Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągam grę np. 1GB i ją trzeba jeszcze instalować ale po instalacji waży 1GB czyli to tak jakby się rozpakowywało? a instalka się usuwa? jak to z tym jest?

Ona się instaluje tak jak gry na PC - tylko że nie ma jakiejś wielkiej kompresji, dlatego zajmuje porównywalną ilość miejsca...

A Def Jam Icon na konsolach Europejskich chyba nie działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo w jaki sposob musze zaplacic te 80 zl jesli chce sciagnac tekkena dark i warhawka ? przelewem czy chodzi o te pieniadze ktore dodawalem do portfela przy rejrstracji ?

ps ; moze macie sposob zeby sciagnac te gry za darmo ? :DDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Doładowujesz portfel kartą kredytową, i za te pieniądze kupujesz i pobierasz gry, nie nie mamy tutaj takiego sposobu, i raczej się tego nie spodziewał, piractwem się brzydzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem to bylo desperackie pytanie ;]

a inne pytanie oplaca sie kupywac tego tekkena czy jest godny uznania jakie wasze uwagi i + i do niego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Jeśli lubisz bijatyki, cena jest wyśmienita, myślę, że z pośród wszystkich gier które mam, te za 250 zł i te z PSS, to właśnie w T5:DR grałem najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Tekken 5 to polecam... sporo polaków juz jest w online i jest ogólnie z kim pograć...

Co do piractwa, stary, wyluzuj, kup se marnego XKlocka lub PCta i tam se piractwo urządzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken online jest znakomity xD jak juz marudzisz o piraceniu to jest jeden sposob, nie do konca piracki ale tanszy, mozesz zrobic zrzute z kolegami i kupic gry taniej, jedynie w warhawka sobie nie pogracie bo warhawk moze byc tylko na jednym koncie. Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w jakimś poście powiedział, że karty VISA ELECTRON z banku Millennium nie da rady dodać do PSS Mi dzisiaj sie udało dodać Jak narazie w Polskim PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CathogA

Witam

Ostatnio karty mBanku działały. Przynajmniej udało mi się naładować portfel. Niestety dzisiaj zmienili mi kartę na nową - zmiana systemu w mBanku od stycznia. Zmieniłem w profilu na nowa .. potwierdziło (ściągnęło 1 zł z konta) .. niestety kupić już nie udało mi się ... ładny komunikacik, że nie można naładować konta na PStore Sprawdzę jutro może coś z aktywacją ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli ktoś pamięta w jakie rubryki wpisac dane karty kredytowej i gdzie jaki adres będę wdzięczny, chciałbym pociągnąc GT5 Prologue ale nei trafiam we właściwe pola jak widac...

Dzieki

Hayabusa1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam sie nie placi jenami? masz karte, ktorej waluta do transakcji zagranicznych sa jeny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie już była odpowiedź w temacie o GT5. Japoński PSS nie przyjmuje polskich kart kredytowych. Jeśli masz zagraniczną to możesz próbować.

Poza tym układ wszystkich pól jest identyczny w każdym sklepie. Wystarczy zerknąć na polski albo usa i wszystko będziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie już była odpowiedź w temacie o GT5. Japoński PSS nie przyjmuje polskich kart kredytowych. Jeśli masz zagraniczną to możesz próbować.

Poza tym układ wszystkich pól jest identyczny w każdym sklepie. Wystarczy zerknąć na polski albo usa i wszystko będziesz wiedział.

Co to znaczy "polska" karta kredytowa Jesli masz VISę czy MasterCard nieważne skąd "ona jest" ; owszem płacisz jenami po przeliczniku na PLN wiec jesli GT5 Prologue kosztuje 4,500 y to jest to około 100 zł . Jeśli jesteś np w Hiszpanii to nie przyjmuje "polskiej VISY lub MasterCard`a" ? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak myślałem do momentu kiedy ludzie się rzucili na GT5P i wyszła "błędna weryfikacja" na wszystkich Visach, Mastercardach, Mbankach i innych kartach wydanych w Polsce. Ktoś natomiast, nie pamiętam kto a nie chce mi się sprawdzić, na kartę wydaną w Anglii (chyba Visa) kupił bez problemów. Tak to wygląda. Tyle wiem. Sam nie próbowałem bo kredytki nie posiadam. Mówię co wyczytałem

Sam zresztą widzisz że coś nie działa jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuCasex

witam

skad wziac dema gier ???

dodam ze nie moge podpiac konsoli do netu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak nie masz podlaczenia do netu ( to skad bys chcial je wziasc ) to nie zastanawiales sie do czego jest ikonka Store ? I tez bylo pisane ... NO COMENT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuCasex
To jak nie masz podlaczenia do netu ( to skad bys chcial je wziasc ) to nie zastanawiales sie do czego jest ikonka Store ? I tez bylo pisane ... NO COMENT !

net mam ale admin sie nie zgadza na podpiecie kolejnej zabawki do sieci:(

chodzi mi o jakis serwer skad mozna sciagnac i wrzucuc na dysk konsoli.

jest cos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to admin nie pozwala Ci się podpiąć do sieci z nowym sprzętem?... kup router np Linksys WRT54GL lub model podobny pod ADSL/kablówkę, podłącz pod niego PS3 i PC i admin niech sie buja bo nie zauważy nowego sprzętu w sieci tylko jeden będzie widział!!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie cacy pod warunkiem, że Admin nie zablokował możliwości routowania połączeń. Ja osobiście miałem taki przypadek mimo zakupu router'a nie dało się skonfigurować poprawnie jego działania. Szybki telefon do administratora sieci i wszystko się wyjaśniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez PC mozna udostepnic neta do PS3 np przez wifi ;p

Albo odepnij kabel od PC i podlacz do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo sobie pociągnij dodatkowo neostrade do ps3 :P:P:P

ps. żart

Ja mam Neostradę specjalnie pod PS3 wziętą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed doprowadzeniem neta do PS3 Ściągałem pliki na PieCa pózniej wrzucałem je przez PS3Proxy (czy coś takiego ) Jak znajdę link to go tu podrzucę.

Pozdro. !

EDIT

Tutaj masz tutorial i linki aktualizowane co tydzień

http://www.ps3news.com/forums/ps3-online-c...read-64977.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×