Skocz do zawartości
KnodrPL

Profil Użytkownika w PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff. Sorki za za zawracanie gitary ale dziś rano w końcu trafiłem w hasło i reset był mi nie potrzebny. 

 

Ale żeby nie zakładać nowego tematu mam kilka pytań: Otóż mam na koncie "x" gry CoD:Black Ops Declassified oraz Mud:Fim. Chciałbym grać w nie na koncie "y". Czy jest to w jakiś sposób technicznie możliwe? Czy mogę pobrac gry na konto "x" zrobić kopie zapasową na komputerze a potem zalogować się na konto "y" i zgrać na to konto gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gry sa kupione na koncie X to będziesz mógł je przenieść z PC na Vite tylko wtedy, gdy będziesz zalogowany na Vicie na konto X. Na konto Y nie będzie się dało ich niestety przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem do końca gdzie zamieścić moje pytanie ,a jako temat związany jest z PSN to piszę tutaj. Mianowicie od paru dni po zalogowaniu w PSN nie widzę moich znajomych, jestem tylko ja, jak zaraz po założeniu konta. Pierwszym razem wyłączyłem konsole i zalogowałem się ponownie, pomogło, teraz wyłączałem kilka razy i znajomych dalej nie ma.... W ustawieniach nic nie zmieniałem, stało się to nagle samo z siebie. Wie ktoś o co może chodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to pierwszy film z serii poradników o tematyce troski związanej z  konsolą Ps Vita  w materiale odpowiem na najczęściej zadawane pytania oraz dowiecie  się kilku przydatnych rzeczy takich jak : 

 

Jak powinniśmy dbać o ekran naszej konsoli w tym poprzez np bezpieczne "mycie" pokażę wam jak poprawnie przygotować ekran do nałożenia folii ochronnej oraz moją technikę nakładania folii ,która pozwoli ci wam zapomnieć o irytujących bąblach powietrza a jeżeli jednak one się pojawią pokaże wam  jak możecie się ich szybko i bezboleśnie pozbyć ale nie tylko do tego gdzie powinniśmy szukać folii na ekran i czego się wystrzegać podczas zakupu on-line czy czekają na nas jakieś sprytne pułapki? Jaka folia będzie dla nas najlepsza a przy tym nie najdroższa? Jak dbać o tylni panel dotykowy? W jaki sposób możemy zmniejszyć ryzyko pęknięcia ekranu  podczas np upadku?

 

Wkrótce dodam więcej tego typu materiałów postaram się też o lepszą jakość ich nagrania  tak więc  zachęcam gorąco do subskrybowania jak i oglądania postaram się aby większość z was znalazła tam coś dla siebie.

 

 

Pozdrawiam Evo 

 

Ps: Jeżeli masz jakąś sugestię , pytanie dotyczące  poradników proszę o e-mail na adres : gamernycteris@gmail.com na pewno wam odpowiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam konsolę ps vita i niestety onet na którym było przypisane konto na owej konsoli zostało usunięte z powodu nieaktywności (też mi wymaganie przecież e-maile ciągle na niego szły z facebooka itd. ale to nie jest najważniejsze) i nie mogę się zalogować na konto PSN co mnie denerwuje ale to nie jest najważniejsze. Wraz z konsolką dostałem kod na Fife którą pobrałem. Moje pytanie brzmi co się stanie  z ową Fifą jeżeli się przeloguje na inne konto i czy jest jakiś sposób by nie logując się na konto zmienić e-mail od konta PSN lub ocalić fifę i grać na multi .Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam konsolę ps vita i niestety onet na którym było przypisane konto na owej konsoli zostało usunięte z powodu nieaktywności (też mi wymaganie przecież e-maile ciągle na niego szły z facebooka itd. ale to nie jest najważniejsze) i nie mogę się zalogować na konto PSN co mnie denerwuje ale to nie jest najważniejsze. Wraz z konsolką dostałem kod na Fife którą pobrałem. Moje pytanie brzmi co się stanie z ową Fifą jeżeli się przeloguje na inne konto i czy jest jakiś sposób by nie logując się na konto zmienić e-mail od konta PSN lub ocalić fifę i grać na multi .Z góry dzięki za odpowiedź.

Nie bardzo rozumiem pierwszej części wypowiedzi. Co do drugiej, na vicie gry z pss sa przypisane tylko do jednego konta :) Jego zmiana oznacza usuniecie wszystkiego z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich ponownie oraz dziękuję za cierpliwość kolejne filmy sa juz w drodze ale by nie narobić bałaganu oraz nie korzystać z konta kolegi postanowiłem założyć  nowe konto na youtube poświęcone jedynie konsoli PS VITA o nazwie "Szklany Stolik" dla leniwych link : http://www.youtube.com/channel/UCd3iiRG1Nf3ByQFZ4_vO8lw


 


Czeka was kilka nowości między innymi pokaże wam "unboxy" edycji kolekcjonerskich  oraz recenzje gier oraz  omówimy najciekawsze elementy konsoli jej walory , aplikacje i dokonamy recenzji gier.


Edytowane przez EvoTheGamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy jest podobny temat, ale chyba najlpiej jak sam sprecyzuje pytanie ;)

 

Mam zamiar kupić używaną konsole PSP. Model PSP-3000. Czy jeżeli zakupię tę konsole to mogę zrobić sobie tam swoje konto? Czy mogę zrobić sobie konto PL i US? Czy coś poza mailem jest mi potrzebne przy rejestracji?

