Skocz do zawartości
Reflect

Guitar Hero III - Legends of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie jestem zly na ta gre poniewaz na stronie nie zapisuje prawdziwych statystyk. Trudno sie mowi. Zaczynam medium powoli ciezko sie przełamac po skonczeniu easy bo to zupelnie inna gra.

Ja mialem miec dzisiaj i pupa ;( Viva poczta polska ale cuz jutro tez jest dzien ;/ Ehh czekam Moze niedlugo sie zmierzymy Kukles

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak nie real to zawsze online mozna. Gralem raz online ale koles wymiatal na expercie a ja na easy:p Musze pograc z chlopakami z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko jak nie real to zawsze online mozna. Gralem raz online ale koles wymiatal na expercie a ja na easy:p Musze pograc z chlopakami z forum

Ja zatrzymałem się w karierze na Medium 7 paczka. Muse i Queens Of The Stone Age na chwilę obecną są dla mnie nie do przejścia. I dlatego zacząłem pogrywać online. Świetna sprawa. Szczególnie bitwy. Kukles dodaje Cię dziś do Friends, koniecznie musimy zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli warunki beda sprzyjac od przyszłego tygodnia takze stane sie posiadaczem tego tyt. więc naturalnie pisze sie na wszelkie opcje onlineowe.

i własnie, tu pytanie: czy w grze istnieje mozliwość zapraszania znajomych do wspolnego (lub tez versusowego) pitolenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj ja Cie chcialem to wyskoczylo ze masz full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i własnie, tu pytanie: czy w grze istnieje mozliwość zapraszania znajomych do wspolnego (lub tez versusowego) pitolenia?

Nie ma listy Friends. Jeden zakłada grę a drugi ją odnajduje.

Dawaj dawaj ja Cie chcialem to wyskoczylo ze masz full.

No właśnie muszę kogoś delete'tnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma listy Friends. Jeden zakłada grę a drugi ją odnajduje.

No właśnie muszę kogoś delete'tnąć.

Sa jakies ploty na temat paczek z nutkami na EU Ja sie pisze nogami i "recami" na Tenacious D chocby kosztowalo tyle co oryginalne plyty

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam to podlaczyc nie moge a chce grac madafaka/ gg 9666200 help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu czyli to dziala po czasie i informacje zapisuja sie na stronie.

A co oznacza Score w ramce głównej ? U mnie widnieje tam wartość: 499,980 i za cholere nie mogę tego z niczym powiązać. Pozostałe wartości są poprawne.

http://www.guitarhero.com/accounts/323113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojecia sam chcialbym wiedziec i nie wiem tez od czego zalezy to napelniajace sie serduszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy w MM (zabrze) jest i w jakiej cenie ta sama 379 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pogralem online z Kerrangiem i wymiatalismy. Gra online jest przecudowna oczywiscie ze znajomymi jeszcze bardziej.

Najlepsza byla CYdonia na medium w co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis pogralem online z Kerrangiem i wymiatalismy. Gra online jest przecudowna oczywiscie ze znajomymi jeszcze bardziej.

Najlepsza byla CYdonia na medium w co-op

Kto wymiatał ten wymiatał. Jeśli grałeś pierwszy raz Muse na Medium to jesteś bogiem. Reflect - Kukles zagrał to prawie bezbłędnie. A widziałeś jak wygląda linia basu w tym kawałku? Przez pierwsze 3 minuty jest takie nawalanie, że w drugiej części utworu już nie miałem siły na nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Czytam i czytam, i się przerażam, gram od 1 części.. ale online się boję z wami, nie chcę zostać zdeklasowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem gre wiec sie dopiero ucze. Na Medium idzie mi dobrze ale z Hard potem nie bedzie tak latwo nie potrafie ostatnim paluszkiem naciskac piatego klawisza

Pocwiczymy zobaczymy.

Linia basu? Własnie kurde mam problemy z takim nawalaniem klawisza bo robie bledy Tobie szlo to dobrze.

Kerrang dzis na co-op lecimy FLames of Fire czy jakos tak

Prorok nie gadaj glupot tylko kupuj giere i gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Jasne, że gramy ^.^ gre już zamówioną mam dawno w PS3sklep.pl dostane, pogram Singla 1-2 dni i was tam poharatam ^^ z Reflectem pogram, bo słyszałem, że on też śpiewać lubi przy takich rzeczach HAHAHAHHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proste pytanie Czy są kawałki stricte metalowe ? Bo te, które miałem okazję grać (około 25) to taki troszkę SoftRock A może są do kupienia w PS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam proste pytanie Czy są kawałki stricte metalowe ? Bo te, które miałem okazję grać (około 25) to taki troszkę SoftRock A może są do kupienia w PS ?

Procz slayera to nic takiego nie uswiadczysz. Mozliwe ze za jakis czas pojawia sie nowe songi w PSS, ale bym na to nie liczyl (juz rozpoczeli prace nad GH4)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Linia basu? Własnie kurde mam problemy z takim nawalaniem klawisza bo robie bledy Tobie szlo to dobrze.

Kerrang dzis na co-op lecimy FLames of Fire czy jakos tak

Trzeci raz grałem wczoraj w co-op i trzeci raz na basie. Fajna odmiana. Ale to napieprzanie w Cydonii było masakryczne.

Dziś oczywiście gramy. Najlepiej tak jak wczoraj tzn. wszystkie tryby. FoF - hehehehe, kurna ten kawałek jest taki słodziutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie z Wami popykam dodajcie mnie do listy przyjaciół Masta_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zagralem sobie pierwszy raz One na medium kurde 86% ale bylem happy

Masta spoxik wysle invite i priva do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostalem gra jest miodna No poprostu wessala mnie kompletnie narazie easy mecze ale w weekend Jakies ustawki ?

Kukles zaakceptuj moje zaprosznie do friendsow

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox zarejestruj sie na stronie i wyslij invite. Zagadaj na gg pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie nie było tutaj... ;x hazard, mówić krótko, od 3 tyg jestem oderwany od rzeczywistości. Co do GH III po tej recce chyba polecę w weekend na zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×