Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

PSXowe gry dzialaja. Jesli by nie dzialaly to przeciez nie dawaliby na PSS klasykow z PSXa. Albo by pisali, ze zadziala tylko na 60Go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gry z PSXa też chyba nie zagrasz na 40GB...

Działają działają Michałku za emulacje psx odpowiada software konsoli.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem Myślałem, że emulator gier PS2 działał jako emulator PSXa, a na PSS gry odpowiednio modyfikują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem, nowy, zielony i nie bardzo wiem gdzie rzucić to pytanie - jeżeli złe miejsce to przepraszam

Po zakupie gry w sklepiku i rozpoczętym ściąganiu - wiadomo sporo MB czy GB - można ją ściągnąć na raty. Tzn. część dziś część np za 2 dni?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można zmienić adres ale nie można zmienić kraju. Mam cały czas USA. Ćwiczyłem to z kartą mBanku i dupa.

Przypuszczam ze teraz na pewno juz wiesz jak zmienic kraj ale odpisuje dla kogos kto kupil podobnie jak ja konsole niedawno i moze szukac pomocy w tym zakresie.Mozesz zmienic caly adres wlacznie z krajem tylko rejestrujac nowego uzytkownika USERA.nowego uzytkownika USERA tworzysz z menu glownego.Po utworzeniu nowego USERA mozesz od nowa zarejestrowac sie w PSN i PSS.Podajesz nowy adres wlacznie z nowym krajem. starego uzytkownika nie kasuj bo stracisz wszystkie SAVE z gier ewentualnie mozesz je skopiowac do nowego i wowczas mozesz usunac starego.Ale generalnie PSN i PSS jest na chwile obecna porazka.Nie sposob przypisac karty kredytowej do konta.Wieczne problemy,spowodowaly u mnie taka frustracje ze dalem sobie spokoj przynajmniej na razie.POZDRO i POWODZENIA dla wszystkich newbie ktorzy ucza sie swojej konsoli od podstaw.I wielkie dzieki dla tych ktorzy jak dotad mi bardzo pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale jak bank zmienił mi kartę to musiałem w koncie PSN zmienić numer karty i CVV2 bo była stara "przypisana" więc nie bardzo wiem o czym piszesz.

Pewnie z kompatybilnością różnych kart z PSN/PSS jest problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No sorry ale jak bank zmienił mi kartę to musiałem w koncie PSN zmienić numer karty i CVV2 bo była stara "przypisana" więc nie bardzo wiem o czym piszesz.

Pewnie z kompatybilnością różnych kart z PSN/PSS jest problem...

Ale ja dokladnie wiem w czym problem.Problem najczesciej nie lezy po stronie kart kredytowych tylko wlasnie PSS PSN.Przyklad.Najlepszym przykladem jestem sam.Posiadam dwie karty obie kredytowe,jedna VISA druga MASTER CARD obie wypukle,karty sa z UK bo tutaj wlasnie mieszkam.Jestem zarejestrowany w PSS UK i przez dlugi kawal czasu nie moglem wykonac UPDATE mojej karty.Najpierw system twierdzil ze dane mojej karty sa bledne lub blednie podane i mimo iz wielokrotnie probowalem na rozne sposoby to nic z tego nie wynikalo.Po dlugich bojach system uznal iz dane sa prawidlowe pomimo iz wpisywalem je dokladnie w tej samej postaci co na poczatku.Ale nic to,poniewaz mimo iz dane zaakceptowal to odmawial dokonania UPDATE wciaz otrzymywalem info zeby sprobowac za kilka minut,i tak z kilku minut zrobilo sie kilka tygodni.Az w koncu dalem sobie spokoj bo mnie trafialo.Ale dzis sprobowalem ponownie i o dziwo udalo sie.Sciagnalem TEKKENA DR.Jestem happy.Jasno wiec z tego wynika iz problem lezy po stronie PSS PSN nie mowie ze zawsze,byc moze niektorzy probuja karta ktora nie jest akceptowana,ale moja jest a mimo to ponad miesiac sie z tym borykalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem TEKKEN 5 DR z PSS na moją maszynkę.Jak mogę ją udostępnić kumplowi żeby mógł pobrać na swój sprzęt.Co trzeba zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dajesz mu swój login (e-mail) hasło i może zassać