 

Z góry dziękuje za pomoc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem użytkownikiem wraz z bratem jednej konsoli ps vita

 

Kazdy z nas ma oddzielne konta w PSN

 

Dysponujemy dwoma odzielnymi kartami pamięci do ps vita

 

Niestety za każdym razem gdy chcemy zmieć konta systemn ps vita nakazuje nam formotować te karty pamięci

 

Czy istnieje jakiś prostrzy sposób przełączania się pomiędzy dwoma róznymi kontami psn na ps vita (z dwoma róznymi kosciami pamięci), tak aby nie było konieczności za kazdym razem kiedy nastpyje przelaczanie formotowania kart pamięci  

 

Nie chce za kazdym razem pobierac na nowo zawartosci zakupionej w psn

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się...jedna konsola = jedno konto. Bez formatowania nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem od kilku tygodni posiadaczem PS Vita (model PCH-1107) i mam ogromny problem z pobieraniem gier z Plusa.
Pobranie Sly Thieves in Time zajęło mi jakieś 6 godzin przy łączu internetowym 80mb/s. Dodam, że na PS3, PS4 czy X360 takiego problemu nie miałem nigdy. Już przy kupowaniu gierek z PSOne miałem dziwne wrażenie, że strasznie długo to idzie ale nie badałem wtedy tematu a teraz Uncharted pobiera mi się już ponad godzinę a mam 855mb dopiero. Czy to antena wifi w tej konsoli jest taka do niczego czy może coś można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena jak antena, ja takiego problemu ze ściąganiem nie mam, download idzie równie szybko co na ps3.

Grasz i pobierasz równocześnie czy tylko pobierasz?

Jakimś rozwiązaniem (a raczej półśrodkiem) jest ściągnięcie danego tytułu na ps3 a następnie przesłanie go na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And What If...to nic po stronie wifi ale faktu że serwery PSS są przeciążone ?.

Sam posiadam Ps3 i PsV...pobieranie gier na obie platformy idzie równie szybko.

Musisz pamiętać żeby tylko pobierać i nie grać, wtedy to już w ogóle piorun leci.

A tak...i jak ściągasz coś na kompach, grasz online albo coś to też jest powód czemu spada Ci transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już na to wpadłem i komputer był wyłączony, żadna z innych konsol nie była uruchomiona a niezależnie od tego czy grałem czy nie na Vicie konsola pobierała równie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita to nie PS3 czy PS4. Sony wyszło z założenia że Vita to przenośna konsola personalna nie do dzielenia się z innymi. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że masz łączę 80mb jak w PsV masz słabą kartę Wi-Fi i jeszcze zapchane serwery Sony?

Możesz spróbować dodać Vita do DMZ na routerze. Może akurat pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie skąd problem bo od wczoraj zassałem z 12 gierek i wszystko płynnie spłynęło, fakt że Wi-fi nie jest górnych lotów no ale chyba nie problem na czas ssania rzucić Vite gdzieś bliżej routera? Zamuleń w PSN nie odczułem bo te pewnie pojawią się przy aktualizacji listy plusa, tak czy siak absolutnie bezproblemowo pobrałem jakieś 25Gb co przy moim łączu 4Mb/s jest sporym wyczynem :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stosują to jako kolejne zabezpieczenie antypirackie. Co by przypadkiem nie wgrywać "lewych" profili.

 

Korzystając z okazji, żeby już nie zakładać nowego tematu... Czy gra kupiona z US PSS za pośrednictwem PS3, ściągnięta na PS3 i przerzucona na europejską wersję Vity, będzie działać? Chciałbym kupić kolekcję Metal Slug, która została wydana na PSP i nie ma jej na polskim PS Store, widnieje za to na amerykańskim. Ktoś wie coś na ten temat? Chcę wykonać taką operację, gdyż jak wiadomo - dwóch kont na Vicie mieć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jeżeli będziesz używał tego konta na Vita to będzie działać.

Pamiętaj że gra ma wypisane konto na które jest licencja więc do puki używasz nd Vita jutra amerykańskiego to będzie działać.

Nutę ma żadnych obejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, dopiero co kupiłem swoją konsolę PS VITA a już mam mały problem z pobieraniem gier. Gdy gra się pobiera z ps store a konsolka przejdzie po chwili w stan uśpienia(nie da się wyłączyć) to pobieranie zatrzymuje się aż do momentu załączenia vity. Jak zrobić żeby można było zostawić np. na noc konsolkę i pobierać. Na razie zrobiłem parę zdjęć konsolą i zrobiłem pokaz slajdów więc konsola nie przechodzi w san uśpienia. Ale jak zrobić żebym nie musiał za każdym razem jak coś pobieram ustawiać pokazu slajdów?.

Edytowane przez bJVK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach w sekcji [ustawienia oszczędzania energii] sprawdź czy masz zaznaczoną opcję [używaj Wi-Fi w trybie oszczędzania energii].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taki mam zaznaczoną. Ale problem się sam rozwiązał bo problem z pobieraniem był tylko przy Uncharted reszta gier pobiera się normalnie. 

A mam jeszcze jedno pytanie czy ekran ps vita można czyścić tymi szmatkami  do okularów?. 

Edytowane przez bJVK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie czy ekran ps vita można czyścić tymi szmatkami do okularów?

Jasne sam tak robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można czyścić takimi szmatkami do okularów z alkoholem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×