Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Z polskiego psn raczej jest po Polsku. Natomiast od tego komentarza więdną uszy, więc na dłuższą metę nie polecam grać w ten sposób.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy by dodać fundusze z vouchera za 100zł trzeba podawać dane konta bankowego?

Danych konta nigdy się nie podaje przy koncie SEN. Co najwyżej karty płatniczej/kredytowej.

Do voucher'a nigdy nie potrzeba danych bo już za niego zapłaciłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę doładować amerykańskie konto przy użyciu PayPala, czy nie da rady ze względu na polski adres w PayPalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady Polskim PP.

A da radę założyć ameryckiego PP mając tylko polskie konta bankowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś mieć amerykańską (może być wirtualna) kartę kredytową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z kolejnym pytaniem ;) Ktoś ma wypróbowaną kartę, którą mógłbym bez przeszkód założyć?

Można kupić doładowania na allegro i wychodzą one taniej niż stoi dolar (dzięki kuponom), ale zawsze jest tak, że brakuje mi 1 lub 2 dolarów na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej ci wyjdzie jak będziesz je kupował na Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z kolejnym pytaniem ;) Ktoś ma wypróbowaną kartę, którą mógłbym bez przeszkód założyć?

Można kupić doładowania na allegro i wychodzą one taniej niż stoi dolar (dzięki kuponom), ale zawsze jest tak, że brakuje mi 1 lub 2 dolarów na koncie.

Tak jak napisał malpka, kupuj zdrapki na amazonie. Stwórz sobie dodatkowy adres w USA (łącznie z telefonem) w jakimś stanie bez podatku (masz 5 do wyboru Oregon, Alaska, Montana, New Hampshire, Delaware) i wtedy płacisz za zdrapki swoją choćby polską kartą kredytową jaką masz do amazona podpiętą. Osobiście mam konto założone na amazon.de, ale tymi danymi logujesz się bez problemu na amazon.com, adres dostawy zmieniasz na ten amerykański, kupujesz i kod dostajesz od razu i dodatkowo na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli u mnie działa cały dzień i właśnie kupiłem kilka gier. Ale z PC leży i kwiczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CI działa i transakcja przejdzie to nie będzie problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko nie za dużo żeby nie było bana ;)

Znajomy miał dziwny błąd który każdą grę dodawał do konta i nie pobierało za to kasy. Naklepał kilka tysięcy funciaków i w rezultacie skończyło się sądem (Sony chciało wymusić pieniądze za te wszystkie gry) a rezultatem była blokada konta na PSN.

Na PS4 ma "świeże" konto i w końcu może grac online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można dodać środków do portfela z karty voucher ): 
Ma ktoś te same problemy? Mi wyskakuje "Wystąpił błąd"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN nie działa w pełni. Wstrzymajcie się z wszelkimi zakupami do czasu oficjalnego potwierdzenia przez Sony pełnego funkcjonowania PSN.

Jeszcze się nie pozbierali po ataku hakerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze zawsze dają znać po takich akcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PSN nie działa w pełni"
"ataki hakerów"
"działa ale z poziomu PC a nie konsoli"

"działa ale z poziomu konsoli, a nie PC"

Skoro jednym działa, a drugim nie działa, to raczej nie jest to globalny atak hakerów, tylko może przeciążenie serwerów? Są Święta, dużo osób ma wolny czas itd.

Ja jakoś nie mam problemów, żeby połączyć się np. z GTAO, albo wejść do PS Store.
Natomiast widzę na forum w temacie od PS4 i tutaj, jedno wielkie narzekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Destiny. Myślę sobie "fajnie, popykam chwilkę". Wkładam płytkę do czytnika, ściąga łatkę - ale oczywiście jest kłopot ze ściągnięciem jakiegoś pistoleciku dla posiadaczy PS3 bo siadł PS Store. No i w związku z tym mam póki co podkładkę pod kufel z piwkiem. Szkoda.

 

Sony to nie PKP. Powinni wiedzieć, że w Święta kilka osób więcej może chcieć zagrać. I takie kłpopty z PS Store tylko utwierdzają mnie w słuszności bycia przeciwnikiem elektronicznych wersji gier. tylko nośniki. ;)

 

To czekam sobi na spokojnie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PSN nie działa w pełni"

"ataki hakerów"

"działa ale z poziomu PC a nie konsoli"

"działa ale z poziomu konsoli, a nie PC"

Skoro jednym działa, a drugim nie działa, to raczej nie jest to globalny atak hakerów, tylko może przeciążenie serwerów? Są Święta, dużo osób ma wolny czas itd.

Ja jakoś nie mam problemów, żeby połączyć się np. z GTAO, albo wejść do PS Store.

Natomiast widzę na forum w temacie od PS4 i tutaj, jedno wielkie narzekanie.

 

No właśnie też mi to wygląda na po prostu przeciążenie serwerów w związku z bardzo dobrymi przecenami w wielu krajach, wszyscy się rzucili na gry. Za pewne coniektórzy, szczególnie Ci pracujący w dużych korpo wiedzą do jakich nieczystych gierek są zdolne duże firmy, więc zwalenie na hakerów aby wyjść z tego obronną ręką nie byłoby niczym szczególnym.

 

I jeszcze mowa o DDOS (http://www.pssite.com/news-38611-lizard_squad_spelnil_swoje_grozby__psn_i_xbox_live_zhakowane.html,) który tylko potwierdza, że to tylko przeciążenie. Snuć spiski możemy :) pewnie wielu rzeczy i tak się nigdy nie dowiemy :) Miejmy nadzieję, że nikt nie straci żadnych pięniędzy z konta bankowego lub konta na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ,

 

mam pytanie: jak skontaktować sie z obsługą sklepu ?

 

problem mam następujący zakupiłem PES 2015 Pro Evolution Soccer - Digital Exclusive Pack

ściągnąłem na jedną konsolę i chciałem pobrać na drugą konsolę ( obie PS3)

wyskakuje mi komunikat: że już na dwie konsole pobrałem i żeby z jednej usunąć.

Nie za bardzo wiem jak zgłosić reklamacje .

pomożecie?

z góru dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×