Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Neostradę specjalnie pod PS3 wziętą

Oooo. no prosze. A to chyba ją przepuszczasz przez kompa najpierw, bo bezpośrednio do sonki to sie chyba nie da, ob trzeba ten syfiasty "uruchamiacz" zainstalowac by włączać i wyłączać internet No chybą że puszczasz neo wirelessem Chyba że na lewo podłączyłeś się do kontaktu telefonicznego i nikt sie jeszcze niepołapał Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za problem router z adsl dorwac ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jakbyś z kompa wtyczkę wyjął i do konsoli wsadził?Ja mam net w UPC i nie mam routera,więc kabel do PS3,reset modemu i jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakbyś z kompa wtyczkę wyjął i do konsoli wsadził?Ja mam net w UPC i nie mam routera,więc kabel do PS3,reset modemu i jedzie.

Tez tak mialem na poczatku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślić chcę:

Do tej pory każdą grę można było ściągnąć 5 razy. Ale od pewnego czasu chodziło info że liczba ta będzie zmniejszona do 3.

Moje pytanie - Jak jest w końcu? Nadal 5 czy już 3?

Proszę o odpowiedź kogoś zaznajomionego z tematem.

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni zmienić to do 5 razy ale na jednym systemie PS3! To co się dzieje na Allegro jest już szaleństwem, ludzie kupują T5DR Online po 30zł... Jak to zwykle bywa, Polak zawsze znajdzie sposób aby zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne (o ile nasi anglojezyczni przyjaciele sie nie myla) - na konsole kupujacego mozna sciagac nieograniczona ilosc razy, na konsolach znajomych - maks. 5 razy / konsole. Zyc nie umierac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój informator twierdzi jednak iż Sony pod koniec roku rozsyłało maile z info iż od nowego roku gry można ściągać tylko 3 razy...

Trąci mi to bajką gdyż na żadne z kilku kont takiego info nie dostałem...

Ktoś to potwierdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na konsole kupujacego mozna sciagac nieograniczona ilosc razy, na konsolach znajomych - maks. 5 razy / konsole
Jesli to prawda to Sony oficjalnie propaguje piracenie PSS. W sumie ich biznes, skoro im nie zalezy na tym to znaczy, ze musza miec w tym jakis cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację (eKarta z Nemo) ściągnęło 1zł i koniec nic więcej nie mogę zrobić. Próbowałem też z normalną kartą VISA (wypukła) i też nic nie mogę kupić. Kupowałem już różne rzeczy na całym świecie i nigdzie nie miałem takich problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chce kupic gierki na PSS i tu mam pytania co do 2 gier:

Tekken i Warhawk, ile razy mozna pobrac kazda z tych gier z jednego konta? Pytam bo slyszalem ze cos sie zmienilo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie chce kupic gierki na PSS i tu mam pytania co do 2 gier:

Tekken i Warhawk, ile razy mozna pobrac kazda z tych gier z jednego konta? Pytam bo slyszalem ze cos sie zmienilo...?

z jednej konsoli z tego co mi wiadomo nieskończoną ilość razy. Ograniczenia są w kwestii różnych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema możecie mi powiedzieć na którym PS Store(japoński czy którykolwiek) znajde program do ściągnięcia na PS3 dla wstecznej kompatybilności bo już wyszedł takowy tylko na którym to znajde ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak nie wyszło ja widziałem takie cos na US. ale to juz dawno troche ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba widziałem takie coś wczoraj na japońskim. Ikonka w kształcie konsoli PS2 i coś tam napisane "PS2 !(@&^#%^!%$@^" Jeżeli o to ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, jakoś nie rozgadałem się po "sklepach" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf?

przeciez to bezsensu by bylo.

ja niczego takiego nie widzialem, ale jesli jest to gdzies dostepne to sony sie umoczylo, no chyba, ze kazdemu co ma 60GB ps3 dadza 70 dolarow na pss... inaczej straca sporo przyszlych klientow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2 system data..to z Twojej 40stki nie zrobi konsoli z wsteczna kompatybilnoscia niestety .. ;] To pozwala na kopiowanie gier na dysk..ale sama gra musi miec w sobie taka opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura... hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie o grach z ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema możecie mi powiedzieć na którym PS Store(japoński czy którykolwiek) znajde program do ściągnięcia na PS3 dla wstecznej kompatybilności bo już wyszedł takowy tylko na którym to znajde ??

Siema jak masz konsole z 60 gb hdd to masz też wbudowany jakiś pierdolnik który odpowiada za emulacje gier z PS2 na konsoli z 40gb hdd nie pograsz sobie w gry PS2 zostaje PSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema jak masz konsole z 60 gb hdd to masz też wbudowany jakiś pierdolnik który odpowiada za emulacje gier z PS2 na konsoli z 40gb hdd nie pograsz sobie w gry PS2 zostaje PSX

w gry z PSXa też chyba nie zagrasz na 40GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×