Skocz do zawartości
Xiem

Serwis Konsoli PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kupie Gripa skoro mówicie że to oszustwo na pspoland ktoś mi napisał że ma jakieś batery data travel pack i mu ze dwa razy ładuje psp.

Witam

Ja sobie zakupiłem dodatkową baterię Sony 2200 mAh (to jest ta +20%, około 5-8h, normalna ma 1800 mAh około 4h oraz oczywiście wersja do S&L 1200 mAh) i to jak narazie wszystkie oryginalne wydane przez Sony.

Niestety wszystkie inne urządzenia innych firm mogą ale nie muszą uszkodzić psp (chciałem zaoszczędzić i kupiłem za kilka złotych ładowarkę samochodową i okazało się że tylko ją podłączyłem do psp i się spaliła dobrze ze psp nic się nie stało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja spieprzyłem sprawę bo kupiłem jakąś krzaczkowatą baterie na Allegro jeszcze nie mam jak jej wypróbować więc jej nie opisze. Jakie mogą być z nią problemy ? ;/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko takie, że nie będzie trzymała tak jak orginał o takiej pojemności ale może będzie trzymać dłużej od tej co jest w zestawie? Zresztą mieć orginalną i taką dodatkową myślę że styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 oryginale baterie Sonego do PSP. Te baterie po 10k mAh wogule sie nie przydaja. Po 3-4 ladowaniach wysiadaja i

wyladowuja sie szybciej niz te oryginalne. Wg. mnie lepiej jest wydac pare zeta wiecej i miec spokoj z bateria na dluzej. Na moim slime i tak na 2 bateriach ciagne z 9h grania (przerobione-mniej pradu ciagnie) a bez podkreconego proca jade nawet po 11h wiec i tak ladnie. Poszukaj na allegro napewno znajdziesz. Moja bateria do slima oryginal od robsona kosztowal 120 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także zachęcam do kupna folii. Mam Hori od kilku dobrych lat i trzyma się świetnie. W razie czego można wywalić do śmieci i kupić za kilka złotych nową.

Co do tych pixeli - konsolę mam z czerwca 2005, a wyświetlacz w stanie idealnym, żadnych hot i bad-pixeli. Nie wydaje mi się więc, aby LCD z początku produkcji były "gorsze".

Hori sprawdza się bardzo dobrze mam od nowości i zero rys

Jeśli mowa o bad pikselach to ja nie mam ale zato od nowości mam 2 hot pixele ale mi to ani trochę nie przeszkadza i dlatego nawet nie bawiłem się z gwarancją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Swego czasu ludzie praktykowali sztuczki z pastami polerskimi, ale nie wiem czy im to wychodziło na dobre.<br /><br />Także zachęcam do kupna folii. Mam Hori od kilku dobrych lat i trzyma się świetnie. W razie czego można wywalić do śmieci i kupić za kilka złotych nową.<br /><br />Co do tych pixeli - konsolę mam z czerwca 2005, a wyświetlacz w stanie idealnym, żadnych hot i bad-pixeli. Nie wydaje mi się więc, aby LCD z początku produkcji były "gorsze".<br />
<br /><br /><br />

co do pasty polerskiej to nie wychodzi na dobre bo ekran matowieje i jest biba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę pastą diamentową, a na przyszłość warto zainwestować w zbroję poliwęglanową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia ochronna (Hori lub inne, nie ma większej różnicy, byleby nie klejowa) to podstawa, wtedy rysuje się co najwyżej folia za kilkanaście złotych, a nie plexia nad wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje ochronki na szybke do psp slim&lite, ale nie wiem jaka wybrac. bardzo prosze o pomoc w wyborze.

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli nie sprawialo to by problemu mozna prosic o link do strony z ta ochronka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.Czy ekranik może pęknąć lub się porysować jeśli założę etui poliwęglowe bez żadnej folii ochronnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezklejowa folia Hori + Logitech Visor, jeżeli pasuje (dedykowany jest do PSP Fat, ale może pasować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezklejowa folia Hori + Logitech Visor, jeżeli pasuje (dedykowany jest do PSP Fat, ale może pasować).

mmm... raczej nie bo mozna sobgie psp niezle porysowac i poobijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz baterii pandory (jigkick) i karty z zainstalowanym Despertar del Cementerio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to wszystko wytłumaczyć to by dnia nie starczyło. Najlepiej wejdź na forum poświęcone PSP to tam wszystko jest opisane w poradnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy (np. ja ) zajmują się unbrickiem konsol psp. Najwyraźniej zmieniałeś gameboota i źle go wsadziłeś lub spolszczałeś xmb :D nie musisz wydawać 80zł na pandorę tylko na aukcjach allegro masz np unbrick i w tedy instalują ci soft od nowa ( oczywiście CFW najczęściej 4.01 m33 lub 5.00 m33) i konsola jest jak nowa z pełną zawartością karty...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc właśnie stałem się posiadaczem PSP i chciałem się zapytać was o to CZY PSP ma blokadę regionalna jak PS2? Czy np. gry ze Stanów czy innego zakątka świata będą bez problemów działały?

NO i jeszcze czy ktoś może powiedzieć/nakierować na temat ; Jak podłaczyć PSP do PS3 tak aby PSP mogło dokonać updatu systemu/korzystać z przeglądarki i te de...

Z góry i z dołu DZIĘKUJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. To zależy. PSP nie ma blokady regionalnej na gry, ale filmy na umd ciągle jej podlegają(na szczęście memory stick'i są dziś pojemne i UMD nie powinny być ci potrzebne)

2. Wejdź w Settings-->Remote play settings-->Register device podepnij PSP kablem USB naciśnij ok i po sprawie. Potem jednocześnie włączasz Remote play na obu ( na nowszych Firmware'ach obie maszyny muszą być zalogowane na jeden PSNid). Nie wiem jednak czy możliwa jest wspomniana przez ciebie aktualizcja systemu poprzez PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam problem, może ktoś potrafi zaradzić ( oprócz oczywiście serwisu ). Moje psp przestało czytać płyty. Mam oryginalne oprogramowanie z najnowszym update'm , nie ma problemu z odpaleniem pozostałych mediów, netu, plików z karty itd a płyt nie czyta. Pojawia się komunikat że nie może przeczytać płyty !!

Po włączeniu konsolki napęd jakby normalnie się "rozpędzał" ..........i pupa.

Jest jakiś sposób żeby zdiagnozować problem? Konsolka w sumie jest jeszcze na gwarancji ale....

Proszę o jakieś podpowiedzi i z góry dziękuję

Edytowane przez vald3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×