Skocz do zawartości
Bangla84PL

Muzyka On-Line na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

dodaj do web.conf takie coś:

 
audiostream.Web,Radios=TechnoBase.FM,http://listen.technobase.fm/tunein-aacplus-pls
audiostream.Web,Radios=Housetime.FM,http://listen.housetime.fm/tunein-aacplus-pls
audiostream.Web,Radios=Trancebase.FM,http://listen.trancebase.fm/tunein-aacplus-pls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę stary temat, ale ostatnio próbowałem różnych stronek w kwestii radia internetowego i udało się.

Otóż działa mi tuba.fm. Czasami tylko mam problem, bo uruchamiają mi się dwa utwory jednocześnie, ale ostatnio jest ok. Radio działa na zasadzie wpisania artysty i puszczane są piosenki w podobnym klimacie. Można też sobie samemu ustawiać stację, ale tego jeszcze nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problemik ze słuchaniem radia internetowego na PS3 mianowicie kiedy włacze sobie radyjko na tuba.fm przesłucham dwa może trzy kawałki i nagle wyskakuje komunikat "Za mało pamieci. Zawartość okna została zastąpiona przez pusta stronę." oczywiscie radio też nie gra ! Co zrobić żeby grało radyjko bez końca ??? pomocy ;)

zaglada tu ktos ??

Edytowane przez miszung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jak można poprawić transmisje filmu miedzy WMP a PS3. Filmy przycinają się co parę chwil. (na marginesie z muzyka czy zdjęciami nie mam problemow) Jak ustawic PS3 albo jak ustawic WMP by był płynny obraz?

A drugie pytanie to czy jest taka aplikacja stacji radiowych jak w PSP tylko na PS3? albo czy ew mozna to jakos ze soba polaczyc tzn PSP z PS3 by miec dostep do tych stacji radiowych?

Czekam na info.

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , mam takie pytanie czy da rade posluchac RMF FM , ESKI badz ZETKI na ps3 ?? W Faqu nie widzialem odpowiedzi wyszukiwarka nie znalazla nic na zapytanie " radio w ps3 " wiec moze mi ktos odpowiedziec badz wskazac taki temat gdzie znajde odpwoiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odswiezam temat ;)

Wlasnie zaczalem bawic sie Plejakiem i zachcialo sie radia, widze ze sa tu jakies rady ale zadna z nich mi nie pomogla,po pierwsze nie mialem wcale u siebie tego pliku WEB wiec skopiowalem z tego tematu i wkleilem ale nie dziala. Dajcie jakies sposoby na to prosze bo to fajna sprawa takie radyjko,tymbardziej ze jestem za granicami kraju ;) Moze sa jakies stronki czy cos? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką stronke, kawałki tylko z gier, przeróżnych, głównie tych starszych klasyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znów postanowiłem posłuchać radyjka na konsoli. Rzeczywiście groveshark już troszkę się wiesza. Znalazłem za to po krótkich poszukiwaniach musicovery.com Działa na razie rewelacyjnie. Można wybrać gatunek, lata, nastrój i po chwili słuchamy muzyki. Trzeba się tylko czasami wykazać cierpliwością i nie klikać zaraz po najechaniu na opcję. Trzeba przesunąć kursor na wybraną opcję i dopiero po chwili wciskać X. Samo słuchanie odbywa się już bez przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×