Skocz do zawartości
Slizer

Flow

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wydawało mi się że takiego tematu nie ma ;)

Co do gry to całkiem sympatyczna wsam raz by się zrelaksować, na początku nie mogłem ogarnąć sterowania dopiero po chwili się zorientowałem że korzysta się z żyroskopu (czy jak to się zwie?) zamontowanego w naszym padzie.

Szkoda tylko że taka krótka, stanowczo za krótka by za nią płacić dlatego ciesze się i zapewne wszyscy którzy ją dzisiaj za darmo pobrali w ramach promocji bo tego jest stanowczo warta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może i krótka, ale za to jaka przyjemna :D, jak za darmo to nie można narzekać na nią.. ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
flOw trophies

* Memory - Zrób więcej niż 10 screenshotów.

Jak sie robi screenshoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozszerzenie daje funkcje robienia screenshotów poprzez zjadanie robaczków w kształcie kamery z "S" w środku.

W tej normalnej wersji tego nie ma.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Memory

Take more than 10 screenshots.

(You need to purchase the Expansion OR Bundle to get this)

There are randomly, throughout each stage, special symbols that look like SOS (see trophy image). After eating this symbol, a yellow light will trail down your spine, moving all the way to the end of your creature, then it will look like your system crashed, but it is just taking a picture (you can find the picture in the photo section on your XMB). Get ten of these (can be multiple stages), and the trophy is yours.

A tak wyglądają chyba te stworki:

13.jpg

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to cwane dranie. Ile kosztuje ten dodatek i czy nie będzie problemu z tym, iż gra była ściągnięta przez fake konto US ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie poradnik z trofeami do tej gry ...

btw. ktore trofea sa z dodatkow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przydałby się poradnik do tej gry, gdyż ja kompletnie nie rozumiem 'o so cho', a raczej do głupich nie należę ... ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Gierka za darmo!

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powstaje temat! I ludzie się w nim wypowiadają!!

Trochę to żałosne chyba.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu żałosne? gra bardzo fajna ale jak wcześniej wspomniałem nie płaciłbym za nią gdyż ma za mało do zaoferowania taka bardziej rozwinięta flash, co nie zmienia faktu że na telewizorze wygląda bajecznie i jako darmowa sprawdza się świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w grze chodzi o to, że masz małe robaczki, które robią za jedzenie, oraz rozbudowane formy życia, które mają na sobie niebieskie lub czerwony okręgi.

Musisz zjeść te okręgi, żeby ta rozbudowana forma życia rozleciała się w mniejsze żyjątka, które potem normalnie sobie konsumujesz.

Na mapie latają też dwa robaczki, czerwony i niebieski, czerwony przenosi się dalej, a niebieski wraca z powrotem.

Jak dojdziesz do końca to zjadasz takie duże jajko i awansujesz na kolejną formę życia do grania. Form jest chyba około 6.

Także nie latamy non stop tą glizdą, chociaż tak myślałem na początku też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem , nie mam kolorów w grze jest tylko kolor szary i nic poza tym . Gram na zwykłym telewizorze i to dlatego nie wiem , dwa razy pobierałem i nic . To samo miałem w innej grze . Może ktoś wie co trzeba zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z trofeum z tymi 10 różnymi segmentami, z tego co wyczytałem na stronce ps3trophies trzeba w odpowiedniej kolejności zjadać pokarm i te czerwone kulki (z trzema odnogami tak jakby) i tu problem, bo ni jak nie mam pomysłu w jakiej kolejności je jeść, ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało zrobić to trofeum tą formą, która służy do atakowania, czyli kiedy wciśniemy przycisk to sama atakuje.

Jest to chyba 5 forma. Ja grałem i po prostu non stop atakowałem zaawansowane formy, a tylko co jakiś czas coś zjadłem.

Jakimś cudem zrobiłem to trofeum, ale w ogóle nie miałem w zamiarze go robić, po prostu samo wpadło.

Tym lepiej, bo rzeczywiście jest to chyba jedno z głupszych pucharków w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mały problem , nie mam kolorów w grze jest tylko kolor szary i nic poza tym . Gram na zwykłym telewizorze i to dlatego nie wiem , dwa razy pobierałem i nic . To samo miałem w innej grze . Może ktoś wie co trzeba zrobić .

Mam to samo i tez gram na zwykłym tv z "dupą".

Pewnie chodzi o to ze flOw jest w NTSC a telewizor tego nie obsługuje.

U mnie to jest dziwne ze flOw jest czarno-białe a MGS4(tez sprowadzany z USA)ma kolory,wiec o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byla jednodniowa promocja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy dodatek ściągnięty z polskiego PSS zadziała z flOw pobranym z amerykańskiego sklepu?

Pytam bo po zakupie Flower zostało mi 10zł i z chęcią kupiłbym rozszerzenie do flOw.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie zadziała, gra pobrana z psn usa i dodatek też musi być stamtąd pobrany, ale na 100% pewny nie jestem bo nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyc ukryte zlote trofeum Zen ? Patrzylem na ps3trophies.com ale u mnie kiepsko z angielskim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć odkryte wszystkie formy.

Ostatnia forma jest w czymś rodzaju napisów końcowych.

Wchodzisz na pierwszy ekran, gdzie masz napis "SONY..." i zostawiasz na tym ekranie przez około 30 minut.

Najlepiej włącz XMB i zostaw na dłużej niż 30 minut, mi wskoczyło chyba po około 35 minutach, lub coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×