Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

O tym to nawet nie myślę ;)

Dobra, za chwilę do domu, odpalę pobieranie i spróbuję włączyć Skyrim - zobaczymy czy zatrybi i czy pobieranie będzie śmigać w tle ;)

Przy Skyrimie powinno ściągać ;), bo mój brat w Skyrima pocinał w trakcie ściągania Enemy Fronta i ME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mogę kupić subskrypcję PS+ na 365 dni (cena w PSN 195zł) poprzez wykupienie i doładowanie dwoma kartami zdrapkami po 100zł? Wyniosłoby mnie to wtedy 2 x 86,90zł (po tyle są na inexus.pl obecnie) czyli 173,80zł i piątak by jeszcze w portfelu na koncie został.
Dobrze kombinuje? Nie dostanę za to żadnego "bana"? Bo taniej chyba subskrypcji nie wykupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało brać. Sony nie patrzy skąd i jak weźmiesz kasę - doładuj portfel dwiema zdrapkami lub kartą i wio!

BTW, jak dobrze poszukasz, to znajdziesz kod na plusa i za ok. 160 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jaśniej? :D Wydawało mi się, że bardzo dobrze poszukałem i taniej nie znalazłem niż te 173,80zł :( Chociaż na PM podrzuć to źródło!
Tylko na pewnym dużym forum jeden z użytkowników proponował kody za 150zł, bo dostaje je o ile dobrze zrozumiałem z punktów lojalnościowych za tankowanie benzyny. Ale to rzecz jasna raz na jakiś czas, a ja chciałbym zakupić PS+ w najbliższych dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keye.pl. fabrykakluczy.pl kody rabatowe z aplikacji mobilnej Allegro itp. ;)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim śmigał podczas ściągania Bioshocka więc luz - kwestia tego ściągania.. bite 8h a miałem 84%.. dopiero dobiłem do końca dziś rano. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że PS3 ma 256MB ramu na gry + system.

Nie wymagaj od tego sprzętu nie wiadomo czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat konfiguracja jest dla mnie wystarczająca ;) instalacja przebiegła szybko i sprawnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas temu było sporo promocji gier za 21 zł. np. Sleeping Dog czy Mirror's Edge ktorych nie zdążyłem kupić.  Teraz widze, że ceny są już normalne.  Czy jest jakaś rozpiska, albo macie jakieś informację czy jakieś gry znowu będą w promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal masz promocje na gry i DLC od 2K. Zerknij w store na stan faktyczny, a w sprawie przyszłości kolega wyżej już Ci wskazał źródło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przeszukałem internet i nie znalazłem zadowalającej mnie odpowiedzi, przepraszam jeżeli przeoczyłem. 

A więc tak. Wyjechałem za granice i zakupiłem drugą konsole ps3. Na starej miałem dużo kupionych i ściągniętych gier. Po zalogowaniu się na psn oczekiwałem że stare gry znajdą się i na  tej konsoli lecz tak się nie stało. Jest możliwość odzyskania gier i postępów? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miały znaleźć się na tej konsoli? Harry Potter jesteś czy Mary Poppins? ;)

Na ilu konsolach wcześniej się logowałeś swoim kontem? Możesz mieć konto aktywowane na 2 na raz.

 

Wejdź do PS Store > lista pobierania (czy jakoś tak - po lewej na samym dole obok realizacji kodów) > zaznaczasz tytuły które jeszcze raz chcesz pobrać lub po prostu wyszukujesz w pozycjach w sklepie.

Same się magicznie nie pobiorą.

...i tak na każdym koncie na którym miałeś gry na poprzedniej konsoli,

Jeżeli jakimś cudem logowałeś się na 2 konsolach wcześniej i wyskoczy ci błąd że nie można aktywować licencji to musisz zrobić awaryjny reset konsoli przypisany do konta (z poziomu PC - można to zrobić raz na pół roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa Store z poziomu konsoli?? od wczoraj pojawia się mi się że trwa aktualnie konserwacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa Store z poziomu konsoli?? od wczoraj pojawia się mi się że trwa aktualnie konserwacja...

