Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

to jest jakas masakra, miedzy 45-46 jest jakos 280 000, zamiast malec to rosnie :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już gram gdzieś 53h i mam 26lvl :) może nie lece tak szybko, ale jakoś daje rade. Ja mam nadzieję, że w wakacje już będę miał ten 50lvl :D

PS. Dizzy? dasz się zabić nożem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas masakra, miedzy 45-46 jest jakos 280 000, zamiast malec to rosnie :))))

A co w tym dziwnego? :mellow:

Swoja droga, pewnie zadam idiotyczne pytanie, ale da sie jakos przegladajac leaderboards w BC2 przewinac na sama gore lub we wskazane miejsce? Bo jesli mam np 15k miejsce i chcialbym zobaczyc kogos kto ma 2k to nie bede przewijal 'recznie' bo sie do premiery nastepnego Battlefielda nie wyrobie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co w tym dziwnego? :mellow:

Swoja droga, pewnie zadam idiotyczne pytanie, ale da sie jakos przegladajac leaderboards w BC2 przewinac na sama gore lub we wskazane miejsce? Bo jesli mam np 15k miejsce i chcialbym zobaczyc kogos kto ma 2k to nie bede przewijal 'recznie' bo sie do premiery nastepnego Battlefielda nie wyrobie ;D

Wiem że top20 czy top15 możesz zobaczyć klikając kwadrat. Jeśli klikniesz start to zobaczysz miejsca twoich znajomych. Jeśli chodz z np 15k do 2k to tak się nie da.

PS. Dizzy? dasz się zabić nożem?

Musisz mnie tylko zajść od tyłu i dzgnąć to nic trudnego :P

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że top20 czy top15 możesz zobaczyć klikając kwadrat. Jeśli klikniesz start to zobaczysz miejsca twoich znajomych. Jeśli chodz z np 15k do 2k to tak się nie da.

Eh szkoda, w takim razie mam co robic dopoki na mej polce nie ustanie cala trylogia Bad Company :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz mnie tylko zajść od tyłu i dzgnąć to nic trudnego :P

Faktycznie nic trudnego, pierwsza moja gra przeciwko tobie i już mam twój Nieśmiertelnik. (Miałeś wtedy 49 lvl ale i tak się podnieciłem :blush: )

Teraz już gram tylko Z tobą, a nie przeciwko :D

Ale z tymi graczami 50lvl to jest taka rzecz, że np z takim Dizzy dobrze sie gra w drużynie, jak by to powiedzieć, można się porozumieć bez słów. Widać, że gość nie grał tylko dla pkt, tylko przez ten czas ogarnął grę. Niby tak jest, że im dłużej człowiek gra, tym więcej się nauczy, ale nie o każdym można to powiedzieć, bo np. niektórzy mają ponad 40 lvlo a dalej siedzą w krzakach i kampią, zamiast bombę podkładać. To jest ból, co z nich wyrośnie haha.

W cholerę jest takich osób co robią WSZYSTKO aby tylko te pare pkt więcej ubić i co z tego, że gość ma 50lvl i powinien dobrze grać jak pożytku z niego nie ma żadnego...

Moim zdaniem podstawowy błąd tej gry jest taki, że nie ma dodatkowych punktów za wygrany mecz. Jak by poprzez wygraną, mnożyły się punkty x2, wtedy wszystko by inaczej wyglądało, bo nawet największe nooby polujące tylko na pkt, zmuszały by się do zdobywania celów misji. Czemu te debile z EA tego nie wprowadzą to nie rozumię. Przecież na prawdę bardzoooo zmieniła by się gra (na lepsze).

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

panowie dizzy to fajny facet gralem z nim kilka razy salut za tak szybkie osiagniecie 50 lvl owszem sie nalezy co sam czynie ale nie ma co sie slinic prawda dizzy ?

ps czy ktos wie jak wyglada sprawa z resetem laddera ? wogole maja cos takiego w zamysle ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset laddera? ze niby co? skasowanie wszystkiego i kazdy zaczyna od poczatku ?

to nie prestige mode w mw2

watpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Również wątpie, to byłby bezsens. :)

Ja gram normalnie, nie patrząc na staty i mam ratio 1.33 . I wcale nie gram tak dużo pojazdami. :)

Dizzy, najczęściej jaki tryb grasz? Rush czy Conquest?

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wszyscy będą mieli lvl 50 ;) kwestia czasu i nawet gosc ktory ma 40spm i 0.11 k/d ratio bedzie generalem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wątpie, to byłby bezsens. :)

Ja gram normalnie, nie patrząc na staty i mam ratio 1.33 . I wcale nie gram tak dużo pojazdami. :)

Dizzy, najczęściej jaki tryb grasz? Rush czy Conquest?

Rush ale od czasu do czasu zagram sobie Conquesta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiejszy meczyk na Isla z moim bardzo pomocnym składem: holkiem, kotletem i misery;)

07052010305.jpg

Edytowane przez panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę , niezłe staty :)Hehehe i nie mistery tylko misery_pl (notabene to mój braciak :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego mam wrażenie że grając z nim gram z tobą^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to że możecie mnie łatwo zrobić w banana^^ Respect...który lepiej gra?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem dlaczego nigdy nie mogę zagrać z wami obojgiem(??) naraz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

+10 do e-penisa ;)

10doepen.jpg

Edytowane przez Gru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od takie małe. Dokładnie 37PIN tyle co sekund zostało :P

100510224856.th.jpg

 

W następnym zdobyłem 12 nieśmiertelników w tym złoty ;) każdy innego gracza bo wbiłem się na tyły i zabijałem po kolei

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ratio chciałbym mieć zawsze ;-)

20100508284.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się pochwale, że dzisiaj strzeliłem heda Abramsem :laugh: Niestety byłem tak zdziwiony (oraz byłem zajęty uciekaniem przed wściekłymi medykami), że nawet nie pomyślałem, żeby tą chwile uwiecznić screenem :pardon:

A tak poza tym to:

imag0002q.th.jpg

Tutaj trochę wyróżniałem się z tłumu :turned:

imag0004e.th.jpg

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrówa gdzieś tyle punktów naciął ? :D Hehehe ja puki co nie mam aż takich dokonań ale oglądając to co Wy prezentujecie to aż odzywa się we mnie duch współzawodnictwa :) i może za jakiś czas zamieszczę coś interesującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziś miałem ponad 21000 pkt bo wpadły złote oraz platyna  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×