie Tekken 5DR Online, jak to rozwiązują jeśli ktoś pozna dane llogowania mojego konta?...

3. Czy giery zassane można np zgrać na jakiś zewnętrzny HDD aby obejść ssanie na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam

Hmm to może ja dodam coś do tematu co wiem... Wczoraj zarejestrowałem się w PSS PL i kupiłem Tekken 5DR Online za 79zeta, moja karta z mBank nie wchodziła więc zarejestrowałem kartę żony z Inteligo i obyło się bez większych problemów ale podczas rejestracji karty przed zakupieniem walneli mojej żonie 1zł z konta za rejestrację karty... i nie wiem czemu itd!? Zakładam że robią to każdemu tak więc 1000osób x 1zł to już mają tysiaka do przodu!... O innych opłatach poza tym za co płacisz nie wiem.

Inna sprawa, nie trzeba sobie doładowywac portfela bo po co ładować konto (portfel w PSS PL) jeśli możesz nic nie kupic nigdy, ma to jakiś sens jak wyjdą u nas zdrapki (prepaid) do PSS PL i będziesz chciał sobie konto w PSS PL doładować.

Apropo, może zadam tu pytanie i ktoś będzie znał odpowiedź...

Zakładamy że kupiłem kilka gierek w PSS PL, pech chciał że robię format konsoli i wszystko co wgrane robi rip... od nowa ustawiam konsolę, rejestruje się na dane z PSS PL jakie miałem poprzednio i:

1. Czy gry zakupione a których już nie mam po formacie mogę ssać za darmo czy muszę je na nowo kupić?

2. U kumpla rejestruje się na jego PS3 z moimi danymi z PSS PL i jemu ssam np zakupionego przeze mnie Tekken 5DR Online, jak to rozwiązują jeśli ktoś pozna dane llogowania mojego konta?...

1Zł pobrali do weryfikacji, odzyskacie to z powrotem na konto

1. Możesz je pobrać jeszcze raz za darmo, na górze masz przycisk download list i tam wybierasz.

2. Nijak =] możesz tak robić na 5 konsol, możesz pliczek ściągnąć i nic ci nie zrobią =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProroK, Ty siedzisz chyba dzień i noc na forum, ponad 800 postów to prawie jak biblia:) ale gonię Cię...

A może znasz odp na moje 3 pytanie z góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można - w XMB nie masz możliwości kopiowania gier na karty pamięci itp. Możesz próbować podłączyć HDD konsoli do komputera, ale sądzę że miejsce z grami jest jakoś zabezpieczone, pozatym pewnie jest inny format plików. Reasumując - mniej kombinowania jest z ponownym ściąganiem. Formatu nie robi się codziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prowda to prowda, zatem lepiej nie kombinować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien bardzo głupi problem. Mianowicie po zrobieniu update do fw 2.0 nie mogę nic ściągnąć z Playstation Store :/ Wyskakuje mi błąd połączenia i kod 80710723.

Przeszukałem wszędzie na internecie, że jest to problem z portami, które muszą być otwarte ale w moim przypadku to odpada ponieważ wcześniej wszystko działało jak należy a dodatkowo porty mam cały czas otworzone dla PS3 :/ Ma ktoś jakiś pomysł?

Dodam, że przeglądarka, granie online w pes2008 jak i samo przeglądanie playstation store działa.

Z góry dzięki.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz połaczenie WIFi to wykasuj je i ustan na nowo (nowa konfiguracja) jeśli masz połaczenie kablem to wyłącz router lub co tam masz z sieci i włącz go ponownie za jakieś 10min lub zresetuj go w jego menu. To powinno cos poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz połaczenie WIFi to wykasuj je i ustan na nowo (nowa konfiguracja) jeśli masz połaczenie kablem to wyłącz router lub co tam masz z sieci i włącz go ponownie za jakieś 10min lub zresetuj go w jego menu. To powinno cos poradzić...

