Skocz do zawartości
kochan4

jak to jest z tym ściąganiem w tle?

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj kupiłem czarnulkę i mam kilka pytań:

1. czy można zostawiać konsolkę w trybie czerwonej diodki? czy trzeba ją wyłączać z tyłu?

2. jak ściągam dema (od wczoraj non stop), to nie wiem czy od tego, ale czasami PES 2008 demo mi się wieszało...czy to od tego że w tle ściągało?

a jak już wszedłem do gry miałem wrażenie że czasami przycina...ogólnie czy lepiej pauzować sćiaganie podczas grania czy można zostawić?

3. w jaki sposób mogę sobie zgrać demka z konsoli na inny nośnik - czy np rozpozna pendrive 4GB (usb)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Oczywiście można zostawić nic sie nie dzieje jak zostawisz...

2.Nie powinna sie wieszać podczas ściągania, może ściągnij ponownie.

3.Nie mam pojęcia, chyba nie, wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Demek nie możesz nigdzie zgrywać, a co do PES2008 to demo jest zryte, tak jak pełna wersja = Spadki animacji (Fps) + ciągłe zawiasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Demko PRO EVO generalnie przycina, bo na ps3 skopali wersje... prawdopodobnie patch naprawia te niedociagniecia. Nie przejmuj sie zatem tymi skokami

Dem nie da sie przegrac na inny nosnik, przynajmniej z poziomu konsoli.

PS. Gratuluje zakupu

Ps2. Post napisany w tym samym czasie co przemówca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. czy można zostawiać konsolkę w trybie czerwonej diodki? czy trzeba ją wyłączać z tyłu?

2. jak ściągam dema (od wczoraj non stop), to nie wiem czy od tego, ale czasami PES 2008 demo mi się wieszało...czy to od tego że w tle ściągało?

a jak już wszedłem do gry miałem wrażenie że czasami przycina...ogólnie czy lepiej pauzować sćiaganie podczas grania czy można zostawić?

3. w jaki sposób mogę sobie zgrać demka z konsoli na inny nośnik - czy np rozpozna pendrive 4GB (usb)?

1. Możesz śmiało zostawiać w trybie czuwania, gdy wyjeżdzasz na dłużej, to wtedy warto ją wyłączyć tylmym powerem

2. PES jest srabany i ogólnie ptrzycina, a jak ściagasz dema to nawet bardzo Zreszta nie tylko PES, NBA Live 08 podczas ściągania demek też nie chodzi płynnie. Wyłączysz ściaganie i wszystko smiga gładko. Zalezy od gier, ja gram ściągając w tle, ale jak gra jakas przycina to pauzuję ściaganie.

3. Na pendrive możesz zgrywać filmiki, zdjęcia, muzykę. Dem się nie da. Jedyna opcja to zastosowanie specjalnej przejściówki na USB i podpięcie dysku z konsoli do peceta i zrzucenie ich na innego twardziela. Tylko na kompie dane mozna kopiować. Może to kiedys na PS3 udostępnią Kto wie ...

Miłej zabawy. Ta konsola to potworek Prawie pecet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki... z tym PESem mnie troche uspokoiliście... bo drugi dzień konsolka, a tu zwiecha i to tylko na tym demie...

PS.

Uncharted, GT Concept HD i Ratchet....Dżizas, ja pier....dle, miałem wątpliwości, czy może nie kupić X-a - Teraz to ja i ponad dwójke by za nią dał (matka do mnie przychodzi i prosi aby jej GT demo puszczać - chodzi na kurs prawka w wieku 55 lat hehe)Odjaaaazd!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Uncharted, GT Concept HD i Ratchet....Dżizas, ja pier....dle, miałem wątpliwości, czy może nie kupić X-a - Teraz to ja i ponad dwójke by za nią dał (matka do mnie przychodzi i prosi aby jej GT demo puszczać - chodzi na kurs prawka w wieku 55 lat hehe)Odjaaaazd!!!

No to się nazywa pozytywne podejście, tak 3maj Ziom!!

Apropo, GTHD z PSStore to pełna (okrojona) wersja, nie demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też demo PESa się zawieszało jak ściągałem coś w tle więc nie ma problemu.

A co do realizmu - to na PC jest wiele lepszych symulacji niż GT - np. produkty SimBin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem wątpliwości, czy może nie kupić X-a

Dobrze, że rozwiałeś te wątpliwości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×