Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz założyć konto na USA UK lu JAP bo w Polsce usługa jest nie dostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekoko

czy mozna sciagac dema z ps store-USA ,jesli tak to jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien ale z tego co czytalem to wystarczy zrobic konto w ktorym jako kraj zamieszkania ustawi sie USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mozna sciagac dema z ps store-USA ,jesli tak to jak to zrobic?
Nie ma żadnego problemu. Ustawiasz konto master w usa i ściągasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Otoz chcialbym sobie kupic tekkena w ps store i nie wiem jak to zobic. Gra razem z podatkiem kosztuje chyba 20$~, czy beda oprocz tego jakies dodatkowe koszto zwiazane z przelewem za granice? Mam konto w multibanku i karte visa czy jest w tej sytuacji mozliwosc zakupu? Z reguly sam staram sie dojsc metoda prob i bledow do takich bajerkow ale tu chodzi o kaske i nie chcialbym zeby zaginela po drodze. Prosze wiec o poradnik jak krok po kroku dokonac zakupu gry w ps store, mysle ze przyda sie nie tylko mi ;p Btw przetestowal ktos juz tego szpila ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tagor

Słownik ang-pol do ręki i jazda ;-)

Jeśli płaciłeś już tą kartą w necie, to tu działa to identycznie. Po prostu musisz sobie wypełnić portfel, czyli zadeklarować jakąś kwotę, np. 20$. Później wchodzisz do sklepu i kupujesz. Karta obciążona jest kwotą zakupu. Żadnych przelewów nie robisz, cła też nie płacisz. Konsola pobiera grę i grasz :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

no ok, wypelnilem dane karty i nastepnie wyswietla sie adres jaki podalem podczas rejestracji w ps network tylko ze jak daje dalej to wyskakuje ze adres bledny :/ to ma byc adres posiadacza karty ? jesli tak to nie ma mozliwosci zakupu jesli nie mieszka sie w kraju z ktorego jest ps store czyli w polsce gry nie zamowie, bo da sie zmienic ulice itd ale nie da sie tam zmienic kraju

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tagor

O ile dobrze pamiętam, te dane można zmienić. Czytałem też (nie przećwiczyłem) że jest możliwość zarejestrowania drugiej tożsamości. W każdym razie ja jestem zarejestrowany w usa, a zapłaciłem karta mBanku...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam, te dane można zmienić. Czytałem też (nie przećwiczyłem) że jest możliwość zarejestrowania drugiej tożsamości. W każdym razie ja jestem zarejestrowany w usa, a zapłaciłem karta mBanku...

Można zmienić adres ale nie można zmienić kraju. Mam cały czas USA. Ćwiczyłem to z kartą mBanku i dupa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Strasznie mnie drazni ze nie moge tam nic kupic, jakby nie mogli zrobic jakiejs opcji przelewu czy cos :/  przydalaby mi sie jakas bijatyka a vf5 wg mnie nie jest wart takiej kaski

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Strasznie mnie drazni ze nie moge tam nic kupic, jakby nie mogli zrobic jakiejs opcji przelewu czy cos :/  przydalaby mi sie jakas bijatyka a vf5 wg mnie nie jest wart takiej kaski

Patyk przecież to jest specjalna, przemyślana taktyka SONY, żeby nie można było nabywać gier w ten sposób...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

nierozumiem, przeciez jakby szlo przelac kase w inny sposob to zarobiliby wiecej, pozatym jako polak czuje sie zdyskryminowany i troszke ograniczony bo np nie moge kupic durnego tekkena a taki anglik moze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no comments Patyk, mnie też to wnerwia!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Może zebrał by do kupy wszystkie info, jak zakładając konto w naszych bankach i jakimi kartami da się ich oszukać i zrobić zakupy? Z tego co wiem to kilka osób przecież już kupiło mając polskie karty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Tylko ze jesli dobrze zrozumialem opis to musi byc dochod miesieczny minimum 700 zeta, o ile sie nie myle tylko takimi kartami da sie placic w ps store na chwile obecna, w multibanku da sie chyba placic karta ktora dostaniemy jak mamy kobel dochodu miesiecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cysio

Sadze ze kazda da sie placic ktora umozliwia dokonywanie platnosci w internecie (np. inteligo ta zwykla electron i eKarta mbanku) reszta electronów w wiekszosci nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sadze ze kazda da sie placic ktora umozliwia dokonywanie platnosci w internecie (np. inteligo ta zwykla electron i eKarta mbanku) ...

No właśnie się nie da. W tym jest problem.

Osobiście nie mam za bardzo ochoty zakładać kolejnego konta w nowym banku tylko po to by zrobić zakup w PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

napewno sie nie da, ekartą z ing ktora sluzy WYLACZNIE do platnosci w internecie sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut3k-pl
Sadze ze kazda da sie placic ktora umozliwia dokonywanie platnosci w internecie (np. inteligo ta zwykla electron i eKarta mbanku) reszta electronów w wiekszosci nie dziala.

Hi.

Da rady placic eKarat z mBanku - ta taka wirtualna do platnosci w internecie ??

Czy musze miec normalna wypukla VISE bo normalna VISA ELECTRON z mBanku nie dziala.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka odpowiedź: żadną kartą mBanku nic nie kupisz. Potrzebujesz kartę banku z kraju, na który masz zarejestrowane konto w PSNet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cysio

Czyli wychodzi na to ze placac mastercard nie sa w stanie sprawdzic z jakiego kraju jest ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×