Skocz do zawartości
Bangla84PL

Muzyka On-Line na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

byla rok temu. Juz nie jest. U mnie od kilku miesiecy nie dziala. Za duzo fajerwerkow wladowali do flasha i przegladarka nei wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa choć faktycznie troche wolniej niż kiedyś jak tam wchodziłem ostatni raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Analytics mówi, że na stronę poza mną wchodzi ktoś jeszcze, dlatego dzielę się z wami kolejną modyfikacją którą wprowadziłem.

Panie i Panowie: Podświetlanie aktualnie odtwarzanego kawałka... Tada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się możliwość sortowania wyszukanych kawałków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie to mogę zrobić sortowanie takie jakie jest na wrzucie, czyli według: najczęściej oglądanych / najwyżej ocenianych / najniżej ocenianych / najczęściej ocenianych / najczęściej komentowanych i najnowszych... Tylko nie wiem, czy to ma większy sens w momencie kiedy same utwory wrzucane są bez jakiegoś większego ładu i składu.

--

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sortowanie wg nazwy. Po wpisaniu wykonawcy, na pewno łatwiej szukałoby się konkretnego utworu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super strona, nie wiedziałem o niej. Ona jest legalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super strona, nie wiedziałem o niej. Ona jest legalna?

A czemu miała by nie być? Ona tylko przetwarza multimedia udostępnione gdzie indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I umożliwia ich ściągnięcie w formie MP3 co już najprawdopodobniej nie jest legalne... Zresztą nie działa zbyt dobrze, dlatego też w najbliższym czasie zostanie usunięte.

Co do samego sortowania to sprawa jest trochę skomplikowana... Cała wyszukiwarka opera się na mechanizmach wrzuty, więc nie za bardzo mam możliwość sortowania innego niż takiego jako oni udostępniają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa po prostu zajebiście :thumbsup:

Dobra robota - prosto i funkcjonalnie!

pozdrawiam

7Masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodaj jakiś fajny wygląd i będzie spoko :)

P.S.: Jakoś wolno działa.

Edytowane przez insane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ściągać mp3 na PS3 to z wrzuta.pl. Wchodzę w utwór który chce pobrać, w linku zamiast /audio/ wpisuję sr/f i się ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jakiś fajny wygląd i będzie spoko :)

A po cholerę? - jest estetycznie i funkcjionalnie - przeciez działa to na zasadzie wyszukaj, puść i zapomnij na chwile - im prostsza tym lepsza.

Dodatkowo ja lubię rzeczy proste :}

Pozd

7Masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sortowanie sortowaniem, wygląd wyglądem, ale jakby była możliwość zapamiętania playlisty to byłoby super :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że w końcu jest coś takiego THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawia sie komunikat "csrf token: CSRF attack detected" to cos chyba nie dobrego

To przez błąd w przeglądarce konsoli. Przy wejściu powinna załadować stronę na nowo, a tymczasem ładuje ostatnio wpisane dane do formularza. W tym wypadku po wejściu na stronę wystarczy wcisnąć trójkąt i odświeżyć stronę...

Swoją drogą, spróbuję coś z tym zrobić w najbliższym czasie, żeby działało i bez tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Więc na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak:

  • Usunąłem możliwość pobierania MP3 - bo nie od tego jest ta stronka
  • Rozwiązałem problem z zabezpieczeniem CSRF, komunikat nie powinien się już wyświetlać i blokować możliwości wyszukiwania
  • Odświeżyłem wygląd - ciągle pozostaje maksymalnie prosty, ale jest ciut przyjemniejszy dla oka.

Enjoy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się czepiamy legalności ściągania mp3, to czy legalne jest umieszczanie loga playstation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym słuchać polskiego radia ( najlepiej RMF FM lub Radio Zet ) na PS3. Próbowałem parę stron jak miastomuzyki.pl ale nie odtwarza się. To dlatego że wszystko odtwarza się przez windows media player. Czy jest coś co mogę zrobić żeby słuchać polskiego radia na PS3? Jakieś strony które będą działać na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze da sie przepuscic strumien przez media server, ale nie wiem czy satysfakcjonuje cie wyjscie, gdzie trzeba miec wlaczony komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze da sie przepuscic strumien przez media server, ale nie wiem czy satysfakcjonuje cie wyjscie, gdzie trzeba miec wlaczony komputer.

jeżeli nie trzeba podłączać komputera z PS3 kablami to może być. mógłbyś mi wytłumaczyć krok po kroku jak to zrobić?

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kocham cię!!! biggrin.gif Wielki brava dla tego pana powinny być za tą stronę. Jestem ci bardzo wdzięczny tylko tego mi brakowało do pełnej funkcjonaliści PS3 thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wlasnie zainstalowalem Media Server i musze stwierdzic, ze to swietny program :)

Probowalem edytowac plik Web.conf ale cos mi nie dziala wiec prosze o pomoc.

Chcialbym dorzucic te radia : Technobase, HousetimeFM, Trancebase z tej strony http://www.technobase.fm/

Da rade czy raczej marne szanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×