No właśnie ja też się podłączę do hasła. Czy zakupione w PlayStation Store gry będą działały tylko i wyłącznie na jednym koncie? Ponieważ udostępniłem maila i hasło kumplowi i on zassał tekkena z listy podanej w opcji konta zainstalował i wyskoczyło że files corupted może coś źle ściagmy nie z tego miejsca??

dokładne hasło które wyskoczyło to "The copyright protection information is invalid (80029513) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz Wyrobić Specjialną Karte Jaką Niepamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore moga byc na 5 konsolach. Masz to napisane w warunkach umowy jak kupujesz przedmiot. Troche odkopany temat, ale trudno juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna zmienic dane karty kredytowej uzywanej do placenia w polskim pss w momencie kiedy mamy nowa, a stara jest nieaktualna? szukam tej opcji i wciaz bez skutku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz ja mam pytanie odnosnie karty platniczej.

Do tej pory kupowalem, na PSS za pomoca karty kredytowej MasterCard i wszystko bylo dobrze. Lecz teraz mam inna karte, a mianowicie karte platnicza MasterCard. Rozni sie ona tym, ze nie ma wypuklych napisow z przodu karty, a z tylu nie ma tego kodu co sie go wpisuje w PSS.  I teraz moje pytanie, czy za pomoca tej karty mogl bym kupowac na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra to teraz ja mam pytanie odnosnie karty platniczej.

Do tej pory kupowalem, na PSS za pomoca karty kredytowej MasterCard i wszystko bylo dobrze. Lecz teraz mam inna karte, a mianowicie karte platnicza MasterCard. Rozni sie ona tym, ze nie ma wypuklych napisow z przodu karty, a z tylu nie ma tego kodu co sie go wpisuje w PSS.  I teraz moje pytanie, czy za pomoca tej karty mogl bym kupowac na PSS?

Jak nie masz kodu z tyłu to nici z zakupów. Jest na Twojej karcie napisane "electronic use only"?

Bo to znaczy, że karty można użyc tylko przy użyciu urządzeń elektronicznych - czytników, np. pinpadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest napisane? 

Z tego co widze nie mam takiego napisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demami z PSS, a mianowicie w żadnym demie nie mam dźwięku! Ściągnąłem trzy dema (BF:BC, Burnout:P i Linger in Shadows), w żadnym nie mam dźwięku. To problem pierwszy, drugi polega na tym, że występują lekkie szumy w grach normalnych zmieniające swą częstotliwość wraz ze zmieniającym się obrazem. Jeśli to coś pomoże, to mam kino domowe Panasonic SCPT860 5.1 podłączone kablem optycznym do PS3. Ktoś znający się na rzeczy mógłby mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie miał takich problemów? Sama centrala SCEP nie wie, jak mi pomóc, może ktoś zna jakieś bardziej profesjonalne forum o PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w pełnych grach jak to wygląda? mogę sie mylić ale jeżeli masz podłączonym optycznym to musisz wyłączyć pclinera czy jak go tam zwał i przejść na ta drugą opcję. ja mam podłączone ps3 do amplitunera przez hdmi i ustawione na auto więc widzę, że większość dem to niestety tylko stereo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz podłączone kino domowe to zapewne musisz skonfigurować to i ustawić kilka opcji w opcjach PS3, ale mogę się mylić. Napisz do mnie na gg 8786153 to dam Ci linka gdzie można poszukać tego typu tematy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jak sobie przypominam to też miałem taki problem, jak miałem kino domowe. Niestety nie przypominam sobie jak go rozwiązać. Looknij na opcje w grach, albo w systemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to musisz w konsoli w audio settings wyłączyć Ch5.1 / Ch 5.1 DTS (ile tego było nie pamiętam dokładnie) a zostawić tylko te zaczynające się 2Ch. i powinno śmigać. Mi w każdym razie taki zabieg pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×