Wczoraj koło 16 mi działał. Znajomy po 20 kupował NNK też działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 16 mi działał. Znajomy po 20 kupował NNK też działało.

No przed chwilą wszedłem i "trwa konserwacja", nie ważne na jaki wejdę profil, mam to samo.

 

edyta: ok usunąłem aplikacje store, pobrałem na nowo i działa :)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka gierek kupionych na PS Store, ale postanowiłems sprzedać swoje PS3. Jednocześnie chciałbym, żeby osoba, któa ode mnie kupi konsolę mogła w nie grać. Wiem, że jak nic nie będe robił ze swoim kontem to tak będzie. Mam dwa pytania, na któe wydaje mi się, ze znam odpowiedź, ale chciaqłbym się upewnić. Jeśli deaktywuje swoje konto z poziomu konsoli to inne konta na tym samym PS3 stracą możliwość grania w zakupione przeze mnie gry, prawda? Jeśli deaktywuje kiedyś awaryjnie swoje konto z poziomu PC to inne konta na tym PS3 dalej będą mogły grać w zakupione gry, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kupilem sobie karte za 100zl zl do playstaion network na ps3  mam kase na koncie ale gdy chce kupic vc w nba2k14  to nie idzie nic kupic badz wiesza sie konsola ktos wie z kad ten problem ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli deaktywuje swoje konto z poziomu konsoli to inne konta na tym samym PS3 stracą możliwość grania w zakupione przeze mnie gry, prawda?

 

 

 

Tak

 

 

Jeśli deaktywuje kiedyś awaryjnie swoje konto z poziomu PC to inne konta na tym PS3 dalej będą mogły grać w zakupione gry, prawda?

 

 

Nie, nie będą mogły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma stworzone konto US (nawet jako drugie), to warto sprawdzić flash sale (tylko do poniedziałku). Jest całkiem sporo gier za mniej niż 1$ :shok:

 

https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-9_FLASHSALE15ALL

Aha,  w związku z tym, jakby ktoś wiedział, gdzie najtaniej można wyrwać kody PSN 10$ to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie na naszym polskim PSS i chcialem sie podzielic slotem z kolega z ktorym juz kilkukrotnie kupowalem gry i dzielilem sloty. Jednak po sciagnieciu tych podstawowych 6.78GB wyskakuje mu taki komunikat:

248a280b80f9f408128d11d4cfcafdc7.jpg

Ktos wie dlaczego? Ma moj profil z loginem i haslem na swoim koncie a gre probuje uruchomic od siebie. Moje konto ma ustawione jako podstawowe i z niego moze zagrac-ze swojego w/w komunikat.

edit: Podczas sciagania podstawowej wersji kolega przypadkowo usunal moj profil ze swojej konsoli a pozniej go dodal ponownie, moze to miec znaczenie?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie na naszym polskim PSS i chcialem sie podzielic slotem z kolega z ktorym juz kilkukrotnie kupowalem gry i dzielilem sloty. Jednak po sciagnieciu tych podstawowych 6.78GB wyskakuje mu taki komunikat:

Ktos wie dlaczego? Ma moj profil z loginem i haslem na swoim koncie a gre probuje uruchomic od siebie. Moje konto ma ustawione jako podstawowe i z niego moze zagrac-ze swojego w/w komunikat.

edit: Podczas sciagania podstawowej wersji kolega przypadkowo usunal moj profil ze swojej konsoli a pozniej go dodal ponownie, moze to miec znaczenie?

Może niech zaloguje się na twoje konto i w ustawieniach konsoli w PSN zrobi "Przywróć licencje"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Podczas sciagania podstawowej wersji kolega przypadkowo usunal moj profil ze swojej konsoli a pozniej go dodal ponownie, moze to miec znaczenie?

 

No zdecydowanie takie posunięcie ma znaczenie i jest to powód jego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od paru dni nie mogę wejść na PSS , po wejściu w recovery i wybraniu Przywróć System Plików wyskakuje mi coś takiego "system plików w pamięci masowej systemu jest uszkodzony" niby coś tam robi , uruchamia ponownie konsolę ale nadal nie mogę wejść do PSS.

Jakieś propozycje a moż też tak ktoś ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×