Mam połączenie kablem- router był restartowany wielokrotnie bo nawet ustawiałem PS3 jako DMZ co i tak nic nie pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz modem z prądu na jakąś minutę i podłącz ponownie. W chello zawsze działa jak są problemy z połączeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny problem... no w moim przypadku dalo rade 1 rzecz sciagnac ( theme ) po updatie a potem nic nie rusza... opisalem problem w temacie "problem z frimware 2.0"... to nie jest problem z portami itp... net i wszystko dziala ale sciagac nie mozna :/ wgle nie rusza sciaganie... czyzby wadliwy 2.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam identyczny problem... no w moim przypadku dalo rade 1 rzecz sciagnac ( theme ) po updatie a potem nic nie rusza... opisalem problem w temacie "problem z frimware 2.0"... to nie jest problem z portami itp... net i wszystko dziala ale sciagac nie mozna :/ wgle nie rusza sciaganie... czyzby wadliwy 2.0 ?

Dokladnie tak samo mam. Wszystko dziala oprocz sciagania.

Wylaczylem router na dobre 5 minut i.... nic :/

Ktos ma jeszcze jakis pomysl? Poszukam gdzies na zagranicznej stronce jakichs informacji.

Pzdr.

Edit.

Wlaczylem pasek informacyjny- zwiecha konsoli.

Wlaczylem konsole z przywracaniem fabrycznych ustawien- nic nie daje.

Internet Connection Test- wszystkie Succeed oraz NAT2 czyli tak jak wczesniej.

Granie w Skate Online- nie dziala.

Granie w PES2008 Online- dziala (dziwne co nie?).

Z mojego punktu widzenia Sony dalo takiego ciala z tym update'm ze przesada.

Pozniej potestuje jeszcze pare gierek online jak wypije kilka glebszych i sie uspokoje.

Pzdr raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie router tylko modem! Jak wyłączysz router to nic się nie dzieje bo i tak ma zapisane ustawienia. Jak wyłączysz modem na nowo pobiera IP i często sprawia że net zaczyna działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie router tylko modem! Jak wyłączysz router to nic się nie dzieje bo i tak ma zapisane ustawienia. Jak wyłączysz modem na nowo pobiera IP i często sprawia że net zaczyna działać...

A skad ja mam Ci wziac modem? Jesli mowisz o PS3- wylaczane bylo nie raz polaczenie w niej na dluzej niz 20 sekund.

Internet mam od dostawcy podpiety pod router juz od 4 lat. Pod router podpiete 2 kompy, laptop no i PS3 z czego max na raz wlaczone sa 2 kompy lub 1 i PS3 a internet to 1,5 Mbit.

Aha poprawka- Skate Online dziala- przed chwila zagralem i nawet przegralem z wrazenia

Co jeszcze nie dziala? Ano Folding@Home co mnie bardzo zdziwilo- przy probie pobrania pakietu wyskakuje blad, odczekuje sie te sekundy i znow to samo :/

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby chodzilo o modem czy router to wgle neta bysmy nie mieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad ja mam Ci wziac modem? Jesli mowisz o PS3- wylaczane bylo nie raz polaczenie w niej na dluzej niz 20 sekund.

Internet mam od dostawcy podpiety pod router juz od 4 lat. Pod router podpiete 2 kompy, laptop no i PS3 z czego max na raz wlaczone sa 2 kompy lub 1 i PS3 a internet to 1,5 Mbit.

Aha poprawka- Skate Online dziala- przed chwila zagralem i nawet przegralem z wrazenia

Co jeszcze nie dziala? Ano Folding@Home co mnie bardzo zdziwilo- przy probie pobrania pakietu wyskakuje blad, odczekuje sie te sekundy i znow to samo :/

Pzdr.

Mnie kabel z internetem wchodzi do modemu kablowego i z niego wychodzi RJ45 do routera, a z routera tego samego typu kablami leci sygnał do kompa/PS3 więc jeśli nie masz modemu to nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy można w PSS sciagać pliki i jednoczesnie wyjsc do menu XMB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×